Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

PSY

kl. szczeniąt

LIUKSORAS Laisves vejas - wo, I lok.

SUKI

kl. szczeniąt

ZUNGUMZO IMBA Ypsylon - wo, I lok., best puppy

kl. pośrednia

Nirse KAMARIA - dosk, I lok., CWC(?), CACIB(?), Zwycięzca, BOB

Serdeczne gratulacje ;)

Posted

[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
[FONT=Calibri]cdn[/FONT]

Posted

[quote name='Ypsylon']Oceniał Pan Zygmunt Jakubowski.

Bety - czy byłaby możliwość otrzymać zdjęcia mojej niuni ze szczeniaków? Ślicznie wyszła i byłabym szcześliwa, gdybym miała te zdjęcia ;) Mój @: [email protected] - z góry ogromnie dziękuję!

Przepraszam, że dopiero teraz ale byłam na wyjeździe. Jeśli nie jest potrzebny większy rozmiar to można ściągnąć te z dogo, w innym przypadku proszę o podanie wymiaru.
Pzdr

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...