Jump to content
Dogomania

galeria leemoncee i Hakera


leemonca

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=3]Kasiu :Rose:

z okazji urodzinek :loveu:
[/SIZE]
wypadających jutro ;)

[SIZE=3]życzę Ci
[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=3]:BIG:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=3]wytrwalości bo w niej sila [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=3]:tort:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=3]
:new-bday:
[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[URL="http://www.100lat.pl/kartki/19,Urodziny/2,47,0,Zamiast_prezentu.html"]PREZENT[/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Apbt_sól']a z której to czesci Wałbrzycha ow przystojniak ? :razz:[/quote]

a my z Nowego Miasta :cool3:, dzięki Wam wszystkim za życzonka:lol::lol::lol:, zdjątka Hakerkowe będą potem, bo się ostatnio skoncentrowałam na przeróbkach zdjęć w fotoszopie i trochę zapomniałam o mojej psiulce (ale tylko na fotografiach :cool3:) Hakerek to silny byczek i "pies na suki" w okresie cieczek nie mogę sobie z nim poradzić :shake:, myślałam już o kastracji, ale nie chciałabym aż tak ingerować w naturę, dla własnej wygody:cool1:, może z wiekiem mu przejdzie??? hmm..., chyba nie wiem co mówię :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No to my z sobiecina-mozna by kiedy sie umowić na latanie hrhrhrrh

nie przejdzie - nie ludz się, ja wykastrowałam psa, sukami sie nie inetresi , rak jader nie grozi a nie stracil swojego potencjalu wogle, ba! jest lepij bardziej skupiony i nakrecony;]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...