Jump to content
Dogomania

Miniaturowy HUSKY pojechał do domu! Faguś wreszcie dostał szansę! :)


siekowa

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo Wam dziękuję za pomaganie Fagusiowi. Wypieściłam naszego kochanego chłopaka w sobotę. :)
Zobaczcie jakie znajomi mi życzenia przesłali na FB :D

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8748/mikolajp.jpg[/IMG]

Ta druga psina to nowa koleżanka Fagusia. Una jest cudowną babcinką. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Od pewnego czasu przeglądam wątek ,,psiegrane marzenia'' w poszukiwaniu psiego staruszka, ponieważ chciałabym przygarnąć pieska powyżej 16 lat, samca, mikro budowy.
Wczoraj umarł mój 16letni piesio. Był ze mną od dzieciństwa.... Chciałabym pomóc teraz jakiejś bidzie ze schroniska.... a Fago.... On świetnie pasuje do mojego ideału.... więc jak nie znajdziecie dla niego domu to ja go chyba wezmę... bo musze jeszcze namówić trochę mamę, która rozpacza po stracie naszego ratlerka.Nie chcę robić nadzieii ale jak zobaczyłam Faga to od razu pomyślałam sobie,że to będzie mój pies........
Jestem dorosła, mam 21 lat. Tylko że mieszkam w dolnośląskim...ale na pewno się coś poradzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta1990']Od pewnego czasu przeglądam wątek ,,psiegrane marzenia'' w poszukiwaniu psiego staruszka, ponieważ chciałabym przygarnąć pieska powyżej 16 lat, samca, mikro budowy.
Wczoraj umarł mój 16letni piesio. Był ze mną od dzieciństwa.... Chciałabym pomóc teraz jakiejś bidzie ze schroniska.... a Fago.... On świetnie pasuje do mojego ideału.... więc jak nie znajdziecie dla niego domu to ja go chyba wezmę... bo musze jeszcze namówić trochę mamę, która rozpacza po stracie naszego ratlerka.Nie chcę robić nadzieii ale jak zobaczyłam Faga to od razu pomyślałam sobie,że to będzie mój pies........
Jestem dorosła, mam 21 lat. Tylko że mieszkam w dolnośląskim...ale na pewno się coś poradzi[/QUOTE]

Fagusiu - trzymam kciuki - oby wszystko się udało - zasługujesz na to psiaku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...