Jump to content
Dogomania

Choco -nasza czekoladowa lisiczka (strona 96- skoki str. 55, 57


Czoko

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[COLOR=blue][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Dziękuję Wszystkich Gościom za złożenie wizyty![/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=blue][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Porównam czas zrobienia 4 i zobaczę te złe zdjęcia – może będzie widać osobę albo coś jeszcze.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=blue][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Czyżby nasz syn nareszcie poważniał i przestawał żyć na luzie, myśleć tylko o rozrywkach, dziewczynach i grze na gitarze? Już drugi dzień siedzi nad podręcznikami i twardo odrabiał lekcje, nawet przyszedł zapytać Wojtka czy coś dobrze zrozumiał z matematyki i fizyki...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=blue][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i życzę miłego dnia Ewa[/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ze się utrzyma już taka ładniejsza pogoda bo nic nie wyjdzie ze wspólnego psiego spacerku!
Asiu o jakiej porze będziesz na Wystawie? czy wiemy kto znajomy i o jakiej porze tam się wybiera? Mam bojowe zadanie - zrobić zdjecie córeczki Foxa i poznać Jej Panią - może dołączyłaby do wątka Tollerów.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie ma żadnego zgłoszonego baska, to ja będę chyba tak ok. 10.00-11.00. A o 12.20 mam zaprzyjaźnione charty. Potem eliminacje do MP, no i jak moje baski dobrze pójdą z koleżankami, to czekamy do ok. 15.00 na finały.
Na pewno nie będziemy na finałach do końca, bo trzeba się szykować na wyjazd do Kowna.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Najmocniej przepraszam zapamiętam na przyszłość - ja nie lubię zdrobnienia Ewka.
Bardzo dziękuję za potwierdzenie prawidłowości podpisów.
Czy pamiętasz może nick Koleżanki - właścicielki tej maleńkiej Border Collie?[/quote]

Jej nick to Figa ale nie wiem jak pisane,ona poza tym nie ma dojścia do netu :-( borderka to NNL Milky Way jakuś tak po domowemu Milki lub Miśmiś.A nick Figa od tego płowego mixa z którym wystartowała w minidistance Figi.To gwiazda reklamy Play-a nie żałuj marnej 9 na starter.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']domowemu Milki lub Miśmiś.A nick Figa od tego płowego mixa z którym wystartowała w minidistance Figi.To gwiazda reklamy Play-a nie żałuj marnej 9 na starter.[/quote]

Dziękuję bardzo - zwrócę uwagę na reklamę - zawsze milej się patrzy jeśli Kogoś widziało się w realnym życiu, może też gdzieś kiedyś zauważe jakieś zdjecie Milki -jeśli byłoby opisane.

Mam tez jeszcze takie zdjęcie - nie mam pojęcie czyje: i... Fotosik właśnie nie działa ... uzupełnie później.

Coraz trudniej ułożyć grafik spotkań na sobotę - całkiem mi to zaczyna kolidować z dyżurem kolezanki w PKiN na stoisku Miau.pl
a zależy nam tzn. Gosi na odnalezieniu tej właścicielki Tollerki - córeczki jej Foxa - nie wiadomo czy wie o istnieniu naszego forum a Hodowcy też tutaj nie ma a ja jestem na miejscu i może udałoby się Jej w tym pomóc
Koniec przerwy! Narazie wracam do swoich papierków, dokumentów i analiz w systemie...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]W niedzielę startował jeszcze ktoś taki:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/74/221481b5799cc7cc.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black] [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Wczoraj w ciągu dnia spółka dorwała się do lodówki i mój Maluszek zasnął!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/76/d3b2731931fb9dbe.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black] [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Choco zawsze wszystko musi dokładnie sprawdzić:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/404/1ba24922b53cb1c4.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black] [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]W nocy podczas wichury i deszczu usłyszeliśmy huk – padło ostatnie nie wycięte podczas remontu drzewo – lipa, która rosła za naszym oknem i zawsze wąchałam jej kwiaty![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/76/bb6fe97e6427373e.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ta mała to Aksa :-D

Też mam podobna fote :lol:
A tym drzewem to nieciekawie...[/quote]

Dziękuję za podpowiedź - nie zapamiętałam. Twoje zdjęcie jest świetne! To byle jakie nawet nie wkleiłam do tej głównej relacji z DCDC kilka postów wcześniej.

Zostawili nam jedno jedyne drzewo obok naszego balkonu ale albo uszkodzili korzenie może trzymal je chodnik i w nocy je straciliśmy!
Wcale za to nie tknęli drzew od strony torów tramwajowych bo tam wg nas wcale nic nie widać i często są wypadki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']My się nie pojawimy jednak- zmienili nam sędziego na wystawie, niestet :shake:
Ale liczę na Ciebie jeśli chodzi o córeczkę Foxikową :loveu: :cool3:[/quote]

Więc jednak jeszcze nie tym razem poznamy się osobiście - wielka szkoda! Wierzę ze kiedyś nam się to uda - może wcześniej będę w Krakowie i może z małą księżniczką.

Cały czas myślę o Was i próbuję dowiedzieć się kto jeszcze ze znajomych będzie o tej porze na wystawie i może też zrobiłby coś ze swojego sprzętu. Narazie muszę ustalić o której godzinie dokładnie wchodzą na ring Tollery ale wystawcy będą wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ponieważ nie ma żadnego zgłoszonego baska, to ja będę chyba tak ok. 10.00-11.00. A o 12.20 mam zaprzyjaźnione charty. Potem eliminacje do MP, no i jak moje baski dobrze pójdą z koleżankami, to czekamy do ok. 15.00 na finały.
pzdr.[/quote]

Asiu! Ale aparat fotograficzny będziez miała ze sobą?

Link to comment
Share on other sites

Haniu walczę z aparatem - znowu mi wyszły jakieś bzdury - cóż trzeba jeszcze dokładniej w lepszym oświetleniu i odpowiednich okularach przestudiować instrukcję obsługi... ale jakaś Figa może się znajdzie... tylko nie w środku nocy. Obydwie Choco wcale nie chciały stać obok siebie.
Możliwe ze do zobaczenia jeśli ni dzisiaj to w poniedziałek.
Pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

A ja się pochwalę ,że wczoraj na PM Chocunia bardzo ładnie bawiłą sie z moją córką Madzią...Magda rzucałą i kopała piłeczkę ..Choco była bardzo przejęta zabawą i bardzo grzeczna...nie ruszały jej rowery i biegacze...chociaż pogłaskać mi się nie dała:cool1: ale cierpliwości...jeszcze Choco będzie mi "jadła z ręki":diabloti:
Jest ładnie.....niewykluczone ,że dzisiaj się pojawimy na mokotach

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wczoraj mieliśmy dzień bardzo bogaty w psie wydarzenia – miłe i niemiłe.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zacznę od tych trudniejszych dla nas – właściwie dla męża bo to działo się przy nim. Podczas ukochanego południowego spacerku na Warszawiankę mała wbiegła na miejsce, w którym zawsze się załatwia – na zboczu skarpy obok basenu – za chwilę mąż zobaczył ciężko przerażoną skuloną i jakiś poskręcaną naszą suczkę podbiegającą do niego a za nią leciało kilkanaście os. Doszedł do wniosku ze ukąsiło ją chyba 3-4 osy: gdzieś obok ucha – bardzo trzepała łebkiem, gdzieś na grzbiecie – tam się często drapała, gdzieś-koło ogonka. Drapała się tak i była niespokojna przez około 2 godziny.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Po moim powrocie zupełnie nie była zainteresowana spacerkiem a byłyśmy umówione na PM. Przez dłuższą chwilę miałam problem z ujarzmieniem suczki – udawała że mnie gryzie podczas zakładania kagańca i chciała się bawić. Nie zauważyłam już żadnych objawów po niemiłym wydarzeniu.[/FONT][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Spotkałyśmy Hanię i Madzię z Figą. Choco świetnie się bawiła piłką z Madzią, Figa zachowywała dystans do Choculi.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Później doszła Ula z Choco i Asti i na chwilę Portifia z Susan.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Byłam bardzo mile zaskoczona zachowaniem małej – nie było żadnego rzucania się, wymagającego większej interwencji - chwilowe konflikty były jedynie o piłkę rzucaną przez kogoś – mała dobiegała najszybciej, moment się awanturowała ale ponieważ biegała w kagańcu skarb-piłeczkę łapał wlaściciel.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jedyny epizod z oszczekiwaniem przez naszą łobuzicę miał miejsce gdy przez psią łączkę przechodził jakiś pan i chyba zaczął coś mówić do małej, może machnął ręką.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na dźwięk swojej ukochanej piszczącej piłeczki wróciła natychmiast.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Była tak pochłonięta zabawą z Madzią, psami i noszeniem swojej piłki nabitej na kaganiec ze podczas ponad 2 godzin spędzonych na PM nie zainteresował jej ani jeden biegacz ani rowerzysta mimo ze przejezdżali po ścieżce obok nas.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ani razu nie musiałam przyczepiać jej linki do powstrzymywania przed czymkolwiek – byłam dumna ze swojej małej... zachowywała się zupełnie poprawnie.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Były psy i duże i czarne i.... mała żadnego się nie bała – oszczekała dopiero w drodze powrotnej jakiegoś dużego białego psa.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]W drodze powrotnej miałam okazję pokazać naszą niedźwiedzicę-łobuzicę Jeszcze Jednej Znajomej i wcale nie było jakiegoś jej rzucania się na psy – wręcz przeciwnie w innym miejscu, porze i okolicznościach możliwe że bawiłyby się ze sobą.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=windowtext][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ale mi wyszło długie wypracowanie hihihi!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']Choco zachowywała się BARDZO GRZECZNIE I BYŁA BARDZO POSŁUSZNA.Brawo Choco i brawo Ewo![/quote]

Miło mi że potwierdzasz moje obserwacje! Szczególne uznanie i podziękowanie należy się Madzi za cierpliwość w rzucaniu pilki mojej pilkomaniaczce.

Link to comment
Share on other sites

Oto powód mojego zniknięcia na dwa dni - czyli Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Tollery.

Jedyne zdjęcia, zrobione z mojego aparatu zanim padł:
Ale Niespodzianka czyli Elli
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/78/375beae486cd6d76.jpg[/IMG][/URL]

Koka czyli Acolada:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/78/1b332e4fea94c587.jpg[/IMG][/URL]

Azar czyli Varingo
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/78/44dd4794baa2d6db.jpg[/IMG][/URL]

Na dobre zdjęcia wykonane przez Gucio albo Osoby posiadające lepsze zdjęcia musimy zaczekać kiedy Ktoś się odezwie.



Bardzo miło było poznać kilka osób - po kolei:
Gucio, Blamol, Pana Acolady - nie pamiętam w tej chwili nicka i spoza naszego grona: Państwa Elli, Azara, Jazdy i Dzidy i Paną Ewę Cuper.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Dobranoc Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...