Jump to content
Dogomania

Sznaucer czy West Highland White Terrier ?


kapi

Recommended Posts

Być może w przyszłym roku zdecydowalibysmy sie na zakup psa. Mam dylemat pomiedzy dwoma rasami. Jak mnie przekonacie do sznaucera miniaturki ;)

Dodam, ze mieszkamy w bloku, mamy corke ktora za rok bedzie miala 6 lat.

Link to comment
Share on other sites

cóż no ja moge cos powiedzieć ale odnośnie wlasnych doświadczeń
A mianowicie moja matka ma Westa i niestety nie sprostała wychowaniu teriera i dlatego ma w domu warczaca panoszącą sie bestie. Ja ubolewam nad tym strasznie bo jestem zdania ze odpowiednie wychowanie zagwarantowałoby psa przyjaciela na długie lata.
Ja mam Lili jest sznaucerką mini i jest najwspanialszym psem pod słońcem chociaż nie ukrywam że kosztowało mnie to sporo cierpliwości i przewielkich pokładów miłości do niej oraz wielu słusznych wyborów
Jest idealna dla dzieci zero agresji chociaz widze ze jak za długo przebywa w ich towarzystwie to ucieka szuka schronienia i pokazuje wyraznie ze ma dosc zabaw np chowajac sie za moimi nogami :)
Więc ja jestem za Sznaucerem ale to chyba wiadome skoro umieszczasz wątek w tym miejscu że bedzie wiecej zwolenników sznaucerów ;)
Zapewne usłyszysz wiele pozytywnych opini i namów ale pamiętaj ze jakaby to nie była rasa wychowanie jest najważniejsze, oraz pochodzenie szczeniaka z dobrej hodowli. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

hehe nie oczekuj że ktoś tu będzie cię przekonywał do teriera :eviltong: ja posiadam 6 letnią sunię sznaucerka miniaturki (dużej miniaturki) i jest to wspaniały piesek dogadujący się z dziećmi, nigdy nie warknęła na nikogo, jest leniuszkiem kochającym się tulić, po prostu najkochańszy pies na świecie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...