Jump to content
Dogomania

..............


Nat & Timon

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='strzalka44']O rany jak szkoda takich pięknych kłaczków:(
Ale rozumiem;) każdy ma swój guścik;) piesek i tak śliczny, choć mi się bardziej podobał we włosie ;)[/QUOTE]
A mi się jego włos za bardzo nie podobał, elektryzował się i kołtunił szybko nawet jak czesałam go dzień wcześniej... Sporo roboty było i jeszcze te liście i gałązki we włoskach musiałam go oczyszczac po każdym spacerze i koniecznie łapy i brzuszek do mycia jeśli bylo mokro i ciapa... Teraz może sobie śmiało brykac po krzaczkach, ciapkach itp :D W wystawy sie nie bawie, więc dla mnie lepiej teraz jak ma krótkie włosy :) I mi się baaardzo podoba, wiadomo każdy woli coś innego. ;)

Dziękujemy za odwiedzinki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Fusiafusia

Cześć Timonki! :multi:
Ojeju jak was dawno na Dogo nie było! :crazyeye:
Śliczne fotki :loveu: słodziaczek [URL]http://images40.fotosik.pl/740/572d8c48389924ce.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Śliczny piesek :) ale w długich włosach wyglądał pięknie :) szybko mu odrosną, może już nie bedziesz go ścinać, wiem, że w krótkich łatwiej o pielęgnacje, ale mi by było szkoda ścinać takich długich włosów. Ja swoich nie strzyge mimo, że jest przy nich roboty, ale wiadomo każdego idywidualna sprawa :)
Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolina']Śliczny piesek :) ale w długich włosach wyglądał pięknie :) szybko mu odrosną, może już nie bedziesz go ścinać, wiem, że w krótkich łatwiej o pielęgnacje, ale mi by było szkoda ścinać takich długich włosów. Ja swoich nie strzyge mimo, że jest przy nich roboty, ale wiadomo każdego idywidualna sprawa :)
Pozdrawiam serdecznie :)[/QUOTE]
Dziękujemy za odwiedzinki :)
Oczywiście każdy lubi co innego, ja jednak raczej będe go ścinac cały czas. Strasznie mi się podoba na króciutko :) I wydaje mi się, że dla niego też jest lepiej, bo nie musi już "cierpiec" przy pielęgnacji.

Pozdrawiamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

Kiedy będą jakieś fotki Timonka?? :cool3: :mad:
U nas w galerii masz dużo zaległości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest Fusiafusia

Hej Timonki ! . :loveu:
Co tam u was ? .
Nareszcie wróciliście !! . :multi:
Oj i to jak długiej przerwie :eviltong: :evil_lol: Nie zostawiajcie nas hihi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...