Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

[quote name='Aszita']jak to nie tu: toz tu sa przeciez Goldeniarze. Lista "klubowa" umarla jakos. A tu sie wiekszosc przeniosla, wiec do nich przemawiam :eviltong: . Ale mnie tam wszystko jedno, tylko DZIWIE SIE WAM:mad: .[/quote]


Dziwisz sie ? No tak, ja tez sie dziwilam, ale juz przestalam ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie z jednej strony faktycznie można się popłakać i ze śmiechu i z rozpaczy.
Z zazdrością patrzyłam na wystawie światowej jak pozorni konkurenci ściskali sobie dłoń i gratulowali.Kilka lat temu byłam na Crufcie jakieś10 lat temu i 6 lat temu nie oglądałam wtedy goldenów bo mnie jeszcze to nie interesowało ale ludzie cieszyli się z wygranej innych.Jeżdziłam na wystawy zagraniczne z rodzicami bo moi rodzice hodowali psy zawiść była zawsze no bo to w sumie konkurencja i każdy chce wygrać ze swoim psem, ale wtedy nie było jeszcze forum internetowego gdzie można komuś nawrzucać i się nie podpisać przy ogólnym przyklaskiwaniu.
Każdy wiedzę swoją pokazywał w formie swojej hodowli a nie piał na temat tego gdzie on nie był ... o czym to świadczy o niczym .O Twojej wiedzy świadczy Twój pies a w zasadzie to co wyhodowałeś !!!
Najłatwiej jest ironizować pisać że do dupy przecież można cos zrobić by polepszyć sytuacje na ringach czy się już totalnie nie da nic zrobić bo oprócz "fatalnych psów" mamy my jeszcze "fatalne charaktery "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Poplakalam sie :megagrin:[/quote]

Rany, Ty nie placz...:p
A flaszki mozesz obydwie dostac. A co. Jakubem Wedrowyczem sie nie staniesz.:evil_lol: W rowie nie skonczysz!:lol:
:roflt:Ale fajna geba! Wlasnie trafilam na to, ze tych buziek jest wiecej :lol:

A klub? Moze na razie dobrze, ze umarl smiercia naturalna, lub mu pomogli, lub...
Tylko jak to sie mowi: zeby sie pozniej nie obudzic z reka w nocniku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='penelopa']hehehehe
ja właśnie pytam czy są, a jeżeli są to jakie...
może najpierw przeczytaj i chociaz spróbuj zrozumieć o co chodzi a potem się czepiaj;
to było rok temu... i nawet raczyłaś się wypowiedziec w tym wątku, pamiętam dokładnie Twój pierwszy post:cool3: na tym forum
może coś wniesiesz zamiast się jadowić?
ja chętnie poczytam.
Paranoja jakaś - mówić że się wie nie wolno, pytać nie wolno...
Czytać ze zrozumieniem chyba też nie wolno:-P[/quote]

Penelopo, czy Ty zawsze wszystko bierzesz do siebie?
Mam " na widelcu" zupelnie inne osoby, nie Ciebie. Ty pytasz, szukasz, analizujesz - co w tym zlego? Nie masz doswiadczenia... ok. przyjdzie z czasem. Chodzi mi o innych: o hes, o Gazus, o Anie Carmen. To sa dopiero
fachowcy! Przeczytalam sobie ponownie caly watek, jak proponowalas i...
nie moge powiedziec, ze odwoluje, co napisalam wczesniej, czy sie to komus podoba, czy nie. Fiszowa sie szarogesi jak zwykle i wszedzie i w dodatku ma czelnosc mnie z dogomanii wypraszac :angryy:. A ja sie nie dam:mad:
Nie udzielam sie tu, bo udzielalam sie gdzie indziej. Probowalam wraz z kilkoma sensownymi osobami trzymac przy zyciu sp. strone klubu golden retrievera w org. Trymowanie, wystawianie, oswajanie, komentaz do rysunkow, nie wiem co tam jeszcze, ale troche tego bylo. Padlo, nikomu nie potrzebne:placz: . Nie mow wiec, ze niczego nie wnioslam. Wnioslam i wciaz chetnie wnosze bezinteresownie cala (no... prawie) moja wiedze, ktora zdobylam w ciagu 40 lat wystawiania, hodowania,wychowywania, ksztalcenia sie jako groomer.
Nie miejsce to, ni moment na wyliczanie co robilam i co wiem. Chcialam tylko jasno powiedziec, ze jesli cos pisze, wiem co pisze w przeciwienstwie do innych obecnych na tym forum.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich.Prześledziłam wczorajszy dzień i brak mi słów.To nie forum dyskusyjne(z wymianą doswiadczeń)a kółko adoracji grupy Znawców rasy,reszta to tło i może nie istnieć.Poprzestanę więc na GRATULACJACH dla Zwycięzców z Leszna-pamiętam ich imiona i przydomki,chociaż przy samym ringu nie siedziałam i do tutejszej elity Znawców się nie zaliczam.A wymieniając zwycięzców wypada robić to rzetelnie a nie wybiórczo lub tendencyjnie jak ,kto woli).Pozdrawiam
Aśka od Cezara i reszty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Ja też mam jeden (PanasoniC - DMC - FZ20), ale średnio jestem zadowolona ;-)
Jak narazie to chce skopiować aparat Marysi od Uny ;-)[/quote]
A pamietasz jej typ aparatu? Bo widziałam Marysine fotki, i faktycznie oko bieleje - są świetne! (zresztą Marysia też je doskonale robi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A pamietasz jej typ aparatu? Bo widziałam Marysine fotki, i faktycznie oko bieleje - są świetne! (zresztą Marysia też je doskonale robi)[/quote]

Kilka razy podawała.
Chyba Pentax K10D.
Noooo... Ładniejszych fotek niż Marysi to ja jeszcze nie widziałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadpradziad']Witam Wszystkich.Prześledziłam wczorajszy dzień i brak mi słów.To nie forum dyskusyjne(z wymianą doswiadczeń)a kółko adoracji grupy Znawców rasy,reszta to tło i może nie istnieć.Poprzestanę więc na GRATULACJACH dla Zwycięzców z Leszna-pamiętam ich imiona i przydomki,chociaż przy samym ringu nie siedziałam i do tutejszej elity Znawców się nie zaliczam.A wymieniając zwycięzców wypada robić to rzetelnie a nie wybiórczo lub tendencyjnie jak ,kto woli).Pozdrawiam
Aśka od Cezara i reszty[/quote]

Rany! :lol: Badz czlowiek!:lol:
Ja stalam przez czesc wystawy na innym ringu i nie wiedzialam co wygrywalo w poszczegolnych klasach psow. Nie mam wynikow i polatalam to o czym pamietalam. A jak nie jestem czegos pewna to pisze "chyba".
I no wybacz, ale imie "ANATOL" jest przynalezne do jedynego psa tej rasy teraz wystawianego. A duzo o nim bylo tutaj:p
A Buffy przepraszam (a wlasciwie hodowce i wlascicieli) ale jak wyzej.
Mam naprawde slaba pamiec do tych wszystkich imion:lol: Czasem swoich psow nie pamietam.
I prosze nie tworzyc teorii spiskowej dziejow - mam skleroze i juz!:megagrin:
Grzeczna jestem.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Ola, jak mogłaś nie widzieć fotek Marysi? No wiesz! ;-)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=15604[/URL]

PS. Zapraszam do mnie na picase - zdjęcia łączkowe latającego Doca ;-)[/quote]

juz ogladam :))

i on jest łysy?

Link to comment
Share on other sites

Hehe, jest. Ale tam są zdjęcia tylko z przodu - ty go z boku nie widziałaś :-) Zresztą w Szczecinie sama zobaczysz, jak on wygląda :-) Ale na wystawy będzie jeździł - w końcu się tam dobrze bawi, ja też :-)

PS. Tym razem do oblewania (w naszym przypadku do oblewania zejścia z ringu bez lokaty ;-)) biore wino hiszpańskie ;-) Licze, że Wam sie uda coś powalczyć, to przynajmniej będziemy mieć co świętować!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...