Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='unikatowydiament']wiem,że Pitbullą ścinano uszy dośc mocno,bardzo mało zostawiało małżowiny usznej,jak tu na tej fotce:

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/paco_zpsab915494.jpg[/IMG][/QUOTE]

Dla mnie takie uszy to lekkie przegięcie, wolę je z nieco dłuższymi. No i podejrzewam, że tak ścinano by w jakichś nielegalnych walkach mniej przeszkadzały, bo tylko tak sobie potrafię wytłumaczyć czemu one są tak krótkie. Co innego CAO z takimi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Dla mnie takie uszy to lekkie przegięcie, wolę je z nieco dłuższymi. No i podejrzewam, że tak ścinano by w jakichś nielegalnych walkach mniej przeszkadzały, bo tylko tak sobie potrafię wytłumaczyć czemu one są tak krótkie. Co innego CAO z takimi.[/QUOTE]

kiedy tak,teraz większość ludzi już Pitą uszu nie ścina,albo mają je dłuższe,a mi się właśnie takie uszy podobają jak u Paco(na fotce wyżej),zresztą to piękny pies,pełen energii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']wiem,że Pitbullą ścinano uszy dośc mocno,bardzo mało zostawiało małżowiny usznej,jak tu na tej fotce:

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/paco_zpsab915494.jpg[/IMG][/QUOTE]

Moim marzeniem jest mieć pita red nose, ale ten pies praktycznie w ogóle nie ma uszu. Horror. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']Witanko :hand:
Co tam u Księciunia słychać? Jak Twoje zdrówko?
Co do fotek powyżej pies piękny ale te uszy :shake: nie popieram kopiowania uszu i ogonów. Po co obcinać coś co stworzyła natura ? Dodatkowo często psy są okaleczone jeśli jest to robione w zły sposób :shake:[/QUOTE]

Hej Moniś:)

Księciunio sobie śpi,a Ja sie czuje tak sobie,w czwartek idę do lekarza,jak już pisałam obecnie Pitą albo nie tnie się uszów wcale,albo zostawia dłuższe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Wg mnie ten pies nie wygląda korzystnie bez uszu...[/QUOTE]
kwestna gustu
Oscarek zabrał swoje legowisko,przyciągnoł koło kominkowego i smacznie sobie śpi:eviltong: Miśka mówi że Synek pokazuje gdzie mu najlepiej spać,a w nocy i tak przyjdzie spać do mnie,jak kominkowy wystygnie:evil_lol:,a wiadomo pod kołderką też cieplutko,zmykam na spacerek z Księciuniem i spać,dobranoc i buziaczki ślemy:) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Hej Moniś:)

Księciunio sobie śpi,a Ja sie czuje tak sobie,w czwartek idę do lekarza,jak już pisałam obecnie Pitą albo nie tnie się uszów wcale,albo zostawia dłuższe.[/QUOTE]
Daj znać w czwartek co powiedział lekarz.

Mnie się podobają wszystkie psiaki z hodowli maximus kennel. Psy mają nie cięte uszy i wyglądają naprawdę pięknie. Chociaż ja jestem od początku zakochana w tym pitku Sambo's (Krys) Paco Jr. Dla mnie to ideał!
[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4969/pacoh.jpg[/IMG]

[SIZE=1]Tak piszemy o tych pitach, że sama się rozmarzyłam, niby wierzę, że moje marzenie się spełni odnośnie posiadania tej rasy, jednak Marek chce ONka lub asta.:evil_lol: Ale i tak wyjdzie na moje. :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...