Jump to content
Dogomania

nerki?? pecherz??


Gracjana

Recommended Posts

Moja suczka ma teraz 4,5 miesiaca i caly czas sika w domu... wogole sika bardzo duzo bo na spacerach tez... nauczyla sie robic kupke na dworzu..
i dlatego sie zastanawiam czy nie ma chorych nerek albo pecherza? jak myslice isc do weta...pije tez duzo... ale niezawsze robi kaluze... czesto popuszcza jak idzie albo jak sie cieszy... to moj 3 psiak i wczesniejsze bardzo szybko nauczyly sie gdzie sie zaltawiac w odpowiednim miejscu (tydzien albo 2.....) nawet jak im sie zdazaolo potem to bardzo sporaycznie a on robi w domu kilka razy dzienie + spacery + ogrodek...

Link to comment
Share on other sites

Nie mozesz porownywac psa do psa - ze jeden to , a drugi cos innego - kazdy jest inny! Szczeniaki nie maja jeszcze wyrobionych (ze tak to ujme) "zwieraczy", czesto posikuja. Gutek ma moj widok ze szczescia to podsikiwal do 9 miesiaca zycia. Gutek sikal w domu do 6 miesiaca - juz mi rece opadaly - nie robil w domku kupy, tylko lal, lal i lal i nagle przestal! I pil i sikal i tak w kolko. Mysle, ze jednak gdy to Cie niepoki dla swietego spokoju idz do weta. Najlepiej wtedy uzyskasz dopowiedz.

Link to comment
Share on other sites

No to ja będę rekordzistką - moja suczka sikała w domu prawie... do roku! Już mi ręce opadały ze zgryzoty i szorowania podłogi. CO najweselsze sikała tylko w nocy i tylko w kuchni.
Zamknięcie kuchni na noc zakończyło te praktyki
aha, robienie kupy na dworze opanowała szybko
a podsikiwanie z emocji zdarzalo się dość dłougo
szczególnie podsikiwała na widok mojej ciotki, którą uwielbia - ostatnia kałuza ze szczęścia przydarzyła się w wieku ponad 2 lat
w każdym razie sikanie w domu kończy się- prędzej lub później :)
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

TAK TOSKA!!! Do weta, ale nie samo badanie moczu. USG brzuszka trzeba by zrobić tylko przez jakiegoś dobrego speca, bo to jest badanie nie takie proste w interpretacji. Młoda i sunia? To trzeba sprawdzić
Jamnik z Baronkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']ok, jutro pojdziemu... no to moze ktos w wawy poleci..
badania moczu rozumiem..ale USG brzuszka, dlaczego ?? co moze byc nie tak ??[/quote][I]oj nie potrzeba zaraz USG , jeśli badanie moczu wyjdzie ok to ja nie widzę potrzeby robienia USG , zresztą myślę ,że potem to już wet doradzi co i jak ;)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...