Jump to content
Dogomania

Avanti Armida


Iza i Avanti

Recommended Posts

[quote name='Menrzuś']Ja mam bronić Manuela? :crazyeye: Jeszcze mnie za....ktoś weźmie :roll:[/quote]

:crazyeye::evil_lol:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No co trza się oszczędzać:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Swojego Manuela niech se kupi:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]nie poddawaj sie....świetnie ci idzie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red][B]Se nie kupi! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red][B]Se od Jabcokowej pożyczy![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Iza i Avanti

    1934

  • apple

    1724

  • Menrzuś

    1593

  • jbk

    566

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza i Avanti']:crazyeye::evil_lol:



[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red][B]Se nie kupi! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red][B]Se od Jabcokowej pożyczy![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:[/CENTER]
[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No dobra jako że cię lubiem to ci go pożyczem:roll:..................


































jak sie znudzem:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No dobra jako że cię lubiem to ci go pożyczem:roll:..................[/B][/COLOR][/FONT]


































[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]jak sie znudzem:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]:diabloti:[/quote]

Zanim Ty się znudzisz, to on już będzie stary, przydki, pomarszczony i z obwisłym....















policzkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']:roll: Ojejku! I co siem chwalisz? :roll: Nie moja wina, że mi po wykarmieniu Zuzy, dwa wypierdki mamuta zostały :roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To se masuj a nie macaj mi Manuela[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:

[quote name='Menrzuś']eeeeeee.....nooooooooo.......:oops:







:roflt:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No co się śmiejesz......moja docielkiwosć się włączyła:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Zanim Ty się znudzisz, to on już będzie stary, przydki, pomarszczony i z obwisłym....















policzkiem...[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Całe szczęście że tylko z policzkiem.........to jeszcze przeżyje:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To se masuj a nie macaj mi Manuela[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:

[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No co się śmiejesz......moja docielkiwosć się włączyła:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Nie wiesz, że automasaż jest mało skuteczny? :eviltong:

:siara::siara::siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]I ty Brutusie przeciwko mnie:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Przeca o Twoich przodach nie mówimy teraz :eviltong::evil_lol:
[quote name='Iza i Avanti']No zostawiła... Wypierdki! :evil_lol:[/quote]
...ale mamucie przecież :multi:......:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To se masuj a nie macaj mi Manuela[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:

[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No co się śmiejesz......moja docielkiwosć się włączyła:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Samo masowanie, samemu sie nic nie daje! Tu trzeba Manuela!

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Całe szczęście że tylko z policzkiem.........to jeszcze przeżyje:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

hhhhhiiiii :evil_lol:

[quote name='Menrzuś']Nie wiesz, że automasaż jest mało skuteczny? :eviltong:

:siara::siara::siara:[/quote]

No fłaśnie!

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]I ty Brutusie przeciwko mnie:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Przeca o Twoich przodach nie mówimy teraz :eviltong::evil_lol:

...ale mamucie przecież :multi:......:evil_lol:[/quote]

A Ty widziałeś mamuci wyp[ierdek! Jest tyci, tyci... Bo wyschnięty :roflt:

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahaha:roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Samo masowanie, samemu sie nic nie daje! Tu trzeba Manuela!

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]MANUEL MNIE MASUJE:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]



No fłaśnie!

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ale chyba masz tam jakiegoś Manuela w domu?:razz:[/B][/COLOR][/FONT]




:eviltong:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Język ci wyschnie:p[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='Menrzuś']Jakaś Jabłuszkowa nie kumata jest w tej materii :diabloti:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Bo ja taka niewinna panienka jestem a wy mnie w takie brzydkie rozmowy wciągacie:oops:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Że jak? :crazyeye:....a kto tu wytrzeszczu oczu do stał na widok kawiarka? :crazyeye:[/quote]

No właśnie! Na pewno nie byłam to ja....

[quote name='Menrzuś']Taaaaaa......myslisz, że aż taki wstydzioch z Jabłkowej? :razz:........:roflt:[/quote]

A w krasnoludki wierzysz?
:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...