Jump to content
Dogomania

Springduodanube bratislava 15.05.2010 16.05.2010


Pencia2

Recommended Posts

16.05.2010 STREDO-VYCHODOEUROPSKA
sędzia Kavcic Blaz SLO


psy
klasa cestna
ANDRE APRI CHERRY
IVO MARIADOLF

klasa dorastu
THAI SILK Z SECRET GARDEN

klasa mladych
CAIRO LVI DOMOV

klasa stredna
URIO LVI DOMOV-V1,CAC,CACIB
HOBBY MARYDEN ZEFFIR IN CHOCOLATE

klasa otvorena
SCIROCCO LVI DOMOV

klasa sampionov
BEN-BEN CHOCO KING IZ VESTLANDII -V2
CHAR'S RISKY BUSINESS -V1,CAC,res.CACIB,vice ZWYCIĘZCA EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ(MÓJ PUSIO-otwarty grand Słowacji)



suki
klasa cestna
DAN-STAR-K0M EVESTINA PREKRASNAIA

klasa dorostu
GRETA LVI DOMOV

klasa mladych
BIBIONE LVI DOMOV
CASEY LVI DOMOV

klasa stredna
NUN POM CLEAR- V1,CAC,CACIB,BOB,ZWYCIĘZCA EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ(MOJA MUFKA!!!!)
ROYAL POMS LIBERTY LUISA
WANDA LVI DOMOV
HOBBY MARYDEN EVROPA

klasa sampionov
CARINKA Z KRAKOVANSKE SKALKY
CURLY SUE OF MAJA'S POMERANIENWORLD
VANILLA QUEEN OF NIGHT IZ VESTLANDI V1,CAC(nie chciała res.CACIB i w końcu nie wiem kto go dostał)


BYŁY WSZYSTKIE PSY

Link to comment
Share on other sites

Jacek,Ula,Marta bardzo dziękuję,cieszyłam się bardzo,a zachowanie rosyjskiej wystawczyni,której pies w klasie championów przegrał z Pusiem,a potem jej suka z klasy championów przegrała z Mufką o CACIB było okropne,ale BOB Mufci wynagrodził nam wszystko :) A to był drugi w życiu występ Mufki,bo ona była pokazywana tylko raz w szczeniakach w Nowym Targu,więc dla mnie tym bardziej wielka radość.Pozdrawiam i dziękuję :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

A właśnie ,właśnie ja tę panią od psa championa poznałam z Bratysławie 2 lata temu i jej pies wtedy wygrał BIS szczeniąt .Już go potem nie widziała ,a teraz znów jest na wystawie w Bratysławie .Ten Ben -Ben mał bardzo piękną głowę .Jestem ciekawa czy masz jakieś zdjęcie z ringu z Pusiem i tym Ben-Ben .Właścicielka to chyba pani Westimowa.

Link to comment
Share on other sites

:) Ben-Ben bardzo ładny pies,nie wiem jaką głowę miał jak był szczeniakiem,ale teraz właśnie najmniej w tym psie podobała mi się głowa.Cieszę się,że Pusio(wnuk Colta) okazał się lepszy od tego psa i dwukrotnie lepsza od Ben-Bena okazała się również Mufka(prawnuczka Colta).Urszulo jak tylko będę miała jakieś fotki dodam,ale ja sama nie robiłam zdjęć,więc liczę na znajomych co mi je obiecali.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...