Jump to content
Dogomania

Potrzebna kolczatka(lub obroża), smycz i kaganiec dla amstafa by mógł u mnie zostac.


Recommended Posts

Witam. Potrzebuję pomocy tanio odkupię lub przyjmę obroże lub kolczatkę a takze kaganiec i smycz dla amstafa. Moze ktos ma i nie uzywa a mnie bardzo by sie przydały. Nie stac mnie na nowe bo mamy ciężką sytuację i sami ledwo wiążemy koniec z końcem. Bardzo was proszę o pomoc bo sami nie damy sobie rady wszystkie oszczednosci jakie miałam musiałam wydac na klatkę dla piorunka bo gryzł co się dało nawet kable z prądem i bałam się by podczas naszej nieobecnosci nie zrobił sobie krzywdy. Piorunek to znajda, ofiara prawdopodobnie gwiazdkowych prezentów. Został znaleziony malutki na klatce schodowej gdzie schronił się przed zimnem. Kochamy piorunka i nie chcę go oddawac ale momentami utrzymanie 2 psiaków (mam jeszcze andulę) przerasta nasze możliwosci. Proszę pomóż.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='golf']był jakiś odzew na twoje ogloszenie?

Mam jakies kagance, ale nie wiem czy byly by dobre.
A jesli chodzi o smycz to mam tylko krorka smycz typu pejcz.[/quote]

kaganiec jak pytałam w sklepie zoo to potrzebna 5 ja pytałam o taki najtańszy materiałowy bo o innym to nawet nie pomyślałam. Taka smycz byłaby super bo on musi się nauczyc chodzic przy nodze a wszystkie smycze andusi przegryzł albo pozrywał(bidula też została bez ale ona chodzi na pasku od torebki i jakoś sobie radzimy). Pożyczyłam kolczatkę od znajomej bo miała po swoim psie więc kolczatkę już mam. Byłabym bardzo wdzięczna za smycz prosze napisz mi na pw ile byś za nią chciała ewentualnie no bo ja to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziamn']kaganiec jak pytałam w sklepie zoo to potrzebna 5 ja pytałam o taki najtańszy materiałowy bo o innym to nawet nie pomyślałam. Taka smycz byłaby super bo on musi się nauczyc chodzic przy nodze a wszystkie smycze andusi przegryzł albo pozrywał(bidula też została bez ale ona chodzi na pasku od torebki i jakoś sobie radzimy). Pożyczyłam kolczatkę od znajomej bo miała po swoim psie więc kolczatkę już mam. Byłabym bardzo wdzięczna za smycz prosze napisz mi na pw ile byś za nią chciała ewentualnie no bo ja to nie wiem.[/QUOTE]
Słodki ten Twój amstaf mogę kupić kaganiec znajdź odpowiedni kaganiec na allegro tam są podanie wymiary upewnij sie czy będzie dobry wyślij mi linka i adres pod jaki mam wysłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Słodki ten Twój amstaf mogę kupić kaganiec znajdź odpowiedni kaganiec na allegro tam są podanie wymiary upewnij sie czy będzie dobry wyślij mi linka i adres pod jaki mam wysłać.[/QUOTE]

Poszukam cioteczko. ślicznie dziekujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golf']o i juz jest komplet :)

podaj mi na pw swoj adres to wysle Ci pejcz.
to prezent.
Uprzedzam ze dopieor w przyszlym tyg moge go wyslac, bo nie mam go u siebie...[/QUOTE]
Cioteczko adres wysłałam na pw. Ślicznie dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

hej, jestem z Łodzi, mam obroże na zbyciu, tylko nie wiem czy nie byłaby za duża. Możemy sie spotkać dzisiaj lub jutro? Mogę pomóc przy wychowaniu go i mam troche karmy Brit large breed, jakbyś chciała to ok. 5kg mogłabym odstąpić. Napisz na gadu lub sms: gg 6090204 tel:691185448

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']hej, jestem z Łodzi, mam obroże na zbyciu, tylko nie wiem czy nie byłaby za duża. Możemy sie spotkać dzisiaj lub jutro? Mogę pomóc przy wychowaniu go i mam troche karmy Brit large breed, jakbyś chciała to ok. 5kg mogłabym odstąpić. Napisz na gadu lub sms: gg 6090204 tel:691185448[/QUOTE]

Cioteczko jutro postaram się załatwic możliwosc wysłania smsa a póki co napisałam pw i na gg. Jutro mogę się spotkac jak najbardziej dziś nie wchodziłam na dogo dlatego dopiero odebrałam wiadomosc. Karilko pewnie ze bym chciała nam wszystko się przyda. Piorun teraz niestety je marketową karmę wiem ze nie jest najlepsza ale on je ponad 10 kg na miesiąc i nie dałabym rady kupowac nic lepszego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Jaki obwód szyi ma ten amstaff? Mam kolczatkę, ale nie wiem czy będzie dobra.[/QUOTE]

Ajlii bardzo dziekuję sprawa wygląda tak że kolczatke juz mam ale pozyczoną jeśli możesz nam podarowac to chętnie. ślicznie dziękujemy. Obwód szyi Pioruna to 47cm.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Słuchajcie Cioteczki bardzo dziekujemy za smyczkę, za obróżki bo tez dostałyśmy i za jedzonko(niestety juz zjedzone ale obu pieskom bardzo smakowało bo Duśka tez skorzystała). Przepraszam ze sie nie odzywałam ale mi gdzieś zniknął watwek i nijak nie mogłam znaleźc ale się udało. Pioruniastego mordula ma na tą chwile 32cm obwodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='madziamn']Słuchajcie Cioteczki bardzo dziekujemy za smyczkę, za obróżki bo tez dostałyśmy i za jedzonko(niestety juz zjedzone ale obu pieskom bardzo smakowało bo Duśka tez skorzystała). Przepraszam ze sie nie odzywałam ale mi gdzieś zniknął watwek i nijak nie mogłam znaleźc ale się udało. Pioruniastego mordula ma na tą chwile 32cm obwodu.[/QUOTE] Nie wiem co sie dzieje ale nie mogę wysłać wiadomości wiec tu napisze poprosze o adres to wyśle kaganiec.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...