Jump to content
Dogomania

Hotel/przytulisko dla trudnego i agresywnego psa


Marcus65

Recommended Posts

Chciałbym przechować gdzieś mojego psa w okresie 1-15 sierpnia. To taki 90% owczarek niemiecki, wzięty kilka lat temu ze schroniska. Problem polega na tym, że jest to pies bardzo trudny i agresywny. Wymagałby więc odpowiedniego opiekuna (o ile w ogóle pies zdołałby kogokolwiek zaakceptować) i podejścia, a w najmniej korzystnym wariancie po prostu zamknięcia go na te dwa tygodnie w osobnym kojcu i żywienia. Czy możecie polecić jakieś odpowiednie miejsce w Wawie lub bliskiej okolicy?

Pozdrawiam
Marek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jestem ogromnie, ogromniście zadowolony z usług pana Artura. Człowiek bardzo konkretny, doskonale rozumie psy i znakomicie poradził sobie z moim killerem. Chyba nawet się zaprzyjaźnili. W każdym razie pies po dwóch tygodniach wrócił w świetnej formie psychicznej, fizycznie również. Dla wiadomości innych zainteresowanych, pan Artur jest treserem psów policyjnych, więc z psią psychiką jest za pan brat. A do tego rewelacyjna cena - zaledwie 35 złotych za dobę! Jednym słowem RE-WE-LA-CJA! Wiem już gdzie będę przechowywał psa w razie ponownej konieczności. Naprawdę warto przejechać te kilkadziesiąt kilometrów, o ile ktoś mieszka w Warszawie lub okolicach.

Pozdrawiam
Marek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

aaaa, no prosze, Pan Marek jest na dogo. dzieki za dobre słowo. Spaki charakterny ale z normalna głową wiec szybko sie dogadalismy.Oby wszystkie agresory były takie agresory :-)
[IMG]http://images8.fotosik.pl/418/c35dd0736f0623admed.jpg[/IMG]
tu reszta zdjec [URL]http://jamor.fotosik.pl/albumy/776289.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...