Jump to content
Dogomania

Cieple uszy


diabelkowa

Recommended Posts

[quote name='diabelkowa']Czy psy maja tak cieple uszy ?[/quote]
To zależy co rozumiesz pod tym pojęciem, bo ciężko mi powiedzieć, czy Twój ma ciepłe :cool3: Żarcik ;)

Ma ciepłe oba czy to, w które został ugryziony?
Śmierdzą i wypływa z nich jakaś wydzielina? Co z woskowiną - jest w normalnej ilości czy pojawiło się jej za dużo?
Czy pies drapie się w ucho/uszy i potrząsa głową?

Link to comment
Share on other sites

Może to wcale nie chodzi o tego kleszcza.
Mój czasami też ma ciepłe uszy i jakos z nim jest wszystko w najlepszym porzadku. A to wcale nie musibyc cos powaznego choc do weta tak czy owak sie wybierz.
My ludzie przeciez tez mamy czasami bardzo cieple uszy a czasami zimne czyz nie prawda?
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No tak wiadomo, ze weterynarz murowany, ale po co od razu mowic ze pies jest chory od kleszcza albo czegos innego
Mój pies tez ma czasami cieple uszy i nic mu nie jest (napisalam to juz wczesniej).
Kazdy pies ma raczej cieple uszy. Chyba ze ma zimne bo np. biegal po dworzu a jest lodowato.
pozdrowionka
psiara12

Link to comment
Share on other sites

moze go po prostu ktos obszczekuje i tyle :PP bo ponoc jak ktos kogos obgaduje to sie ma cieple uszy a po kleszczu ma taka buule ....

Aga K lapke dostalam :D Wejdz na galerie i jeden z tych odznaczonych tematow to obrobka zdjec wejdz tam i po prostu slicznie popros Evelinke o lapke :)))

Link to comment
Share on other sites

aha a co do czyszczenia uszu to mam taki preparat Oticlar. U mnie wyglada to tak
WOlam psa do lazienki i siadam na nim a on lezy (siadam tzn 3mam nad nim tylek zeby nie wstal) trzymam mu glowe a mama leje plynem do ucha pozniej trzeba wmasowac w srodku i przytrzymac tak ok 10 min nastepnie ponownie zlapac psa i watka lub patyczkami do uszu brut wyjac :]

Pozdro i powodzenia
wpadnijcie czasem do galeri Loganka :]

Link to comment
Share on other sites

Moja suka miała przez jakiś czas uszy dużo cieplejsze niż zwykle. Okazało sie, że ma zapalenie ucha bardzo głęboko (bodajże wewnetrznego, nie pamiętam dokładnie). Nie było wycieku, woskowiny i trzepania głową, a choroba była. Radzę sprawdzić u weta .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']aha a co do czyszczenia uszu to mam taki preparat Oticlar. U mnie wyglada to tak
WOlam psa do lazienki i siadam na nim a on lezy (siadam tzn 3mam nad nim tylek zeby nie wstal) trzymam mu glowe a mama leje plynem do ucha pozniej trzeba wmasowac w srodku i przytrzymac tak ok 10 min nastepnie ponownie zlapac psa i watka lub patyczkami do uszu brut wyjac :]

Pozdro i powodzenia
wpadnijcie czasem do galeri Loganka :][/quote]
ja tez tym czyszce uszy psom od lat.. kiedys tez wlewalam.. ale etraz wystarczy namoczyc porzadnie wacik kosmetyczny i przetrzec uszy... tak jak sie da.. nie grzebac paluchami ani patyczkami wewnatrz uszu gleboko.. po takim czyszczonku z kolei troszke wlewam tego chwile masuje i pies sam sobie wytrzepuje to:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']moj pies od pewnego czasu ma bardzo cieple uszy ... Nie wiem moze to wynik tego ze w ucho go ugryzl klesz i ma taka banie na nim . Czy psy maja tak cieple uszy ?[/quote]

Mój ma cieplutkie :lol: I to, nie powiem, uwielbiaaaaaam :lol: jak mi zimno w ręcę, to się wtulić w psie uszy można :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...