Jump to content
Dogomania

Murzynek już w DS! Hurra :)


shani

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acha - tylko trzeba zaznaczyć, że psiak jest na przystanku i że pomożecie go złapać, bo ludzie nie będą chcieli uganiać się za psiakiem... Qrczę, najlepiej to by było psiaka złapać, wykąpać i te guzki obejrzeć... Teraz są wakacje - masa pseudoludzi porzuca psy, a niewiele osób decyduje się na adopcję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kumiko']Acha - tylko trzeba zaznaczyć, że psiak jest na przystanku i że pomożecie go złapać, bo ludzie nie będą chcieli uganiać się za psiakiem... Qrczę, najlepiej to by było psiaka złapać, wykąpać i te guzki obejrzeć... Teraz są wakacje - masa pseudoludzi porzuca psy, a niewiele osób decyduje się na adopcję...[/QUOTE]

Jak wrócę z pracy to pomyślę nad tekstem. Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani allegro :)
A przed puszczeniem do nowego domu oczywiście ja go złapię i weta też postaramy się zaliczyć :)
Dziękuję Ci bardzo za pomoc z all..:)

Link to comment
Share on other sites

może poproście o pomoc Fundację Niechciane i Zapomniane z
Łodzi, wprawdzie zaczął się sezon wakacyjny i bezdomnych zwierzaków przybywa, ale w tej Fundacji są fajni ludzie, może chociaż coś podpowiedzą
[URL]http://www.niechcianeizapomniane.org/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']może poproście o pomoc Fundację Niechciane i Zapomniane z
Łodzi, wprawdzie zaczął się sezon wakacyjny i bezdomnych zwierzaków przybywa, ale w tej Fundacji są fajni ludzie, może chociaż coś podpowiedzą
[URL]http://www.niechcianeizapomniane.org/[/URL][/QUOTE]

Napisałam maila zobaczymy czy odpiszą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kumiko']Mały ma allegro - oto link: [B][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1113859406[/URL][/B][/QUOTE]

Dziękuję nie wiem jak Ci się odwdzięczyć. Daj znać ile mam Ci zwrócić tych ich opłat;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shani']Dziękuję nie wiem jak Ci się odwdzięczyć. Daj znać ile mam Ci zwrócić tych ich opłat;)[/QUOTE]

Ta wersja ogłoszenia jest niedroga - sama robię takie psom z łódzkiego schroniska, więc nie musicie mi nic oddawać. Dopiero ogłoszenia ze specjalnymi opcjami (np. wyróżnienie na początku lub na pierwszej str kategorii) są droższe. Poczekajmy na odpowiedź z fundacji Niechciane i Zapomniane. Zawsze mogę zmienić opcje w allegro na droższą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kumiko']Ta wersja ogłoszenia jest niedroga - sama robię takie psom z łódzkiego schroniska, więc nie musicie mi nic oddawać. Dopiero ogłoszenia ze specjalnymi opcjami (np. wyróżnienie na początku lub na pierwszej str kategorii) są droższe. Poczekajmy na odpowiedź z fundacji Niechciane i Zapomniane. Zawsze mogę zmienić opcje w allegro na droższą.[/QUOTE]

Dzięki jeszcze raz. A orientujesz się może ile kosztuje wyróżnienie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shani']Dzięki jeszcze raz. A orientujesz się może ile kosztuje wyróżnienie?[/QUOTE]

Miniaturka 0,15 zł (czyli miniaturka fotki widoczna przy aukcji na liście - to już jest)
Pogrubienie 2,00 zł (czyli pogrubiona czcionka w tytule aukcji - to też jest)
Podświetlenie 6,00 zł (to się nie opłaca, bo wszyscy podświetlają, więc lepiej widać te niepodświetlone)
Wyróżnienie 12,00 zł (nie wiem, na ile to się opłaca - nigdy nie próbowałam) Strona kategorii 29,00 zł (nie wiem, na ile to się opłaca - nigdy nie próbowałam)


Strona główna Allegro 99,00 zł (to już przesada - zazwyczaj jak ktoś otwiera allegro, od razu przechodzi do interesującej go kategorii, więc nie zwraca uwagi na stronę główną)

Przemyśl sprawę i daj znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kumiko']Miniaturka 0,15 zł (czyli miniaturka fotki widoczna przy aukcji na liście - to już jest)
Pogrubienie 2,00 zł (czyli pogrubiona czcionka w tytule aukcji - to też jest)
Podświetlenie 6,00 zł (to się nie opłaca, bo wszyscy podświetlają, więc lepiej widać te niepodświetlone)
Wyróżnienie 12,00 zł (nie wiem, na ile to się opłaca - nigdy nie próbowałam) Strona kategorii 29,00 zł (nie wiem, na ile to się opłaca - nigdy nie próbowałam)

Strona główna Allegro 99,00 zł (to już przesada - zazwyczaj jak ktoś otwiera allegro, od razu przechodzi do interesującej go kategorii, więc nie zwraca uwagi na stronę główną)

Przemyśl sprawę i daj znać[/QUOTE]


Narazie może niech zostanie jak jest. Zobaczymy czy będzie jakiś odzew i jaki. Jak nic to po skończeniu aukcji zrobi się drugie all i wtedy już wyróżnienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Dodałam Murzynka na NK [url]http://nk.pl/profile/22008220/gallery/album/26[/url][/QUOTE]

Dziękuję

[quote name='kumiko']Może jeszcze jakieś plakaty porozwieszać, ale nie tylko na terenie Konstantynowa, ale i Łodzi? Czy fundacja się odezwała? [/QUOTE]



Fundacja milczy. Co do plakatów w Łodzi mogę spróbować gdzies porozwieszać.

[quote name='mikoada']Z tego co się orientuję zdecydowanie lepsze jest allegro wyróżnione, więcej osób na takie zagląda, ja robiłam takie allegro tydzień temu i zajrzało na nie ponad 600 osób [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

to następne allegro mu wyróżnione zrobimy.

A teraz trochę wieści.
Dzisiaj skontaktowała się ze mną dziewczyna z Konstantynowa. Rozmawiałyśmy przedstawiłam jej sytuację. Zgodziła się wziąć go na DT oczywiście jak go złapię (co próbowałam robić przez ostatnią godzinę, ale nie mogę go znaleźć w miasto poleciał jak co wieczór). Jestem bardzo zadowolona, że zadzwoniła. Jest tylko jedno ale: Dziewczyna ma 2 suczki husky i nie wiadomo jak na niego zareagują. Mam nadzieję, że będzie ok i że chociaż tymczasowa bieda będzie miała domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Trzymam mocno kciuki, żebyś złapała wędrowniczka i żeby psiaki przypadły sobie do gustu :)[/QUOTE]

Przydadzą się
A ja ruszam "w miasto" z powrotem :D
Mam nadzieję, że cała akcja zakończy się powodzeniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...