Jump to content
Dogomania

Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!


as_ko

Recommended Posts

[quote name='Nanowa']o kurka, ale fajna stronka. Jak Ty ja znalazłaś Zdrapka? :p[/QUOTE]

Wrzuciłam hasło "Negra do adopcji" w google, a co ?

zamówiłam Negrze ogłoszenia tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07/page19?p=14904145#post14904145[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a nic. fajnie ta stronka jest prowadzona. Pewnie osoba, ktora prowadzi blog jest informatykiem albo magikiem komputerowym. Domyslam sie ze pracuje na Linuxie i ma duza ogladalnosc iwszsytkie pieseczki migusiem pójda do domkow!
Fajna stronka. Negra, jestes szczesciara, ze znalazlas sie na takiej fajnej stronce!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanowa']a nic. fajnie ta stronka jest prowadzona. Pewnie osoba, ktora prowadzi blog jest informatykiem albo magikiem komputerowym. Domyslam sie ze pracuje na Linuxie i ma duza ogladalnosc iwszsytkie pieseczki migusiem pójda do domkow!
Fajna stronka. Negra, jestes szczesciara, ze znalazlas sie na takiej fajnej stronce![/QUOTE]

Ale no co Ty chcesz od tej stronki ???
Ja nie rozumiem....
Czy jest coś, o czym nie wiem jako nowa na tym forum ???
Może mnie ktoś oświecić ???

A to chyba dobrze, że Negrunia będzie miała dużo ogłoszeń. Tym większe jej szanse, na domek.

Link to comment
Share on other sites

Nanowa nie awanturuj się na tym wątku, dobrze ?
wiem, że to podbija oglądalność, ale Negrze nie tego tu trzeba ...

Intencje Twoich postów są dwuznaczne, to pytam - bo można pytać.
Dobrze, że to wyjaśniłaś, dziękuję.
Następnym razem pisz mniej pejoratywnie - to nie będzie nieporozumień.

Link to comment
Share on other sites

Nanowa po co tyle złości i wyzwiska? Wpadasz na wątek i wprowadzasz zamęt, a nie pomagasz.

Negra dzisiaj ma się dobrze, mój TZ mówi że bardzo ładnie się załatwiła dzisiaj już 3 razy na dworze :crazyeye: pewnie dlatego że wyjadła Atosowi pół miski zanim się zorientował :razz: Ona jest niesamowitym łakomczuchem...jak ma okazję to zje wszystko co znajdzie.
Była jedna osoba nią zainteresowana z dogo, niby taka miłość od pierwszego wejrzenia i pies idealny itd itp...niestety jak jej podesłałam wątek i dowiedziała się o przypadłości negry kontakt się urwał :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']
Negra dzisiaj ma się dobrze, mój TZ mówi że bardzo ładnie się załatwiła dzisiaj już 3 razy na dworze :crazyeye: pewnie dlatego że wyjadła Atosowi pół miski zanim się zorientował :razz: Ona jest niesamowitym łakomczuchem...jak ma okazję to zje wszystko co znajdzie.
Była jedna osoba nią zainteresowana z dogo, niby taka miłość od pierwszego wejrzenia i pies idealny itd itp...niestety jak jej podesłałam wątek i dowiedziała się o przypadłości negry kontakt się urwał :shake:[/QUOTE]

Właśnie, z nią jest OK jak nie ma upału.
A co do utraty zainteresowania - cóż, trzeba przyznać, że Negry stan zdrowia nie jest idealny i w dodatku prawdopodobnie skutki choroby będą się ujawniać w sytuacjach opisanych przez weterynarzy. Lepiej więc od razu powiedzieć czy napisać co z nią jest nie tak - żeby ktoś, kto się zdecyduje zrobił to całkowicie świadomie.
A ktoś, kto się nie decyduje - żeby świadomie i uczciwie też tak napisał, że jednak się nie decyduje.
Negra musi mieć domek świadomy i przygotowany na jej powracającą w upał czy w stresie i zmęczeniu chwiejność tylnych łapek, podawanie b complex póki co.
Więc najlepiej dla niej jest, jeśli osoby, które nie mogą podołać - od razu się wycofają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Nanowa po co tyle złości i wyzwiska? Wpadasz na wątek i wprowadzasz zamęt, a nie pomagasz.[/QUOTE]

Not ak, przy wsparciu nie mam szans :roll: gdze wyzwiska? same komplementy padły z mojej klawiatury!!!

Negra, slicznosc! na pierwsza!

A ja z Toba gadam Zdrapka, jeszcze sobie POgadam :mad::mad:, ale nie pisze! o!:nerwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanowa']Prosze nie dyskutować o banach... uprzedzam! :p

ps. Chociaż Ty Zdrapka oczywiście możesz wyrazić swoja opinię na ten temat, jak najbardziej :eviltong:[/QUOTE]

Kobieto jak wróci E-S to Cię na strzępy rozedrze, zobaczysz.

As-ko, Negra w tą pogodę wychodzi na spacerek ? :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewexoxo']Dobra, dobra, ja już się nie odzywam :look3: A powiedzcie mi czy na Negruśkę nie trzeba będzie robić jakiegoś bazarku, skoro są plany żeby szła do hoteliku?[/QUOTE]

As-ko ma allegro z ciuszkami od IVV, ja 5 sztuk ubranek zawiozłam do Warszawy - ma sobie wybrać Madallena i Mshume i sąsiadom zapsionym mają zaprezentować, może odkupią, to też będzie parę groszy.
Mamy jeszcze pół pudła psich ciuszków i parę kocyków - zostało u E-S i u As-ko.
A, i biżuteria jeszcze jest.
Zdjęcia były chyba na wątku Bugiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']As-ko ma allegro z ciuszkami od IVV, ja 5 sztuk ubranek zawiozłam do Warszawy - ma sobie wybrać Madallena i Mshume i sąsiadom zapsionym mają zaprezentować, może odkupią, to też będzie parę groszy.
Mamy jeszcze pół pudła psich ciuszków i parę kocyków - zostało u E-S i u As-ko.
A, i biżuteria jeszcze jest.
Zdjęcia były chyba na wątku Bugiego.[/QUOTE]

A mi to linku nikt nie podrzucił do bazarków :mad: niedobre dziewuchy!
Kiedy te pół pudła psich ciuszków i kocyków wystawiacie? Jakby się trzeba było dorzucić to mam parę rzeczy nadających się na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewexoxo']A mi to linku nikt nie podrzucił do bazarków :mad: niedobre dziewuchy!
Kiedy te pół pudła psich ciuszków i kocyków wystawiacie? Jakby się trzeba było dorzucić to mam parę rzeczy nadających się na bazarek.[/QUOTE]

Bo to nie zdążył być bazarek - z tego co czytałam, ktoś chciał, żeby pokazać ciuszki od IVV - dziewczyny zrobiły zdjęcia i wkleiły na wątek Bugiego - i tam lublinianki od razu część zarezerwowały dla siebie i poszły do As-ko i sobie wzięły.
A reszta poszła na allegro.
na allegro - bo wtedy Negra była leczona, Maniuś jeszcze był w hoteliku u Funi i trzeba było dużo kasy - z bazarku takiej nie będzie jak z allegro.
Poszukam linka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Co sie tu porobiło na wątku Negry, co to za idiotyczne dyskusje, poziom przedszkola:shake:
Ogarnijcie się i oddajcie wątek psu!!![/QUOTE]
Dokładnie! Jeszcze strasznie banami...ludzie ogarnijcie się! Jak tak dalej będzie to ja przestanę ten wątek czytać i na nim pisać, bo nie mam ochoty sobie humoru psuć, a o Negrze będę pisać tylko osobom na prawdę zainteresowanym jej losem :angryy:

Negra wczoraj poszła na spacer i dzisiaj też idzie chociaż pada, nie na długo, po spacerze TZ je wyciera ręcznikiem. Może kichać nie będzie.

Link do biżuterii i reszty ciuszków na allegro już podawałam, ale napisze jeszcze raz:
[url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3899986[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...