Jump to content
Dogomania

Sunia w typie 'gończy' Tara we wspaniałym domku!


Klaudus__

Recommended Posts

Ej dogomaniacy!

Jeśli jest szansa na normalny hotel za normalną stawkę to przecież wystarczy, że 30 osób zrzuci się po 1-2 zł - to nie jest dużo. Mamy na forum gończych specjalne konto, z którego wszystko przekażemy na suczkę. Jest też chętna osoba na DT ale dopiero po 10 sierpnia. Pomóżcie!!! Numer konta i dane na PW. Pomożecie nam?

Ja ze swojej strony zapewniam, że całość z aukcji, którą organizuję na gończym zostanie przekazana na leczenie suczki, karmę i na co jeszcze wystarczy - ale nie wiem ile pieniędzy uzbieramy. Transport też się jakoś zorganizuje. To tylko 1-2 zł, a może pomóc !

Proszę zróbmy coś!

Pozdrawiam,

Ola

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze to sporo... ja dzisiaj dzwoniłam w sprawie innego psiaka do hoteliku w okolicach Pszczyny i tam mi powiedziano, że 25 zł za dobę, oczywiście pies musi mieć wszelkie szczepienia, musi być odrobaczony odpchlony itp. jak dla bezdomnego psiaka to dużo pieniędzy...

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jeden hotelik koło nas za Bielskiem tam doba kosztuje ok.12 zł czyli potrzebowalibyśmy 360 zł/m-c plus weterynarz, mogę jutro zadzwonić i podpytać czy przyjęliby jeszcze sunię...Tylko obawiam się takiej sytuacji, że braknie nam pieniędzy na jej utrzymanie w hotelu i co wtedy...

edit. no i zapomniałam, że na forum gończych jest propozycja DT, ale od 10 sierpnia czyli wystarczyłoby Tarunię umieścić w hoteliku raptem na kilka dni, tylko jest taki problem, że do tego hoteliku za Bielskiem możnaby ją zawieźć dopiero w poniedziałek, oczywiście jeżeli Pani Kasia się zgodzi, czyli albo trzebaby małą odebrać w piątek i gdzieś przez weekend przetrzymać, albo może zgodziliby się wydać ją w poniedziałek...

Link to comment
Share on other sites

12 zł to mało, tylko ten weekend ... hm... nie wiem jak to rozwiązać. Kasa się znajdzie. Dowiem się ile mamy na forum, myślę, że reszte się dozbiera, a jeśli nie to ja wyłożę z góry pieniądze potrzebne na hotel i po naszej forumowej aukcji (która trochę potrwa) jakoś to rozliczę ;-). Znajdźmy coś tylko.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Pani Kasia się zgodzi to zapytamy w Punkcie czy można sunię odebrać w poniedziałek, wtedy nie byłoby problemu. Chyba, że znajdzie się osoba chętna na przetrzymanie suni przez weekend. Tylko teraz pytanie do kiedy dokładnie Tara miałaby być w hoteliku, czy od 2.VIII - 10.VIII. Czy ten DT jest pewny??

Link to comment
Share on other sites

Mamy DT - a może dom na stałe :D

Tylko teraz potrzebuję Waszej pomocy

Sunia będzie w Koninie (u mnie w mieście), trzeba jakoś ją przetransportować - najlepiej niedziela - poniedziałek.

[url]http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Pszczyna&loc2=Konin&byCar=on&trasa=233-234-235-232-246[/url]

No i pozostaje jeszcze kwestia pieniędzy na leczenie i karmę. Zrzucimy się wspólnie? Każde 5 zł się przyda. Piszcie na PW jeśli możecie pomóc, podam wtedy numer konta.

Link to comment
Share on other sites

Sunia już na transportowym [url]http://www.dogomania.pl/threads/189984-Pilnie-szukamy-transportu-na-trasie-Pszczyna-(Katowice)-Konin-(%C5%81%C3%B3d%C5%BA)?p=15103081#post15103081[/url] . Fistaszek20 mam prośbę podaj na PW swój nr telefonu, będzie łatwiej nam się kontaktować. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć bezpłatny transport. Jeśli nie to właśnie rozmawiałam z Panem, który wozi nam pieski i mógłby w poniedziałek podjechać do Łodzi może do Konina, ale wtedy koszt takiego transportu byłby ok. 200-250 zł, może uda się nam coś łączonego zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fistaszek20']Mamy DT - a może dom na stałe :D

Tylko teraz potrzebuję Waszej pomocy

Sunia będzie w Koninie (u mnie w mieście), trzeba jakoś ją przetransportować - najlepiej niedziela - poniedziałek.

[url]http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Pszczyna&loc2=Konin&byCar=on&trasa=233-234-235-232-246[/url]

No i pozostaje jeszcze kwestia pieniędzy na leczenie i karmę. Zrzucimy się wspólnie? Każde 5 zł się przyda. Piszcie na PW jeśli możecie pomóc, podam wtedy numer konta.[/QUOTE]

Świetne wieści teraz tylko pozostaje zbiórka pieniędzy i będzie happy end.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fistaszek20']Po wstępnych obliczeniach wyszło, że potrzebujemy ok. 500-600 zł - wariant w miarę optymistyczny.

Te pieniądze powinny pokryć karmę na miesiąc (średnia półka), sterylkę, leczenie oczu, odrobaczenia/szczepienia.[/QUOTE]

No niestety troszkę potrzeba, ale miejmy nadzieję, że się uda zebrać te pieniążki. Najlepszym rozwiązaniem byłoby znaleźć bezpłatny transport, bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniach...Czy jeżeli udałoby się znaleźć transport do Łodzi to mógłby ktoś tam po sunię podjechać???

Link to comment
Share on other sites

Dziś wieczorem powiem Wam ile nam jeszcze brakuje na leczenie/karmę. Wiem, że kilka osób już wpłaciło na suczkę (z forum gończego i ogarzego), ale jeszcze na pewno będzie za mało. Pomóżcie, każdy grosz się liczy. Konto podam na PW (jest to konto forum dla gończych i na pewno wszystkie wpłaty przekażemy na sunię).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...