Jump to content
Dogomania

Barikowi brakuj 95 zł deklaracji by mógł nadal pozostać w hoteliku! Prosi o pomoc!


Figanna

Recommended Posts

[quote name='hotel_lilki']Dostawałam opłatę na hotelik od Grzegorza Grabowskiego z Dąbrowy Górniczej w tytule podpisywała się monica_26, może wysyłała od kogoś z konta kasę.[/QUOTE]

[B][SIZE=4][FONT=arial black][COLOR=#4B0082]Lilko tej wpłaty nie ma w rozliczeniu - tj 60 zł miesięcznie wg deklaracji MOniki - to bardzo dużo wobec naszego długu! doliczenie tego do naszych co miesięcznych wpłat dawałoby takie rozliczenie wg tego co w pierszwym poście:[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=5]zadłużenie Barika wyszło mi [COLOR=#ff0000]815 zł [/COLOR][SIZE=2](POST #1)[/SIZE], gdyby odjąć od tego (licząc od pazdziernika 2011 do sierpnia 2012 tj 11 miesiecy)[COLOR=#ff0000] 660 zł [/COLOR]( to łączna kwota wpłat Moniki)

[U][FONT=arial black][COLOR=#006400]zadłużenie wyniesie 155 zl !!!!!!!!!!!! a nie ponad 800 [/COLOR][/FONT][/U]

[COLOR=#0000cd][U][I]czy monika wpłaca pieniądze??[/I][/U][/COLOR] jest to teraz [COLOR=#008080][U]bardzo ważne[/U] [/COLOR]pytanie ponieważ zniwelowałoby to praktycznie dług Barika


[COLOR=#a52a2a][SIZE=6][FONT=book antiqua][U]czyli nie wiemy na jakie konto wpłacali [/U][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#006400][SIZE=6][FONT=book antiqua][U]Nombre i Roland [/U][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=6][FONT=book antiqua][U]oraz czy [/U][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#006400][SIZE=6][FONT=book antiqua][U]Monika [/U][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=6][FONT=book antiqua][U]wpłacała swoją deklarację poprze konto Pana Grzegorza G.[/U][/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Edited by Figanna
Link to comment
Share on other sites

Kochani, od samego początku wpłacałem na konto, natomiast ostatni przelew poszedł i bedzie szedl juz na nowe konto. Pzdr
[TABLE="class: cms_table_fleft, width: 100%"]
[TR]
[TD="class: cms_table_menutool"]Odbiorca/Imię i Nazwisko:[/TD]
[TD]GRABOWSKI GRZEGORZ (zapłacono elektronicznie)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_menutool"][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_menutool"]Na rachunek:[/TD]
[TD]13 1050 1272 1000 0023 1190 XXXX[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

My wciąż czekamy na pełne rozliczenie z hoteliku z uwzględnieniem oczywiście wpłat od p. Grzegorza:shake:.

Sprawa musi się wreszcie wyjaśnić....apelujemy na fb o pomoc w spłacie długu, a nie wiemy tak naprawdę czy on rzeczywiście istnieje.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Co z Barim?
Mam do niego sentyment,pamiętam go jeszcze z Dąbrowy.No i z Chorzowa jak go odbieraliśmy ze schronu razem z Moniką i Asiunią.
Monika jeszcze tu zagląda?
Od siebie mogę dorzucić jedynie 10zł stałej dla Bariego,więcej nie wygospodaruje bo mamy dużo swoich bid,ale z doświadczenia wiem,że każdy grosz się liczy:) Szkoda,żeby trafił spowrotem do schronu.
Tylko proszę o przypominanie o wpłacie.

Link to comment
Share on other sites

Liczę tylko ten rok i wpłaty były od Moniki w
stycz.30-60zł,
luty 09 -155zł,
luty 16-140zł,
marzec 04-175zł,
kwiecien11-90zł,
kwiecien 25-230zł,
maj12-300zł,
lipiec12-160zł,
sierpien 12-130zł
a w 2011r wpłaty od Moniki
grudzien 365zł
listopad 40zł
a od Grzegorza
listopad 400zł
wrzesien 300zł
sierpien 300zł
lipiec 300zł
itd...szło ok
teraz policzcie sobie a Bari przyszedł od 4 listopad

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Liczę tylko ten rok i wpłaty były od Moniki w
stycz.30-60zł,
luty 09 -155zł,
luty 16-140zł,
marzec 04-175zł,
kwiecien11-90zł,
kwiecien 25-230zł,
maj12-300zł,
lipiec12-160zł,
sierpien 12-130zł
a w 2011r wpłaty od Moniki
grudzien 365zł
listopad 40zł
a od Grzegorza
listopad 400zł
wrzesien 300zł
sierpien 300zł
lipiec 300zł
itd...szło ok
teraz policzcie sobie a Bari przyszedł od 4 listopad[/QUOTE]

Nie wiem jak dla pozostałych osób obecnych na wątku, ale dla mnie osobiście to rozliczenie jest mało czytelne.
Chcieliśmy się dowiedzieć jaka konkretnie wpłynęła kwota od p. Grzegorza na konto hoteliku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roland_De']Kochani, od samego początku wpłacałem na konto, natomiast ostatni przelew poszedł i bedzie szedl juz na nowe konto. Pzdr
[TABLE="class: cms_table_fleft, width: 100%"]
[TR]
[TD="class: cms_table_menutool"]Odbiorca/Imię i Nazwisko:[/TD]
[TD]GRABOWSKI GRZEGORZ (zapłacono elektronicznie)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_menutool"][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_menutool"]Na rachunek:[/TD]
[TD]13 1050 1272 1000 0023 1190 XXXX[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Ale z tego co pisze Rolan_de do sierpnia tego roku wpłacał nadal na konto p.Grzegorza. Czyżby te wpłaty nie zostały przekazane na konto hoteliku ?
Skontaktuje się jutro z Nombre - musimy dowiedzieć się na jakie konto do tej pory wpłacała, może również p. Grzegorza ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']nowe wpłaty

danuta Płachetko 10 zł
IX Rents 50 ł
Ewa Teresa Kmiecińska Mamrzyńska 30 zł
Coronaaj 125 zł za 5 miesiecy
Aleksandra Ewa Leks- Nombre- 40zł
karolina Blecharczyk 20 zł

Razem mamy 275 zł+200 zł poprzednie[/QUOTE]

Nowym osobom z fb podziękuję za pomoc na wydarzeniu.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś dodatkowe wpłaty proszę o info :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna']czy może mi ktoś wytłumaczyć to rozliczenie? bo nie rozumiem to sa kwoty miesiaczne jaki Lilka dostawała ZSUMOWANE razem z tymi od Nas? czy jak?[/QUOTE]

Szczerze mówiąc ja też z tego rozliczenia hoteliku nic nie kumam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figanna']razem z czerwcem wedlug moich obliczen zadluzenie barika wynosi 815 zl

jednak jest to tylko na podstawie naszych wplat


ile oprocz tego wplywalo na konto barika?? kiedy byly wplacane pieniadze od Pana Grzegorza G. ?[/QUOTE]

Skoro według tego co pisze Figanna i Jej obliczeń wynikających tylko z naszych wpłat zadłużenie wynosi 815 zł, a wiemy, że na konto hoteliku wpływały jeszcze inne wpłaty na Barika - to jakby nie liczyć zadłużenie musi być mniejsze:mad:

[B]Lilka -[/B] jaką dokładnie kwotę według Ciebie zalegamy z opłatami za Barika?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...