Jump to content
Dogomania

Kiara już w domu, Tina też :)


beka

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Kurczę, coś więcej by mi się o nich przydało, nie wiem co napisać w ogłoszeniach.[/QUOTE]

Tina to młoda sunia, moim zdaniem ok.2 lat ale zęby w tragicznym stanie tzn. wszystkie przednie spiłowane. Uwielbia człowieka w którego jest zapatrzona jak w obraz. Kontakt z człowiekiem jest najważniejszy, uwielbia się przytulać wręcz domaga się pieszczot i zabawy. Nie jest delikatna w kontakcie, skacze, łapie zębami za ręce i pięty . Całkiem nieźle chodzi na smyczy ale zaznaczam, że chodziłyśmy tylko po posesji. Może mieć kłopoty z zachowaniem czystości w domu - w kojcu załatwia się pomimo trzech półtoragodzinnych spacerów.
Tina boi się psów i w kontakcie z nimi jest agresywna. Jednak jest szansa, że się dogada z bardzo spokojnym psem o zrównoważonym charakterze, u mnie zaakceptował ją tylko starszy kaukazio Miś. Drugi pies i 3 suki jej nie akceptują.
Tina jest zazdrosna o człowieka nawet swojego przyjaciela od niego odgania, miska i kojec jest też tylko jej - nie pozwala Misiowi sie zbliżyć.
Na koty nie sprawdzona ale raczej ich nie pokocha.
Jutro będzie sterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Tina to młoda sunia, moim zdaniem ok.2 lat ale zęby w tragicznym stanie tzn. wszystkie przednie spiłowane. Uwielbia człowieka w którego jest zapatrzona jak w obraz. Kontakt z człowiekiem jest najważniejszy, uwielbia się przytulać wręcz domaga się pieszczot i zabawy. Nie jest delikatna w kontakcie, skacze, łapie zębami za ręce i pięty . Całkiem nieźle chodzi na smyczy ale zaznaczam, że chodziłyśmy tylko po posesji. Może mieć kłopoty z zachowaniem czystości w domu - w kojcu załatwia się pomimo trzech półtoragodzinnych spacerów.
Tina boi się psów i w kontakcie z nimi jest agresywna. Jednak jest szansa, że się dogada z bardzo spokojnym psem o zrównoważonym charakterze, u mnie zaakceptował ją tylko starszy kaukazio Miś. Drugi pies i 3 suki jej nie akceptują.
Tina jest zazdrosna o człowieka nawet swojego przyjaciela od niego odgania, miska i kojec jest też tylko jej - nie pozwala Misiowi sie zbliżyć.
Na koty nie sprawdzona ale raczej ich nie pokocha.
Jutro będzie sterylizowana.[/QUOTE]
Ok, dzięki, jutro się nią zajmę.

Link to comment
Share on other sites

Tina juz po zabiegu. Biedulka straszna. Odpoczywa u Gajowej w domu. Teraz te upały sa wykańczające a dla suni po operacji to juz wogóle.

Kiara samotna na dziłce. Taka spradniona towarzystwa, jak mnie widzi to tak skacze że wczoraj przejechała mi łapa po twarzy.

Oczy ropieją (czerwone, podejrzewam to grudkowe zapalenie, jak u Bianki) Kupię jutro swietlika, albo najpierw esencją a za 2-3 dni zaczne krople.
Uszy nie lepiej.
A poza tym to ona jest cudowna.

Link to comment
Share on other sites

Coś cichutko zrobiło się u dziewczynek :placz:.
Tina w zasadzie gotowa do adopcji - dziś już czuje się zupełnie dobrze, brzuszek wygląda bardzo ładnie, za dwa tygodnie nie będzie widać, że miała zabieg.
Jutro przenoszę ją niestety do kojca chociaż w domu /w przedpokoiku/ zachowuje się bardzo dobrze. Niestety na moją Gajkę warczy, muszę je cały czas izolować co jest
bardzo trudne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Czyli Tina nadaje się do mieszkania w domu? Ale pewnie do kotów tez nie za bardzo, skoro z psami się nie dogaduje?[/QUOTE]

Była bardzo grzeczna w mieszkaniu /w przedpokoju/. Pierwsze dwie doby spędziła w klatce ze względu na Gaję, która musiała tamtędy przechodzić kilka razy dziennie. Trzeciego dnia musiałam klatkę zabrać do przewozu psa i zostawiłam tylko legowisko - wtedy została kilka godzin sama - nic nie zniszczyła choć widać było, że bawiła się butami.
Nie wiadomo jednak czy była taka spokojna ponieważ jeszcze nie czuła się dobrze .
Myślę, że w mieszkaniu była po raz pierwszy , jest młoda i mądra więc szybko nauczyłaby się funkcjonować w domu.
Tina bardzo pilnie potrzebuje ogłoszeń !!!

Kotów u mnie niet.

Link to comment
Share on other sites

TINA PROSI O OGŁOSZENIA !!!
Dzisiejsze fotki suni, może przydadzą sie do ogłoszeń
[IMG]http://images40.fotosik.pl/308/2b4144cbd1171d04.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/167/a0c03e8d43876870.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/313/434531f4f9f9cc74.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/312/66af7b1fe81641b1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Gajowa napisz proszę jakiś tekst do ogłoszeń :modla: postaram się ją powrzucać w wolnej chwili na różne stronki.[/QUOTE]

Ogłosiłam już na Gumtree :lol: szykuję dla 3 ON-ków Beki allegro :lol:

tekst dla Tiny napisałam taki :p

Tina to sunia pełna energii. Na wszystkie psy szczeka, bo chyba boi się ich. Nie lubi innych zwierząt i jest zazdrosna o opiekuna.
To młoda sunia chociaż ząbki ma bardzo starte, jakby gryzła coś twardego.
Przebywa w domku tymczasowym i pilnie szuka nowego domu. Szuka takiego domu, w którym będzie kochanym członkiem rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...