Jump to content
Dogomania

LUNA i PRADA


ann1

Recommended Posts

[quote name='bursztynki']U Nas też zima,śnieg pada ,wiatr wieje ,mróz sciska ,ehhhhh "aby do lata" Ale psiaki maja frajde[/QUOTE]
no to ja tez sie pochwale sniegu brak mrozik lekki :diabloti:
Ps:Bursztynki nie cytuje sie fotki tylko zamienia sie w link...
ja tak cytowałam i dostałam punkty karne wiec warto poprawic :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy z Waszymi galeriami wszystko ok. U mnie po zamieszczeniu reklam karmy wszystko poprzestawiane:angryy:. Po stronie 9 otwiera się 18. Cofając sie ze strony 18 otwiera się 9. ostatnie posty zamieszczone są na stronie 21 i 9 o zgrozo:stormy-sad:.Dogo skutecznie zniechęciło mnie do kupna tej karmy.Ciekawa jestem czy te błędy da się naprawić? Szkoda galerii. Tak bardzo się starałam aby zawsze była aktualna:placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Czy z Waszymi galeriami wszystko ok. U mnie po zamieszczeniu reklam karmy wszystko poprzestawiane:angryy:. Po stronie 9 otwiera się 18. Cofając sie ze strony 18 otwiera się 9. ostatnie posty zamieszczone są na stronie 21 i 9 o zgrozo:stormy-sad:.Dogo skutecznie zniechęciło mnie do kupna tej karmy.Ciekawa jestem czy te błędy da się naprawić? Szkoda galerii. Tak bardzo się starałam aby zawsze była aktualna:placz:.[/QUOTE]
No, coś tutaj nie tak, klikam "odpowiedz", a otwiera mi się ramka z cytatem. Wcześniej chciałam poczytać jakiś temat (3 strony), klikam w drugą stronę, a i tak otwiera mi się pierwsza. Może w końcu wszystko wróci do normy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pilosus']No, coś tutaj nie tak, klikam "odpowiedz", a otwiera mi się ramka z cytatem. Wcześniej chciałam poczytać jakiś temat (3 strony), klikam w drugą stronę, a i tak otwiera mi się pierwsza. Może w końcu wszystko wróci do normy.[/QUOTE]



[B] [/B]

[INDENT] ja wstawiłam kilka odpowiedzi na galeriach i z tego co widze powedrowały kilka postów wyzej i sa ni w kij ni w oko teraz [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza wystawa w Legionowie okazała się mało pomyślna dla hawańczyków. Stawiło się 5 hawańczyków w młodzieży i jeden w otwartej.
Sędziowała pani Magdalena Świętoń. Cała młodzież zeszła z ringu z ocenami bdb :razz:. Prada 3/3. Uśmiech u sędziego pojwił sie dopiero jak na ring weszła Luna. Pani Świętoń wręcz zachwyciła się Luną, jej charakterem, budową cyt. - Ma Pani bardzo piękną sukę- jako jedyna dostała ocenę doskonałą , złoto i tytuł zwycięzcy:multi:.

Żaden hawańczyk nie zdobył BOB-a , nie było też zwycięzcy młodzieży.
Nadmienię jeszcze , że nasi poprzednicy z innych ras również schodzili z ringu z ocenami bdb.
Teraz rozważamy Bydgoszcz.
Co do fotek - masakra. Ring był w prostokącie miał długość połowy hali. Nikt nie robił zdjęć . Stolik sędziowski odsunięty od taśmy ok 20 merów .Właściciel stał tyłem do wejścia zasłaniając ocenianego psa.żadnych szans na robienie zdjęć:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za gratki choć nie ukrywam, że liczyłam na tej wystawie na troszkę więcej. Pozostaje mieć nadzieję ,że w nowym , kolejnym sezonie wystawowym sukcesów będzie więcej;).

Aniu gratki dla Wandzi. Obie chyba się polubiłyśmy:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Różni są sędziowie. Jest kilku do których po prostu nie jeżdżę nie dlatego, że uważam, że moje psy są zbyt słabe ale dlatego, że kierują się niekoniecznie fachową wiedzą.
Pani Świętoń jest jedną z nich.
Za to na przykład bardzo lubię sędziego Króla.

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero ich poznaję. Do tej pory nie byłam jeszcze drugi raz u tego samego sędziego. Co do pana Króla mam troszkę odmienne zdanie. Sympatyczny ale od hawańczyków według mnie specjalistą nie jest.Mimo ostrych ocen pani Świętoń to pierwszy sędzia, który tak dokładnie obejrzał psa zarówno w statyce jak i w ruchu i tak trafnie ocenił zalety jak i "wady" moich psów. Potwierdziła to co sama widzę i co muszę poprawić aby pies był doskonały.Ponadto udzieliła mi wielu wskazówek jak pielęgnować psa aby miał piękny włos. Uzasadniła swoją ocenę co do tej pory w przypadku innych sędziów nie miało miejsca. Fajnie jest wygrywać ,ale czasami trzeba sędziemu przyznać rację o ile oczywiście ją ma.

A i jeszcze jedno - to co powtarzało się na wszystkich wystawach w których uczestniczyłam a dotyczyło Luny - suka o doskonałej budowie i temperamencie. Wszyscy sędziowie bez wyjątku , którzy ją oceniali wpisali taki opis w kartę oceny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z NOWYM ROKIEM ŻYCZYMY WSZYSTKIM SAMYCH SUKCESÓW NA WYSTAWACH TYCH KRAJOWYCH I TYCH ZAGRANICZNYCH.

Wszędzie pełno pięknych słodziaków szczeniaków , więc dla pocieszenia wklejam sobie kilka fotek moich słodziaków:lol:[IMG]http://i54.tinypic.com/osa5pw.jpg[/IMG][IMG]http://i55.tinypic.com/2rn8l74.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...