Jump to content
Dogomania

Szczecin 2006


Asta

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta Chmielewska']W zachodniopomorskim w tym roku obrodziło w krajówki dla terrierów jak nigdy i w wystawy w ogóle. W Koszalinie 4 wystawy, w Szczecinie 2, jest gdzie jeździć i wcale nie trzeba wlec się do jakiegoś zapyziałego Leszna gdzieś na końcu świata. :eviltong:[/quote]

My przyjedziemy ;) bo Huny nam Rudą do Rudaska wynajmują:diabloti: , aby mu smutno na wystawach nie było:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , a i Marta miałaby towarzystwo na ringu:eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis'][COLOR=black]od 9.05 czekaliśmy na championa - po kilku telefonach dostałam wczoraj faxem - WYSTAWIAMY SIĘ W CHAMPIONACH -zdążyliśmy :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/quote]

[B][SIZE=4][COLOR=blue]GRATULUJEMY RODZINCE[/COLOR][/SIZE][/B] !!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Wy glizdy przebrzydłe :motz: Spiskować za plecami :diabloti: To moja wystawa, moja moja, moja!! :mad: Niedoczekanie wasze, zejdziecie z bdb, jutro wysyłam czek sędzinie :evil_lol:[/quote]

Marta! Nie chcę być glizdą przebrzydłą:placz: :placz: :placz: TO NIE JA, to JACEK !
Już go nigdy nie zostawię samego przy komputerze :razz:

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, tobie wszystko wybaczę, ale Jacka to czeka ciężka kara...:diabloti: Spiskują za plecami, ja tu miałam takie piękne plany :mad: ale ruda już jest kompletnie bez szans, Penny jeszcze trochę schudła, cycki jej się o połowę ściągnęły, ruch się poprawił (bo w Zaniemyślu była chora, stąd ten ruch :diabloti: ) i NIE MA PO CO RUDĄ PASKUDĘ CIĄGNĄC NAD MORZE :evil_lol::evil_lol::eviltong:
Kasiu, zdecydowanie za bardzo rozpieszczasz małżonka :mad::evil_lol:
Lapis a ty tak cicho siedziałaś i nic nie mówiłaś, że skończyliście ch, kiedy to?? Kiedy? Nic nie wiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Marta! Nie chcę być glizdą przebrzydłą:placz: :placz: :placz: TO NIE JA, to JACEK !
Już go nigdy nie zostawię samego przy komputerze :razz:[/quote]

ładnie to tak wyłamywać się z RODZINKI i podlizywać się, dowiedz się jak huny nazywają swoje suki to będziesz wiedziała czym to grozi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun']ładnie to tak wyłamywać się z RODZINKI i podlizywać się, [B]dowiedz się jak huny nazywają swoje suki to będziesz wiedziała czym to grozi[/B]:evil_lol:[/quote]

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]oj nie chciałabym by mnie ktoś tak nazywał jak Wy nazywać suczki np. siostrę Lapidła [/FONT][/SIZE][/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...