Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Superowo :D

Dziewczyny, a co z Majowym Graniem? Są jakieś psiaki wytypowane?[/QUOTE]

właściwie chętni mieli się do mnie zgłosić ;) czy chętni z jakimś konkretnym psiakiem i czy potrzebny transport ;) to daj znać czy masz jakiegoś konkretnego pieska i czy np. będziesz jechać sama czy np. transportem Sara&Bobi :) albo czy Ci jakoś pieska wytypować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']właściwie chętni mieli się do mnie zgłosić ;) czy chętni z jakimś konkretnym psiakiem i czy potrzebny transport ;) to daj znać czy masz jakiegoś konkretnego pieska i czy np. będziesz jechać sama czy np. transportem Sara&Bobi :) albo czy Ci jakoś pieska wytypować :)[/QUOTE]

Ja myślałam nad Efrą, bo mi jej strasznie żal - co myślisz Mysiu?

Link to comment
Share on other sites

Artemida, z tego co Pani Dzidzia mi mówiła to na stoisko miała już chętnych, ale na pewno też się przydacie :)

[quote name='__Lara']Ja myślałam nad Efrą, bo mi jej strasznie żal - co myślisz Mysiu?[/QUOTE]

za dużo dzieci :-( Na takich imprezach dotyk dziecka jest nieunikniony, a Efra dzieci po prostu nie lubi :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Mysiu, a powiedz mi coś o nim, bo w sumie to go zupełnie nie znam... On chyba taki bardzo łatwy nie jest?[/QUOTE]

Nie dogaduje się z wszystkimi psiakami, ale są takie, z którymi nie ma absolutnie żadnego problemu ;) Jest bardzo mądrym psiakiem, nauczonym czystości, uwielbia chodzić na długie spacery i chętnie chodzi nad wodę, bo lubi się potaplać :) Chętnie aportuję, przychodzi na zawołanie... Ja tam go uwielbiam :) Kiedyś wydawał się bardziej problemowy, ale w schronisku się chłopak ogarnął :) Nawet ostatnio odwiedziły go dzieciaki ze szkoły specjalnej i było całkiem OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Artemida, z tego co Pani Dzidzia mi mówiła to na stoisko miała już chętnych, ale na pewno też się przydacie :)



za dużo dzieci :-( Na takich imprezach dotyk dziecka jest nieunikniony, a Efra dzieci po prostu nie lubi :-([/QUOTE]

Mysiu, a jakie psy idą? Bo ja wychodzę z takimi psami, które też czasami inni biorą i w sumie to nic nie wiadomo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Nie dogaduje się z wszystkimi psiakami, ale są takie, z którymi nie ma absolutnie żadnego problemu ;) Jest bardzo mądrym psiakiem, nauczonym czystości, uwielbia chodzić na długie spacery i chętnie chodzi nad wodę, bo lubi się potaplać :) Chętnie aportuję, przychodzi na zawołanie... Ja tam go uwielbiam :) Kiedyś wydawał się bardziej problemowy, ale w schronisku się chłopak ogarnął :) Nawet ostatnio odwiedziły go dzieciaki ze szkoły specjalnej i było całkiem OK.[/QUOTE]

Dzięki Mysiu!! Posłałam Info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Mysiu, a jakie psy idą? Bo ja wychodzę z takimi psami, które też czasami inni biorą i w sumie to nic nie wiadomo ;)[/QUOTE]

do tej pory zgłosili się:

Sara z Fatikiem
Bobi z Bluebelem
Daria z Miczą
Iza z Juką (chyba)
Misia z Sparkym
Jeszcze Aga i Denis - jedno z nich chyba będzie mieć Dżacha, a drugie jeszcze nie wiem ;)
mam nadzieję, że nic nie pomieszałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']do tej pory zgłosili się:

Sara z Fatikiem
Bobi z Bluebelem
Daria z Miczą
Iza z Juką (chyba)
Misia z Sparkym
Jeszcze Aga i Denis - jedno z nich chyba będzie mieć Dżacha, a drugie jeszcze nie wiem ;)
mam nadzieję, że nic nie pomieszałam :)[/QUOTE]

Chyba nie dam rady :( pogoda szykuje się nie za fajna, a ja muszę siedzieć w domu i grzać moje chore zatoki :( :( :( bardzo mi przykro :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

AKTUALNOŚCI 17-23.05.2013

Do schroniska przyjęliśmy 18 psiaków: 15 z interwencji, jeden przyprowadzony i niestety dwa zwrócone :-(
Z interwencji przyjechały do nas: piesek szczenie jasnobrązowy szorstkowłosy z ul. Wawelskiej, suczka husky szaro-biała z ul. Gagarina, pies mało średni czarny - podpalany staruszek z tartaku przy ul. Bytomskiej, suczka mała czarna z białymi dodatkami z ul. Łukasińskiego, suczka średnia czekoladowa jasnopodpalana szorstkowłosa z ul. Tarnopolskiej, piesek szczenię czarny-podpalany z ul. Kupca, psiak w typie teriera czarny-podpalany z ul Głogowskiej, pies owczarek szkockie Collie trikolor z ul. Niedziałkowskiego, suczka duża czarna-podpalana z dłuższym włosem z ul. Pod Borem, pies mały czarny-podpalany bardzo wychudzony z ul. Trocera oraz suczka czekoladowa jasnopodpalana wychudzona z piątką swoich szczeniąt z ul. Korwina.
Osoba prywatna przywiozła starszego psiaka błękitnego pręgowanego w typie cane corso, który podobno biegał sam po ulicy w rejonie Guido przy ul. 3-go Maja.
Niestety wróciła do nas Lola (8336) zabrana ze schroniska jako szczenię, jej właściciele podali mnóstwo powodów oddania jej, ale chyba ani jednego konkretnego :-( niestety też nasz Borinek (8313) ma strasznego pecha - trafił z interwencji, jego właściciela nawet do nas dzwonili czy nie trafił do schroniska, mieli przyjechać, ale niestety nie przyjechali :-(
Do swoich właścicieli wróciło 6 psiaków :)) Pluto (8474), który trafił z ul. Ślęczka; Izyda (8470), która trafiła z Parku przy ul. Dubiela okazała się Syrią; staruszek Dżeki (8486), który trafił z Tartaku przy ul. Bytomskiej; husky Sara (8483), która trafiła z ul. Gagarina oraz dwie suczki Aga (8473) i Czika (8475), które trafiły z ul. Cmentarnej.
Nowe domki znalazło 10 psiaków :)) Akasha (8411) i Czaruś (7513) zamieszkali w Zabrzu, natomiast Riks (8381), Nepto (8489) i Sznaps (8465) w Bytomiu. Spaniel Maks (78427) trafił do mieszkania w Siemianowicach Śląskich, Merkury (8472) do mieszkania w Chorzowie, a Simpson (7561) do domku z ogrodem w Gniazdowie :) Po Swinga (8386) i Askera (8443) nowe właścicielki przyjechały aż z Niemiec, gdzie chłopaki zamieszkają w domkach z ogrodem, nie razem, ale w tym samym mieście :)
Do schroniska przyjęliśmy 10 kotków :-( kotkę trikolorkę z trzema kociakami z ul. Barbary, cztery kociaki z ul. Władysława, czarnego kociaka z ul. Grottgera i malutkiego kocurka biało-szaroburego przyniesionego przez anonimową osobę do schroniska.
Do domku trafił tylko kociak Spring (k-2105), który zamieszkał w Zabrzu.
Odwiedziły nas dzieciaki z Zespołu Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu, Gimnazjum nr 20 w Zabrzu, Zespołu Szkół nr 4 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 36 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 16 w Bytomiu oraz Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia GUIDO w Zabrzu, bardzo dziękujemy za spacery z naszymi podopiecznymi i dary :) Za prezenty dla naszych czworonogów dziękujemy również rodzinie Sikorek z Gliwic, Panu Mariuszowi i Pani Lidii :)))



[quote name='__Lara']Chyba nie dam rady :( pogoda szykuje się nie za fajna, a ja muszę siedzieć w domu i grzać moje chore zatoki :( :( :( bardzo mi przykro :( :( :([/QUOTE]

ojjj szkoda :-(

[quote name='Artemida']My będziemy na stosiku z naklejką bo P. Dausia stwierdziła że jesteśmy potrzebne :) Kurczaki chociaż w sumie wzięłabym psa ale chyba nie dam rady dojechać przez to cholerne kolano:angryy:[/QUOTE]

dalej? Chyba już nie powinno boleć po takim czasie od zabiegu? :/

Link to comment
Share on other sites

Mysia, zamówiłam sobie, na razie, cztery czwartki, w Dzienniku Zachodnim, do ogłoszeń, dla Sarenki.Wiesz, że Ona bardzo mi się podoba i przypomina mi Żabcię.Jak się nie uda, znaleźć jej domku, do końca września, to ja ją biorę.Telefon będzie na Ciebie, jeszcze mogę podać tel psitula.
Czwartek dlatego, że więcej osób ze Ślaska kupuje, jest dodatek górniczy.

Jak jest jakiś bazarek ogłoszeniowy, to dajcie znać.Nie potrafię zrobić ogłoszeń, zawsze kupuję.

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...