Jump to content
Dogomania

NIEAKTUALNE- sunia znalazła dom


malku

Recommended Posts

Bishi prosi o dom. Jest młoda ciałem i duchem, piękna, duża, łagodna, z Poznania - zdjęcie zamieszczę wieczorem, kiedy będę mogła po nią jechać. Sprawa jest pilna i delikatna. Dotychczasowi właściciele z powodów osobistych i lokalowych nie mogą/nie zajmują się psem jak należy i po interwencji znajomych zdecydowali się oddać psa. Biedna wycierpiała się mocno, pozostawiona samej sobie w mieszkaniu, wyprowadzana średnio raz na 12 godzin, czasem nawet rzadziej, pozbawiona kontaktu z żywą duszą (a wychowała się z dwójką małych dzieci) i trudno mi nawet myśleć o tym jaka jest zdezorientowana i... w ogóle nieszczęśliwa. Zaoferowałam jej dom tymczasowy, ale niestety długo nie może u mnie zostać - Jamila nie akceptuje innych psów na swoim terytorium, na szczęście dla Bishi jest na wywczasach i mogłam ruszyć z misją... W dodatku ja pracując jestem w stanie zapewnić jej więcej, lecz nadal minimum tego, czego jej tak brakowało przez dłuuuugi czas. Sprawa pilna - chciałabym znaleźć suce kochający dom.

Jak pisałam, zdjęcie i dodatkowe informacje zamieszczę wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Obiecane zdjęcie. Z różnych powodów nie udało mi się zamieścić go wcześniej. Suka jest cudowna. Mądra, reaguje na wszystkie podstawowe komendy, bezproblemowa na spacerach - zero agresji, ładnie chodzi na smyczy. Jest świetnym psem dla dzieci - wychowała się z dwójką maluchów, a mój syn szaleje z nią po prostu. Jest pogodna, sympatyczna, inteligentna, czuła, spragniona towarzystwa. Mąż wszedł do sklepu, ja zostałam z psem na zewnątrz - nie chciała się ruszyć dopóki nie wyszedł. Pierwszej nocy była dosyć pobudzona i czujna, dzisiejszą przespała spokojnie. Bishi jest duża i silna, świetnie skacze. Pilnuje się na spacerze, spuszczona ze smyczy przybiega na każde zawołanie. Psy spokojnie ignoruje, nawet warczące i odganiające ją przy obwąchiwaniu kajtki, chociaż pewnie znalazłby się kumpel, z którym by się bawiła. Poszukuję usilnie i bardzo chciałabym szybko znaleźć dla niej dom na zawsze, już czuję z jej strony przywiązanie i denerwuję się uciekającym czasem, którego nie mogę jej zagwarantować zbyt wiele...

[IMG]http://img816.imageshack.us/img816/6818/bishi.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To znaczy, że została adoptowana - DS. Mieszka pod Poznaniem ze swoimi nowymi ulubieńcami ludzkimi i świnką morską. Z informacji, które otrzymuję mogę stwierdzić, że zaadaptowała się błyskawicznie, a z filmów i relacji tuszę, że jest szczęśliwa. Oby tak było zawsze. Będę pilnować.... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...