Jump to content
Dogomania

5-6. 06. 2010 - MWPR Leszno (CACIB)


INU

Recommended Posts

[COLOR=blue][B]PSY[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]kl. baby (3) 1192-1194[/COLOR][/B]
wł. Tkacz Marta ([B]HAJIME Akogareno[/B])
wl. Mikuła Marzena ([B]HISAO GO Akogareno[/B])
wł. Chade Zuzanna ([B]M... Fuen No Oka?[/B])

[B][COLOR=blue]kl. młodzieży (2) 1195-1196[/COLOR][/B]
wł. Pastuszko sławomir ([B]ATAMAGA Urajiro[/B])
wł. Rymarczyk Agnieszka ([B]ATARASHII AME Co Ty Na To[/B])

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (1) 1197[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]HANABACHI Halne Wzgórze[/B])

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (4) 1198-1201[/B][/COLOR]
wł. Gut Mirosław ([B]AXEL Męska Uroda[/B])
wł. Walkowiak Janusz ([B]CHAIRO Rilaf[/B])
wł. Mikuła Marzena ([B]MEIJIN Duma Samuraja[/B])
wł. Michalik Paweł ([B]SONY Yamabushi[/B])

[COLOR=blue][B]SUKI[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]kl. baby (1) 1202[/B][/COLOR]
wł. Winnicka Olga ([B]Kiss Me & Love Me UMI DE SHIROIARASHI AO[/B])

[COLOR=blue][B]kl. szczeniąt (1) 1203[/B][/COLOR]
wł.Mikuła Marzena ([B]BI Moccaking[/B])

[COLOR=blue][B]kl. młodzieży (4) 1204-1207[/B][/COLOR]
wł. Pastuszko Sławomir ([B]ARASHI Urajiro[/B])
wł. Kalemba Magdalena ([B]KAMARI z Krobskiego Hajmatu[/B])
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KAMOSHIKA Czandoria[/B])
wł. Ratajczak Edyta ([B]MIYOSHI Pa-Lis[/B])

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (4) 1208-1211[/B][/COLOR]
wł. Ryszewska Urszula ([B]KIRIGIRISU Halne Wzgórze[/B])
wł. Jureczko Mariusz ([B]MASSHIRO Kazoku Kanshin[/B])
wł. Obidzińscy K., Ł. ([B]MEISHI Kazoku Kanshin[/B])
wł. Pazgan Jan ([B]KEIKO Delle Bianche Vallate[/B])

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (3) 1212-1214[/B][/COLOR]
wł. Psiarska Anna ([B]AOI KIMIKO Halne Wzgórze[/B])
wł. Dębczyński Wojciech ([B]Keddef Lee ESKIMOTYMO POLONIA[/B])
wł. Chade Zuzanna ([B]HAGANISSHOU Halne Wzgórze[/B])

[COLOR=blue][B]kl. championów (2) 1215-1216[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KOKAINA Halne Wzgórze[/B])
wł. Michalik Paweł ([B]SEYKO Yamabushi[/B])

Stawka dosyć duża, fajnie. :-)
Z góry przepraszam jeżeli pojawiły się jakieś literówki, większość psów wypisywałam z pamięci, a potem nie chciało mi się już sprawdzać, czy nie zrobiłam błędu, także pewnie się jakieś pojawiły. ;-) Ogólnie rzecz biorąc już daaawno tak łatwo nie dopasowywało mi się psów, tylko z jednym maleństwem miałam problem. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='INU'][COLOR=blue][B]PSY[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]kl. baby (3) 1192-1194[/COLOR][/B]
wł. Tkacz Marta ([B]HAJIME Akogareno[/B])
wl. Mikuła Marzena ([B]HISAO GO Akogareno[/B])
wł. Chade Zuzanna ([B]M... Fuen No Oka?[/B])

[B][COLOR=blue]kl. młodzieży (2) 1195-1196[/COLOR][/B]
wł. Pastuszko sławomir ([B]ATAMAGA Urajiro[/B])
wł. Rymarczyk Agnieszka ([B]ATARASHII AME Co Ty Na To[/B])

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (1) 1197[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]HANABACHI Halne Wzgórze[/B])

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (4) 1198-1201[/B][/COLOR]
wł. Gut Mirosław ([B]AXEL Męska Uroda[/B])
wł. Walkowiak Janusz ([B]CHAIRO Rilaf[/B])
wł. Mikuła Marzena ([B]MEIJIN Duma Samuraja[/B])
wł. Michalik Paweł ([B]SONY Yamabushi[/B])

[COLOR=blue][B]SUKI[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]kl. baby (1) 1202[/B][/COLOR]
wł. Winnicka Olga ([B]Kiss Me & Love Me UMI DE SHIROIARASHI AO[/B])

[COLOR=blue][B]kl. szczeniąt (1) 1203[/B][/COLOR]
wł.Mikuła Marzena ([B]BI Moccaking[/B])

[COLOR=blue][B]kl. młodzieży (4) 1204-1207[/B][/COLOR]
wł. Pastuszko Sławomir ([B]ARASHI Urajiro[/B])
wł. Kalemba Magdalena ([B]KAMARI z Krobskiego Hajmatu[/B])
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KAMOSHIKA Czandoria[/B])
wł. Ratajczak Edyta ([B]MIYOSHI Pa-Lis[/B])

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (4) 1208-1211[/B][/COLOR]
wł. Ryszewska Urszula ([B]KIRIGIRISU Halne Wzgórze[/B])
wł. Jureczko Mariusz ([B]MASSHIRO Kazoku Kanshin[/B])
wł. Obidzińscy K., Ł. ([B]MEISHI Kazoku Kanshin[/B])
wł. Pazgan Jan ([B]KEIKO Delle Bianche Vallate[/B])

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (3) 1212-1214[/B][/COLOR]
wł. Psiarska Anna ([B]HINAGESHI Halne Wzgórze[/B])
wł. Dębczyński Wojciech ([B]Keddef Lee ESKIMOTYMO POLONIA[/B])
wł. Chade Zuzanna ([B]HAGANISSHOU Halne Wzgórze[/B])

[COLOR=blue][B]kl. championów (2) 1215-1216[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KOKAINA Halne Wzgórze[/B])
wł. Michalik Paweł ([B]SEYKO Yamabushi[/B])

Stawka dosyć duża, fajnie. :-)
Z góry przepraszam jeżeli pojawiły się jakieś literówki, większość psów wypisywałam z pamięci, a potem nie chciało mi się już sprawdzać, czy nie zrobiłam błędu, także pewnie się jakieś pojawiły. ;-) Ogólnie rzecz biorąc już daaawno tak łatwo nie dopasowywało mi się psów, tylko z jednym maleństwem miałam problem. ;-)[/QUOTE]


HINAGESHI NIE JEST ZAPISANA NA TĄ WYSTAWE TYLKO AOI KIMIKO Z POWODU POWODZI JAKA NAS DOTKNĘŁA:-( CHYBA NIE BĘDZIE OBECNA :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akitakiss']HINAGESHI NIE JEST ZAPISANA NA TĄ WYSTAWE TYLKO AOI KIMIKO Z POWODU POWODZI JAKA NAS DOTKNĘŁA:-( CHYBA NIE BĘDZIE OBECNA :shake:[/QUOTE]
Poprawiłam. I trzymam kciuki za Was baaardzo mocno. :-)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]kl. młodzieży (2) 1195-1196[/COLOR][/B]
wł. Pastuszko sławomir ([B]ATAMAGA Urajiro[/B]) lokata 2
wł. Rymarczyk Agnieszka ([B]ATARASHII AME Co Ty Na To[/B]) lokata 1 Zw. Młodzieży Najlepszy Junior w Rasie ...

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (4) 1208-1211[/B][/COLOR]
wł. Ryszewska Urszula ([B]KIRIGIRISU Halne Wzgórze[/B]) lokata 1 oc.doskonała
wł. Jureczko Mariusz ([B]MASSHIRO Kazoku Kanshin[/B]) lokata 3 oc.doskonała
wł. Obidzińscy K., Ł. ([B]MEISHI Kazoku Kanshin[/B])lokata 2 oc.doskonała
[B]suczka z Namitori[/B] lokata 4 tu nie wiem jaka ocena niestety


[B]NIKOBAYASHI ROAL ZW. Rasy :loveu: gratulacje[/B]

[COLOR=blue][B]PSY[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]kl. baby (3) 1192-1194[/COLOR][/B]
wł. Tkacz Marta ([B]HAJIME Akogareno[/B]) lokata 2
wl. Mikuła Marzena ([B]HISAO GO Akogareno[/B]) lokata 1

[COLOR=blue][B]SUKI[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]kl. baby (1) 1202[/B][/COLOR]
wł. Winnicka Olga ([B]Kiss Me & Love Me UMI DE SHIROIARASHI AO[/B]) lokata 2
wł. Chade Zuzanna ([B]M... Fuen No Oka?[/B]) lokata 1 Najlepsze Bebbi w rasie

gratulacje dla zwycięzców :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]PSY[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]kl. baby (3) 1192-1194[/COLOR][/B]
wł. Tkacz Marta ([B]HAJIME Akogareno[/B]) [COLOR=DarkOrange][B]lok. 2[/B][/COLOR]
wl. Mikuła Marzena ([B]HISAO GO Akogareno[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, wyb. ob.[/COLOR][/B]


[B][COLOR=blue]kl. młodzieży (2) 1195-1196[/COLOR][/B]
wł. Pastuszko sławomir ([B]ATAMAGA Urajiro[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2[/COLOR][/B]
wł. Rymarczyk Agnieszka ([B]ATARASHII AME Co Ty Na To[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., Zw. Mł., NJwR[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (1) 1197[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]HANABACHI Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, Res. CACIB[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (4) 1198-1201[/B][/COLOR]
wł. Gut Mirosław ([B]AXEL Męska Uroda[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]-----[/COLOR][/B]
wł. Walkowiak Janusz ([B]CHAIRO Rilaf[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2[/COLOR][/B]
wł. Mikuła Marzena ([B]NIKOBAYASHI Roal[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, CACIB, BOB[/COLOR][/B]
wł. Michalik Paweł ([B]SONY Yamabushi[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 3[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]SUKI[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]kl. baby (1) 1202[/B][/COLOR]
wł. Winnicka Olga ([B]Kiss Me & Love Me UMI DE SHIROIARASHI AO[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2[/COLOR][/B]
wł. Chade Zuzanna ([B]MARIWANA GO Fuen No Oka[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, wyb. ob., Najlepsze Baby [/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. szczeniąt (1) 1203[/B][/COLOR]
wł.Mikuła Marzena ([B]BI Moccaking[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. młodzieży (4) 1204-1207[/B][/COLOR]
wł. Pastuszko Sławomir ([B]ARASHI Urajiro[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 3[/COLOR][/B]
wł. Kalemba Magdalena ([B]KAMARI z Krobskiego Hajmatu[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2, dosk. [/COLOR][/B]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KAMOSHIKA Czandoria[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., Zw. Mł. [/COLOR][/B]
wł. Ratajczak Edyta ([B]MIYOSHI Pa-Lis[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 4[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (4) 1208-1211[/B][/COLOR]
wł. Ryszewska Urszula ([B]KIRIGIRISU Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, Res. CACIB[/COLOR][/B]
wł. Jureczko Mariusz ([B]MASSHIRO Kazoku Kanshin[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2, dosk.[/COLOR][/B]
wł. Obidzińscy K., Ł. ([B]MEISHI Kazoku Kanshin[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 3, dosk.[/COLOR][/B]
wł. Pazgan Jan ([B]NAMITORI[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 4[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (3) 1212-1214[/B][/COLOR]
wł. Psiarska Anna ([B]AOI KIMIKO Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2, dosk. [/COLOR][/B]
wł. Dębczyński Wojciech ([B]Keddef Lee ESKIMOTYMO POLONIA[/B])[COLOR=DarkOrange] ------[/COLOR]
wł. Chade Zuzanna ([B]HAGANISSHOU Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, CACIB[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. championów (2) 1215-1216[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KOKAINA Halne Wzgórze[/B]) [COLOR=DarkOrange]------[/COLOR]
wł. Michalik Paweł ([B]SEYKO Yamabushi[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Agnieszko Rymarczyk....ja mam tu tasiemiec,jestem na DGM juz chyba z 6 lat,a Ty zostałas WYWALONA ,choc byłas tak niedługo.Wstydu nie masz,Tobie nie robi różnicy czy Ci plują w twarz,czy deszcz pada,wywalaja Cie drzwiami- leziesz oknem,logujesz się coraz to pod innym nickiem i znowu wyrzucaja Cie precz.Jak to jest być persona non grata?,nikt Cie lubi,nikt Cie nie szanuje,śmieją sie i szydzą z Ciebie a ty.....leziesz tu znowu....jak .....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHAAKITA'][COLOR=blue][B]PSY[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]kl. baby (3) 1192-1194[/COLOR][/B]
wł. Tkacz Marta ([B]HAJIME Akogareno[/B]) [COLOR=DarkOrange][B]lok. 2[/B][/COLOR]
wl. Mikuła Marzena ([B]HISAO GO Akogareno[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, wyb. ob.[/COLOR][/B]


[B][COLOR=blue]kl. młodzieży (2) 1195-1196[/COLOR][/B]
wł. Pastuszko sławomir ([B]ATAMAGA Urajiro[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2[/COLOR][/B]
wł. Rymarczyk Agnieszka ([B]ATARASHII AME Co Ty Na To[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., Zw. Mł., NJwR[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (1) 1197[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]HANABACHI Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, Res. CACIB[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (4) 1198-1201[/B][/COLOR]
wł. Gut Mirosław ([B]AXEL Męska Uroda[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]-----[/COLOR][/B]
wł. Walkowiak Janusz ([B]CHAIRO Rilaf[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2[/COLOR][/B]
wł. Mikuła Marzena ([B]NIKOBAYASHI Roal[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, CACIB, BOB[/COLOR][/B]
wł. Michalik Paweł ([B]SONY Yamabushi[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 3[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]SUKI[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]kl. baby (1) 1202[/B][/COLOR]
wł. Winnicka Olga ([B]Kiss Me & Love Me UMI DE SHIROIARASHI AO[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2[/COLOR][/B]
wł. Chade Zuzanna ([B]MARIWANA GO Fuen No Oka[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, wyb. ob., Najlepsze Baby [/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. szczeniąt (1) 1203[/B][/COLOR]
wł.Mikuła Marzena ([B]BI Moccaking[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. młodzieży (4) 1204-1207[/B][/COLOR]
wł. Pastuszko Sławomir ([B]ARASHI Urajiro[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 3[/COLOR][/B]
wł. Kalemba Magdalena ([B]KAMARI z Krobskiego Hajmatu[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2, dosk. [/COLOR][/B]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KAMOSHIKA Czandoria[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., Zw. Mł. [/COLOR][/B]
wł. Ratajczak Edyta ([B]MIYOSHI Pa-Lis[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 4[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. pośrednia (4) 1208-1211[/B][/COLOR]
wł. Ryszewska Urszula ([B]KIRIGIRISU Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, Res. CACIB[/COLOR][/B]
wł. Jureczko Mariusz ([B]MASSHIRO Kazoku Kanshin[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. [SIZE=3][B]3[/B][/SIZE], dosk.[/COLOR][/B]
wł. Obidzińscy K., Ł. ([B]MEISHI Kazoku Kanshin[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. [SIZE=3][B]2[/B][/SIZE], dosk.[/COLOR][/B]
wł. Pazgan Jan ([B]ASSARI-GO NAMITORI[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 4[/COLOR][/B] (ale nie jestem pewna)

[COLOR=blue][B]kl. otwarta (3) 1212-1214[/B][/COLOR]
wł. Psiarska Anna ([B]AOI KIMIKO Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 2, dosk. [/COLOR][/B]
wł. Dębczyński Wojciech ([B]Keddef Lee ESKIMOTYMO POLONIA[/B])[COLOR=DarkOrange] ------[/COLOR]
wł. Chade Zuzanna ([B]HAGANISSHOU Halne Wzgórze[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1, dosk., CWC, CACIB[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]kl. championów (2) 1215-1216[/B][/COLOR]
wł. Wiśniewski Waldemar ([B]KOKAINA Halne Wzgórze[/B]) [COLOR=DarkOrange]------[/COLOR]
wł. Michalik Paweł ([B]SEYKO Yamabushi[/B]) [B][COLOR=DarkOrange]l[/COLOR][COLOR=DarkOrange]ok. 1[/COLOR][/B][/QUOTE]


[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Wkradł się mały błąd choć z korzyścią dla Nas :mdrmed:

Sędziowała Elaine Drennan, wiem tylko tyle że jest z krajów Skandynawskich bo kazała biegać po trójkącie :lol:

[COLOR=Purple][SIZE=4]I OCZYWIŚCIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM BARDZO MOCNO!!![/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurki :oD'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Sędziowała Elaine Drennan, wiem tylko tyle że jest z krajów Skandynawskich bo kazała biegać po trójkącie :lol:[/FONT][/SIZE][/QUOTE]
a nie z Irlandii? [URL="http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy%202010/Prestige_2010.jpg"]:roll:[/URL]
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy%202010/Prestige_2010.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yulquen']a nie z Irlandii? [URL="http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy%202010/Prestige_2010.jpg"]:roll:[/URL]
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy%202010/Prestige_2010.jpg[/URL][/QUOTE]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]A tak mi powiedziała jej tłumaczka, że ona z jakiegoś kraju Skandynawskiego i dlatego też każe biegać po trójkącie bo w krajach Skandynawskich tak się biega, chyba chciała zrobić mnie w bambuko :roll:

A ulotki nie widziałam więc teraz przynajmniej jest jasne że z Irlandii :lol:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][SIZE=6]:lol: :lol: :lol: NIKOBAYASHI Roal :lol: :lol: :lol:[/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=6][COLOR=red]IV BOG !!![/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

[CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=lime]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aranka'][CENTER][B][I][SIZE=6]:lol: :lol: :lol: NIKOBAYASHI Roal :lol: :lol: :lol:[/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=6][COLOR=red]IV BOG !!![/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

[CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=lime]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]
[/QUOTE]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]ha! BRAWO !! Tak trzymać !! :loveu::multi::multi::multi::loveu: oby więcej kitek tak szalało !![/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia będą i myślę, że z kilku źródeł patrząc na stawkę.
Te poniżej są od właścicielki wczorajszego BOB.

HAJIME GO Akogareno
[IMG]http://i47.tinypic.com/mt8290.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2e65u1j.jpg[/IMG]

HISAO GO Akogareno
[IMG]http://i47.tinypic.com/mkauk3.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/119nr50.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Klasa młodzieży:
ATAMAGA Urajiro
[IMG]http://i47.tinypic.com/3009rw6.jpg[/IMG]

ATARASHII AME Co Ty Na To
[IMG]http://i45.tinypic.com/10xg9wy.jpg[/IMG]

Klasa pośrednia
HANABACHI Halne Wzgórze
[IMG]http://i49.tinypic.com/2m5lav4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/2na7m9z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wybór Zwycięzcy w psach
HANABACHI Halne Wzgórze - Res.CACIB
NIKOBAYASHI Roal - CACIB
[IMG]http://i48.tinypic.com/53tic2.jpg[/IMG]

SUKI
Klasa baby
Kiss Me & Love Me UMI DE SHIROIARASHI AO
MARIWANA GO Fuen No Oka
[IMG]http://i49.tinypic.com/2csci9u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...