Jump to content
Dogomania

Etna - pojechała do nowego domu!!


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ank@']
Ale gdyby ktoś jeszcze przypadkiem zadzwonił z plakatu, to ja bardzo proszę, powiedz, że domu szuka Majeczka. Ma czas do piątku :(
[/QUOTE]

Tak właśnie myślałam, żeby nie zdejmować plakatów i nie usuwać ogłoszeń. Zawsze można podsunąć ludziom innego zwierzaka! Trzymam kciuki za Majkę!!

[QUOTE]abero [INDENT] Hurra! Widziałam dziś w ewidencji azylu, że Etna adoptowana! A Axa też już z Panią w Średnim Wieku w domku! Urocza, przemiła pani. To jest dzień dobrych wieści [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT]
[/QUOTE]

To fantastyczne wiadomości! Rzeczywiście dobry dzień.
Jak byłam na Rybnej to oprócz mnie jeszcze 2 osoby dopełniały formalności adopcyjnych :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=DarkRed][B]Dostałam koleją informację z nowego domu Etny. Nie wiem czy mogę cytować, ale widać że podbija serca swoich właścicieli!
Dostała nawet nowy pseudonim, ale nie zdradzę go coby tajemnic rodowych nie wyjawiać :cool3:

No dobra... plotkara ze mnie. Do konspiracji się też nie nadaję.
Etna zyskała przydomek "Bobina" :errrr:
[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']_Lara - link do Majki w banerku w podpisie Ank@

No no, Bobina ! Widzę , że nowy domek Etny nieźle zakręcony, ale fajnie![/QUOTE]

Dzięki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: (ja też jestem zakręcona - jak można było tego nie zauważyć :evil_lol::diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

Możecie wytłumaczyć o co kaman z tą Bobiną?
Już któryś raz się z tym spotykam... mojej Abruni ciotka miała nawet rodowodowo: Bobina Kajomax. Śmiałam się, a to chyba jakaś grubsza sprawa jest ;)

A tak wogóle to GRATULACJE!!!!!! Expresowa adopcja!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraza.majestatu']Nie wiem skąd imię ciotki, ale ksywka Etny wzięła się z tego, że utopiec okazał się być bardzo napalony na bób :D

Mam nadzieję, że moderatorzy przeniosą wkrótce ten wątek do "Już w nowym domu"![/QUOTE]
To bób już dają? niemożliwe? chyba że mrożony...
sorry, ale ja też jestem napalona na bób, okrutnie. I moje psidła też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']To bób już dają? niemożliwe? chyba że mrożony...
sorry, ale ja też jestem napalona na bób, okrutnie. I moje psidła też.[/QUOTE]

Taka sama była moja reakcja!
Pana nie pytałam bo trochę głupio... On mi o utopcu, a ja "co tam pies, gdzie ten bób?! GDZIE BÓB?!!!" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam serdecznie wszystkich. W końcu udało mi się zarejestrować na DM!
Jestem nowym panem Etny i powiem krótko- jest super! Cudowna psinka! Przez to, że większość czasu spędziła w bidulu strasznie boi się otoczenia. Po prostu nie zna cywilizacji. Każdy większy hałas, samochód, czy człowiek ją straszy. Ale powoli dochodzi do siebie.
Niestety nie mam serca oduczyć jej spania w łóżku :) Więc przy częstym czesaniu niech już tak zostanie :)
Co prawda czasem mam problemy ze zmieszczeniem się w łóżku...ech te kobiety!

[URL="http://img717.imageshack.us/i/laski2.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9818/laski2.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak fajnie :multi: Nowy domek się zarejestrował :)
To nic dziwnego, że mała się boi... W końcu to obcy dla niej świat, nie wie, czego może się spodziewać... Dobrze, że ma w kim znaleźć oparcie :cool3:
Fotka jest urocza:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...