Jump to content
Dogomania

Matka szczeniąt wraz z nimi szukają domu! Mają domy


Malwa774

Recommended Posts

[quote name='viola005']czy juz wplacamy? na hotel nie ma jeszcze komplety deklaracji, ale moze sie przyda grosz na odrobaczenie i szczepienie malego? czekam na Wasza decyzje, moge slac na dniach. Serdeczne pozdrowienia![/QUOTE]
Wiolu jasne, ze sie przyda:)
tylko.....musimy znalesc skarbnika - Kto mogłby podjac sie zbiorki pieniedzy??
Malwa z racji nie pełnoletności niestety chyba odpada, chyba, ze sie myle i regulamin dogomanii nie reguluje tej kwesti???

do kompletu deklaracji na hotel za suke brakuje co najmniej 225zl:roll: wiec sporo, nie mowiac o tansporcie, podstawowym przegladzie weta oraz sterylizacji na dzien dobry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosze [U][B]NIE [/B][/U] wpłacać pieniędzy.

Wszystko jest ok :)
Sunia razm z malcem jedzie do nowego domu, a kim są ci szczęśliwcy,? :)
Koleżanka mi dała wczoraj znać, że jej ciocia razem z mężem szukają psów do towarzystwa, dogadałam się wczoraj z państwem i dzisiaj przyjadą wziąść sunie i malca :] :]

No cóz nie przewidziałam takie sytuacji, a bazarek wciąż wczoraj trwał, dzisiaj mają dojść pieniądze z bazarku cegiełkowego na konto.
Więc pieniądze zwrócę :)
[B]Te osoby które brały udział w bazarku, prosze podać dane do przelewu, a ja wtedy zwróce pieniądze..[/B]

[B]Wszystkim biorącym udział w bazarku wysłałam pw co do danych, więc czekam :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się z przedmówczynią.
zamiast robić teraz tak wiele przelewów zwrotnych ofiaruj zebraną kwotę na najbardziej potrzebującego psiaka. okej?
np. Prado...jest ogromny dług w hotelu..nie ma juz srodków na utrzymanie psa :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-w-hotelu-potrzebne-deklaracje.-POMÓŻCIE[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiscie - osoby, ktore nie chca zwrotu pieniazkow - zostana one przekazane na innego pieska w potrzebie i wsrod nich rozlosujemy nagrode - kosmetyk , a kto bedzie chcial zwrot - to Malwa zwrocisz na konto.... takze czekamy na decyzje innych osob, ktore wplacily pieniazki... ale to moje przemyslenia ;)

i bardzo sie ciesze, ze Sara i maluch maja dom! :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa774']Prosze [U][B]NIE [/B][/U] wpłacać pieniędzy.

Wszystko jest ok :)
Sunia razm z malcem jedzie do nowego domu, a kim są ci szczęśliwcy,? :)
Koleżanka mi dała wczoraj znać, że jej ciocia razem z mężem szukają psów do towarzystwa, dogadałam się wczoraj z państwem i dzisiaj przyjadą wziąść sunie i malca :] :]

[/QUOTE]
czyli biora je razem??
co ze sterylka, zgadzaja sie ja wykonac??
gdzie psiaki beda mieszkac?

Link to comment
Share on other sites

super, ze bedzie sterylka:) ta sunia to tez jeszcze dziecko a juz miala swoje wlasne
pytajac gdzie beda mieszkac mialam na mysli czy bedzie to dom, buda, kojec??? bo mam nadzieje, ze zaden lancuch nie wchodzi w gre???

warto spisac umowe adopcyjna, masz jakas ? moge Ci wyslac na maila...zawsze to inaczej, w umowie tez jest wzmianka o sterylizacji

Link to comment
Share on other sites

Jezu, jakie dobre wiadomosci, no nie do wiary, w tym oceanie psiej biedy i nieszczescia! Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluje pomyslnego zakonczenia akcji Malwa-Sara i jej szczeniory! Brawo!

I jeszcze mala prosba do osob, ktore juz wplacily (ja jeszcze nie zdazylam) i do organizatorek bazarku - przylaczam sie do tych glosow, ktore optuja za przekazaniem zebranych pieniedzy na innego psa w potrzebie. Lepiej zrezygnowac ze zwrotu, bo duzo przy tym pracy dla skarbnika i traci sie pieniadze na nastepne oplaty, tylko poczta i banki na tym zarabiaja! Na innych watkach tez mialy miejsce takie sytuacje z powodu szczesliwego rozwiazania lub niestety smierci psiaka i wszyscy przekazywali swoje wplaty do dyspozycji skarbnika, ktory znajdowal biednego psa do poratowania.

Serdeczne pozdrowienia i jeszcze raz gratulacje, szczegolnie dla niepelnoletniej, ale sprawnej w dzialaniu Malwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']zgadzam się z przedmówczynią.
zamiast robić teraz tak wiele przelewów zwrotnych ofiaruj zebraną kwotę na najbardziej potrzebującego psiaka. okej?
np. Prado...jest ogromny dług w hotelu..nie ma juz srodków na utrzymanie psa :(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-w-hotelu-potrzebne-deklaracje.-POMÓŻCIE[/URL]![/QUOTE]

zobaczcie, co proponuje Alice - odwiedzilam ten watek i pies wyglada na bardzo smutny przypadek niewiary w czlowieka, wiec pobyt u Jamora jest wysoce wskazany - czy nie sadzicie ze fundusze suni Malwy-Sary moglyby zostac przekazane wlasnie Prado?

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam wszystko i mi wyszło tak:
WADERCIA
zwrócone
5 zł

KAPSEL
Przelane pieniądze na Bilbo tak jak było powiedziane na pw.
10 zł

aimez_moi
nie wpłaciła i tak ma pozostać

AGNIECH_A
zwrócone
3 zł

alice midnight (5 cegiełek - 15 zł)
na innego psiaka

undercia (1 cegiełka - 3 zł)
na innego psiaka

mama_Alfika (3 cegiełki)
na innego psiaka

[Tysiek brak odpowiedzi, napisze jesczez raz)

Jak kogoś pominełam kto wpłacił pieniądze, prosze napisać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...