Jump to content
Dogomania

Sunia w typie 'gończy' Tara we wspaniałym domku!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fistaszek20']Spróbuję w takim razie to załatwić jutro. Moge się z Tobą kontaktować? Do której to jest czynne?[/QUOTE]

My jutro jesteśmy w rozjazdach cały dzień, oczywiście wozimy pieski. Będziemy tam z samego rana, później ok. południa, nie wiem dokładnie do której będzie można tam odbierać psiaki. Dzisiaj przed 15 była tam Klaudus_ to już Panowie nie pracowali :angryy: Jutro ze mną kontakt tylko tel. mój nr 602 805 841.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a naprawdę nie ma szans na wyjęcie jej jutro i przetrzymanie do soboty, najpóźniej do niedzieli...nie wiem, nawet w garażu...gdziekolwiek byle być pewnym że jak dogra się całą akcję to będzie kogo przewieźć
Nie możemy nastawiać się na poniedziałek bo odległość znaczna i jak cokolwiek nie wypali to będzie po ptakach :/

Link to comment
Share on other sites

[I]No trudna sprawa...
Ja niestety Ją nie przetrzymię...
Mam aktualnie 11 psów i 2 koty...
Mam w domu totalny mexyk...
Kurde - Ada,a może w tym hoteliku co tam ,gdzieś w okolicy Żor jest, by Ją te dwa dni przetrzymała...?
Nie wiem...
JUż pomysłów nie mam...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no nie wiem ostatnio tam dzwoniłam to babka mówiła, że ma obłożenie do końca miesiąca, ale będziemy dzisiaj w Żorach do podjedziemy tam najwyżej i może uda się coś wykombinować, zobaczymy. Cioteczko Fistaszek20 jeżeli uda się cokolwiek dograć z transportem to proszę o kontakt tel. żebyśmy wiedziały co załatwiać. Nas dzisiaj prawie cały dzień nie będzie na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...