Jump to content
Dogomania

prosze usunac


kkb3h

Recommended Posts

Niestetyy widać, że Twój pies jest mixem, szkoda, że mimo tylu informacji na temat pseudohodowli zdecydowałeś się kupić psa bez rodowodu. Mam nadzieję, że wyrośnie choć trochę podobny do doga jakiego sobie na pewno wymarzyłeś.

A wogóle to po raz setny się zastanawiam jak można, będąc na pewno jakiś czas zainteresowanym rasą nie poczytać na temat pseudohodowli, tyle razy na każdym forum wałkowany był ten temat!

Jeżeli chodziło Ci o pieniądze, to nie wiem czy wiesz, ale wyżywienie i utrzymanie takiego psa kosztuje nieraz duuużo więcej niż szczenię z rodowodem. Nie licząc ewentualnego leczenia :/ a w przypadku psów z pseudo prawdopodobieństwo różnych schorzeń jest ogromne. Nie rozumiem. Nie lepiej było odłożyć potrzebną kwotę i kupić DOGA a nie podobnego do niego kundelka? Widziałeś jego rodziców? Wiesz jaką mają psychikę?

Życzę Ci, żebyś nie miał problemów z psem i żeby miał u Ciebie jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

omg...........................................................................................
czemu on ma takie szramy na ciele ?????????? mam nadzieje że nie od tego co mam na myśli ..........................

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talita']Widziałeś jego rodziców? Wiesz jaką mają psychikę?

Życzę Ci, żebyś nie miał problemów z psem i żeby miał u Ciebie jak najlepiej.[/QUOTE]

Właściciel szczenięcia widział rodziców:
[quote]coz moge wiecej powiedziec ze rodzice jego to chyba cos agresywni do obcych sa bo w tym ogrodko swoim jakby wyskoczyli to by mnie zjadly tak szczekala a jego tata to sztachete gryzl heh.
[/quote]

[quote]gdy wszedlem na podworko op niego to szczekal agresywnie na mnie [IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/icon_neutral.gif[/IMG] jego bracia chwile tylko ale zaraz daly sie glaskac a on nie dystans i wogole a jest pierwszym samcem z miotu.
[/quote]

... i nie przeszkodziło to mu kupić szczeniora.

Nie zastanowiło go rownież, ze jest bez książeczki zdrowia:

[quote]a co do ksiazeczki zdrowia to mu zaloze bo przy amstaffie mialem to robic ale jakos sie odwlekalo.
[/quote]
... zreszta nic dziwnego, bo swjoemu poprzedniemu psu ten czlowiek rowniez nie zalozyl ksiązeczki...


O "hodofffczyni" opinię ma dobrą

[quote]i tak powiem wam na spokojnie ze nie najezdzajcie na wlasiccielke bo ma duze pojecie o dogach dzwonilem do niej dzisiaj i pytalem o zachowanie nasedo wszystko mi wyjasnila i nie jest to tak jak sie wydaje ze problemy itp... spokojnie ludzie wiem ze moja wiedza z wasza to ledwie splunac ale troche opanowania przed ocena kogos... a sobie nie dam wkrecic ze ktos mi bubla sprzedaje pare lat sie juz psami interesuje a na ludziach sie szybko poznaje kto ladnie klamie a kto prawde sciemnia itd itp ;]
takze tego luz;]

[/quote]

mimo tego, że szczenię nie było ani razu ani odrobaczone ani zaszczepione:
[quote]a co do szczepien nie wykonanych przez wlascicielke to powiedziala mi wczoraj bo dzwonilem do niej ze wszystkie szczepienia wykonuje po 5 miesiacu zycia.. nie wiem czemu ale tak robi.

[/quote]


Blizny są... nie wiadomo skąd:
[quote]

od czego? wlasciwie nie wiem... moze od miejsca gdzie byl sie zadrapal albo podczas zabaw jakis

[/quote]

źródło: [URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=19828[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...