Jump to content
Dogomania

13. 06. 2010 - KWPR Racibórz (CAC)


Kasia_i_Łukasz

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shirai - Koki']Witaj Mitsu, hm moze zaczne od poczatku Twojej wypowiedzi, suflera nie mam chyba pomylilas przedstawienia :-)...a powiedz mi jestes zazdrosna, przeciez nikt w "moim" watku nie karze Ci sie wypowiadac, wiec...o co chodzi...mozemy Ci zalozyc Twoj prywatny jak masz taka potrzebe "gwiazdowania". Nastepna sprawa moj Shirai nie pochodzi z hodowli Saporito, tylko Etnakita Ken wiec juz po raz kolejny nie wypisuj bzdur i nie wprowadzaj ludzi w blad.
Mysle, ze wielu hodowcow jak zaczynalo mialo minimalne doswiadczenie. A jezeli chodzi o moja hodowle to ja jej miec nie bede i juz nie raz o tym pisalam. To nie moja bajka !!!
Nastepna bzdura jaka wypisujesz...a tak latwo to sprawdzic...eh Shirai bral udzial w 8 wystawach:
24.10.2009 Wystawa Miedzynarodowa Reggio Calabria
24.10.2009 Wystawa Klubowa organizowana przez SAKI ( Sezione Akita Italia) Messina
25.10.2009 Wystawa Miedzynarodowa Messina
22.05.2010 Wystawa Miedzynarodowa Catanzaro
22.05.2010 Wystawa Klubowa CIRN (Club Italiano Razze Nordiche) Rende
23.05.2010 Wystawa Miedzynarodowa Rende
13.06.2010 Wystawa Miedzynarodowa Bari
20.06.2010 Wystawa Krajowa Catania
z tego 6 razy otrzymal ocene ECC n 1 w tym 5 razy zostal Zwyciezca Mlodziezy, 1 x BOS, 2 x BOB i jak Ci Mitsu, a czym Twoj[B][COLOR=#4169e1] [COLOR=Black]AIKUCHI GO Sensakura[/COLOR][/COLOR][/B] czy [B][COLOR=#dda0dd][COLOR=Black]FEARII Shiyo Mokuteki[/COLOR] [/COLOR][/B]mogliby sie pochwalic w wieku 17 miesiecy tak jak moj Shirai ??? Moze nam napiszesz o wynikach wystaw Twojej wspanialej pary ???

Uwierz mi Mitsu ja nie mam zadnych frustraji moj pies osiagnal max na swoj wiek...ale chyba Ty masz teraz frustracje jak przeczytalas wyniki wystaw Shirai'a !!!

Mitsu, a jakie masz prawo zagadac mi do portfela ??? Chyba przekroczylas zakres swoich obowiazkow, czy mnie stac na kupienie nowego psa, czy nie to nie Twoja sprawa. A jeszcze jedno, a czemu TY nie kupujesz psow w zagranicznych hodowlach ??? Brak kasy, kontaktow, strach ze dostaniesz z miotu kiepskiego psa ???
Ja nie ma potrzeby "pokazywania" czy Polsce czy tobie czegokolwiek. A za zyczenie suksesow dziekujemy na pewno sie przyda.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Podsumowując Twoją wypowiedź:

odnoszę wrażenie, że masz poważne trudności w braniu pod uwagę oraz szybkim rozumieniu tego, że inni myślą. Nie potrafisz czytać między wierszami, masz trudności z rozumieniem kierowanych do Ciebie komunikatów.

Ale za to w końcu odpowiedziałaś niechcący zupełnie na pytanie zadane przez kogoś innego - na Akita Cup nie byłaś i innych ważnych (poza granicami Włoch) wystawach również.

No cóż, dla mnie sukcesy Twojego psa, którego nigdy nie widziałam, niewiele mówią. Może jest z nimi tak samo jak z omawianym w tym wątku zwycięstwem psa, które kwestionujecie?

A no widzisz, ludzie na początku mają minimalne doświadczenie, z czasem sie uczą, niestety nie wszyscy. Ja się uczę i wyciągam wnioski. I dlatego jestem zdecydowanie bardziej ostrożna w sądach wydawanych na temat polskich hodowli, psów, tego czy się ktoś z nas śmieje i recesji w rozwoju polskich akit.
Mam zupełnie odmienne poglądy od Ciebie na ten temat i trochę więcej pokory w tym względzie.


A co do reszty, to cóż.....

tonący brzydko się chwyta..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mitsu']Podsumowując Twoją wypowiedź:

odnoszę wrażenie, że masz poważne trudności w braniu pod uwagę oraz szybkim rozumieniu tego, że inni myślą. Nie potrafisz czytać między wierszami, masz trudności z rozumieniem kierowanych do Ciebie komunikatów.

Ale za to w końcu odpowiedziałaś niechcący zupełnie na pytanie zadane przez kogoś innego - na Akita Cup nie byłaś i innych ważnych (poza granicami Włoch) wystawach również.

No cóż, dla mnie sukcesy Twojego psa, którego nigdy nie widziałam, niewiele mówią. Może jest z nimi tak samo jak z omawianym w tym wątku zwycięstwem psa, które kwestionujecie?

A no widzisz, ludzie na początku mają minimalne doświadczenie, z czasem sie uczą, niestety nie wszyscy. Ja się uczę i wyciągam wnioski. I dlatego jestem zdecydowanie bardziej ostrożna w sądach wydawanych na temat polskich hodowli, psów, tego czy się ktoś z nas śmieje i recesji w rozwoju polskich akit.
Mam zupełnie odmienne poglądy od Ciebie na ten temat i trochę więcej pokory w tym względzie.


A co do reszty, to cóż.....

tonący brzydko się chwyta..[/QUOTE]

Mitsu ja problemow nie mam ani w akceptacji zdania odmiennego od mojego ani w rozumaniu, ale ty widze masz problem w zrozumieniu tego co napisalam...rozumiem przezywasz frustracje, ze Twoje psy w wielu 17 miesiecy nie mialy nawet polowy sukcesow Shirai'a.

Gdybys czytala i potrafila zrozumiec co jest napisane to byc zrozumiala ze Shirai bral udzial chociaz by w dwoch bardzo waznych wystawach organizowanych przez SAKI (SEZIONE CLUB ITALIA) czyli Klub Akit we Wloszech rozumiesz, a po za granicami Wloch to my mamy jeszcze czas jak juz pisalam o tym chyba z 10 razy Shirai ma dopiero 17 miesiecy ??? Jedyna mniej wazna wystawa do Wystawa Krajowa rozumiesz Mitsu ?????? Skoro nigdy Shirai''a nie widzialas to zapraszamy do nas, bardzo serdecznie ;-), poznasz go ocenisz swoim profesjonalnym okiem !!!! Nie rozumiem kazdy z nas sie uczy cale zycie, ale dlaczego Ci przeszkadza, ze mam jakiekolwiek zdania, czy pozytywne czy negatywne Ty, Inu i Monika... ciagle cos nie pasuje...macie jakos pranocje ze mna zwiazna...wystepuje w waszych koszmarach nocnych, czy jak ???? Powiem Ci cos i jak nie zrozumiesz to polecam jakies dodatkowe zajecia czytania ze zrozumieniem ...poprostu piszac nie spodziewalas sie takiej mojej odpowiedzi, jezeli chcesz juz cokolwiek pisac to prosze pisz prawde, a nie wymyslone przez Ciebie i Twoja koleznake rzeczy !!! Czemu nie chcesz porownac wynikow wystawowych naszych psow z tego samego wieku ??? "Tonacy brzydko sie chwyta" - tonacy brzytwy sie chwyta...tylko sie nie utop ;-/...pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie wystaw moja droga, to jeśli mnie pamięć nie myli , Ty zakwestionowałaś ważność wystaw w tym właśnie wątku. Sama wyznaczyłaś innym hierachię wartości wystaw, do której jak rozumiem nie wszyscy mają się zastosować.

I to ja zapraszam na klubówkę do Polski, żebyś mogła wszystkim hodowcom tudzież miłośnikom rasy powiedzieć w twarz to co napisałaś. Bo nikogo tu nie znasz osobiście i z nikim się nie spotkasz, więc masz dużą łatwość pisania tych swoich sądów i opinii znawcy.

Acha no i przy okazji wszyscy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby podziękować Ci za reklamę poza granicami kraju.

Pozdrawiam...

ps. o ktorej koleżance mówisz, bo z wątku wynika , że jest ich przynajmniej kilka?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Mitsu chetnie wybiore sie na wystawe do Polski skoro zapraszasz, ale moze Ty najpierw wybierzesz sie do Wloszech...hm moze chociazby na Monografike Akit ??? Podac Ci date ??

Prosze mi o podanie z imienia i nazwiska kogo obrazilam personalnie ?? Podaj prosze pare cytatow !!! Czy juz nikt nie ma prawa napisac co mu sie podoba, a co mu sie nie podoba ??? Skoro pisalam, ze E'RYU-HO-GO of Kamino Ken bardzo mi sie podoba, to nie moge napisac, ze NATSUKASHII Kazoku Kanshin szczegolnie jak podrosl juz mi nie przypadl do gustu ??? Czy tutaj obrazilam Kasie ( wlascicielke Natsu), ze jest brzydka ( przepraszam Kasiu za porownanie do Was osobiscie nic nie mam), odpowiedz brzmi Mitsu NIE. Pisalam o pieskach, a gusta sa rozne i hodowcach, gdzie mysle, ze porządny hodowca w Polsce, wie ze nie pisze sie o nim...tylko Ci co maja rozne rzeczy na kolnierzem sie moga oburzać, o to ze sie pisze prawde. Mitsu powiem Ci, ze mam wielka nadzieje, ze jezeli jeszcze nie w tym to w nastepnym roku na wystawach w Polsce na pewno bedziemy sie chcieli pojawic i nie jako obserwatorzy.
Za reklame podziękuj Polskim hodowca oni juz ja sobie sami wyrobili. A zreszta czemu mowimy tylko o negatywach, skad wiesz jakie sa moje pozytywne akity Polskie, a sa ...akurat padalo, ze ten temat dotyczyl bidulka NAtsu, co nie zmienial fakty ze pewnie jest superowym psem szczegolnie dla Kasi i Dawid, podobnie jak nasz piesek dla kazdego z nas...tylko co innego jest nasz pies w domu, a wystawa poniewaz przystepujac do wystaw sami wystawiamy sie na osądzy obcych ludzi i nie tylko sedziego !!!!
Czy nie mozna napisac ...ze w hodowlach pasja z czasem mija i liczy sie tylko kasa ??? O co Ci chodzi...zreszta swietny temat o nas zalozylas :-)...

Link to comment
Share on other sites

A czy przypadkiem nie jest tak że to właśnie w Polsce są hodowcy-pasjonaci,romantyczni miłośnicy akit,którzy hodują pomimo ogromnej drożyzny i cieszą się kiedy zwrócą im się przynajmniej częściowo ogromne koszty tego hobby?
Czy nie jest przypadkiem tak że "cywilizowany" zachód to ma w nosie takie ceregiele i śmieje się właśnie z takiego "zaściankowego" podejścia do sprawy?
Czy ogromne europejskie hodowle powstały z miłości do sprzątania dużych górek odchodów? Chyba nie...

Link to comment
Share on other sites

koniczynko...pisz prosze w innym temacie...tu juz chyba za dużo było niepotrzebnych słów...Można spokojnie założyć nowy temat odnosnie Twojego pytania bo ja akurat uważam, że wszędzie jest tak samo jeśli chodzi o miłośników...natomiast bezpośrednio interesuje mnie Polska...i świetnie, ze jest pasja ale niech ona biegnie zgodnie z dobrem psa....a często tego brakuje. Mamy mnóstwo schronisk i bezdomniaków w typie...po co produkować kolejne....ktoś chce się zabierać za tak poważną zabawę jaką jest hodowla to niech się najpierw dobrze przygotuje...osobiscie bym się tego nie podjęła i uważam, ze parę osób również nie powinno....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']koniczynko...pisz prosze w innym temacie...tu juz chyba za dużo było niepotrzebnych słów...Można spokojnie założyć nowy temat odnosnie Twojego pytania bo ja akurat uważam, że wszędzie jest tak samo jeśli chodzi o miłośników...natomiast bezpośrednio interesuje mnie Polska...i świetnie, ze jest pasja ale niech ona biegnie zgodnie z dobrem psa....a często tego brakuje. Mamy mnóstwo schronisk i bezdomniaków w typie...po co produkować kolejne....ktoś chce się zabierać za tak poważną zabawę jaką jest hodowla to niech się najpierw dobrze przygotuje...osobiscie bym się tego nie podjęła i uważam, ze parę osób również nie powinno....[/QUOTE]

Och wiesz....do rodzicielstwa się ludzie nie przygotowują a co dopiero do hodowli....:lol:
Ale myslę że poruszyłam ciekawy temat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

o rany...tyle stron bezsensownych bzdur, jestem pod wrażeniem. szczególnie wątek ortograficzno-stylistyczny mnie wciągnął... ;)
Mitsu nie rozumiem twojego zdziwienia i oburzenia, że się z nas Europa śmieje...bo to akurat prawda, prawdą jest też, że i na zachód i na wschód od nas ostatnio pojawia się coraz więcej fajnych psów. A my leżymy i kwiczymy...poza kilkoma hodowlami, które próbują faktycznie coś zmienić reszta powtarza słabe krycia, nie chce się im jeździć na fajne krycia, nie stać ich...to niech się nie biorą za hodowlę.

Link to comment
Share on other sites

koniczynka może nie pocieszaj tylko spróbuj coś zmienić jak ci tak zależy...swoją droga znowu mamy wysyp nowych użytkowników, którzy się nie przedstawili...i nie wiem z kim mam "przyjemność" i czy faktycznie rozmawiam z kimś kto ma jakiekolwiek doświadczenie czy wiedzę w temacie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...