Jump to content
Dogomania

powodzianin Wojtuś już NA STAŁE u mnie :)))


kiwi-ona

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kiwi-ona']Jest zachipowany więc w schronie napewno by sprawdzili, ale jutro pewnie i tak pojadę, najbardziej się boje że jest gdzieś głodny i zmarznięty :([/QUOTE]

kiwi-ona, napisz na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków?p=15909885#post15909885[/url]
Wstaw tam zdjęcia, opisz, że to powodzianin. Łaziłaś szukałaś go? Może go coś potrąciło i gdzieś w zaspie leży? Często tak znikał? Dobrze znał okolicę?

Link to comment
Share on other sites

Jagienka jasne że łaziłam, wszyscy go szukamy. Dzisiaj deszcz padał, trochę stopniało, gdyby został potrącony na pewno byśmy go znaleźli, każdą zaspę w okolicy sprawdziłam. Nigdy nie uciekał na 'panienki', nie oddalał się od domu, zawsze był w zasięgu wzroku. W schronisku go nie ma, od wtorku przybyły prawie same suki, bernardyn i szczeniaki, Pani obiecała, że zadzwoni jak tylko coś w typie Wojtka się pojawi, zresztą będę dzwonić kontrolnie codziennie. Kolejne plakaty wywieszone, nikt nie zadzwonił. Babcia zwróciła mi uwagę, że jakieś półtora miesiąca temu zaginął inny pies w okolicy, nie wiem czy go odnaleziono..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi-ona']Dzwoniła do mnie jakaś pani, że znalazła psa podobnego opisowo do Wojtusia, jutro rano mają do mnie przyjść, nie miał na sobie szelek (no ale mógł zgubić...) trzymajcie kciuki!!!!

Mam ogromną nadzieję, że to on...[/QUOTE]

I co???????????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...