Jump to content
Dogomania

Maja znalazła dom:):):)


Justii2388

Recommended Posts

Witam!
Przepraszam za zwłokę w dotarciu tutaj ale ostatnio bywam gościnnie tylko;)
Popytam znajomych czy ktoś by nie zechciał suni ale rewelacji nie oczekujcie wszyscy mają już po psiaku lub kociaku, a w okresie wakacji to ludzi chętnych jak na lekarstwo...Zdjęcia mi się nie otwierają co zapewne jest przyczyną mojego superaśnego internetu więc jak bym mogła prosić o fotki Majki na meila (wyśle go na PW).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justii2388']Maja jest już po sterylizacji, czuję się dobrze choć jest troszkę smutna.
A teraz dobra wiadomość Maja znalazła dom:D To znaczy zostaje u mnie na stałe:):D[/QUOTE]
hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mroowa']Justynko zmień tytuł wątku:) wkońcu nastąpił szczęśliwy koniec bezdomności Maji:)która nie szuka już domu:) i została moją sąsiadką:))[/QUOTE]

Tytuł wątku już zmieniony:) Właśnie wczoraj spacerowałyśmy z Maja niedaleko Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justii2388']Tak chyba to było przeznaczenie:):) Miała nie zostać a jednak jest u mnie:)[/QUOTE]

Tak jest najczęściej :)
Chyba nie ma osoby, która angażując się w pomoc psom choćby minimalnie nie ma przynajmniej jednego nadprogramowego nieplanowanego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Maja już szczęśliwa:) teraz walczymy o zdrowie i szczęście Suzi zapraszam na bazarek cieplutki i świeżutki:[/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/190393-Wybory-Miss-i-Takie-Tam-R%C3%B3%C5%BCnorakie-na-leczenie-Suzi-do-19.08-g.20-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Tak jest najczęściej :)
Chyba nie ma osoby, która angażując się w pomoc psom choćby minimalnie nie ma przynajmniej jednego nadprogramowego nieplanowanego psa ;)[/QUOTE]


To prawda. Po paru dniach od znalezienia Majeczka zaczęła z nami częściej przebywać i po prostu wszystkich zauroczyła. Jest bardzo posłuszna, sama przychodzi żeby się trochę poprzytulać. Po prostu słodziak:)
To Ty też masz jakiegoś nadprogramowego psa? No właśnie a Ty masz jeszcze jakieś psiaki na DT?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Tak jest najczęściej :)
Chyba nie ma osoby, która angażując się w pomoc psom choćby minimalnie nie ma przynajmniej jednego nadprogramowego nieplanowanego psa ;)[/QUOTE]

Tylko uważaj, ja już mam 4 psiaki ;-( Mąż powiedział, że już nie ma szans na ani jednego więcej a mnie aż kusi;-). Oczywiście każdy z nich miał byc tymczasem;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justii2388']To prawda. Po paru dniach od znalezienia Majeczka zaczęła z nami częściej przebywać i po prostu wszystkich zauroczyła. Jest bardzo posłuszna, sama przychodzi żeby się trochę poprzytulać. Po prostu słodziak:)
To Ty też masz jakiegoś nadprogramowego psa? No właśnie a Ty masz jeszcze jakieś psiaki na DT?:)[/QUOTE]

Zapraszam w odwiedziny to zobaczysz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justii2388']No jasne z miła chęcią odwiedzę Was:):) A jest u Ciebie jeszcze ten czarny słodziaczek w skarpetkach?:)[/QUOTE]

Nie wiem, o ktorego pytasz ale jest "na stanie" jedno stworzenie w skarpetkach :evil_lol: - na stalym wyposazeniu :cool3: w dodatku uwielbia gosci!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Nie wiem, o ktorego pytasz ale jest "na stanie" jedno stworzenie w skarpetkach :evil_lol: - na stalym wyposazeniu :cool3: w dodatku uwielbia gosci![/QUOTE]
W takim razie ja chętnie Was kiedyś odwiedzę i poznam cała gromadkę:) Tylko musicie dać znać kiedy macie czas :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...