Jump to content
Dogomania

potrzebna pomoc w złapaniu ciężarnej suki w Warszawie !!!


Recommended Posts

Witam, potrzebuję kilku chętnych do złapania ciężarnej suki, która mieszka u starszego pana na terenie byłego gospodarstwa rolnego w
Warszawie. Suczka jest łagodna, podchodzi, ale nie daje się dotknąć. Sterylkę mam gratis. Mile widziane osoby, które mają jakiś pomysł lub sprzęt do tego celu. W najgorszym wypadku trzeba będzie zaganiać suczkę w kozi róg.
Sterylizacja tej suki, to mus. Oprócz niej są jeszcze 2 podobne, które naokrągło się rozmnażają. Ostatnia urodziła półtora miesiąca temu 5 szczeniaków. Teraz się szykuje następne kilka. Ten pan oddaje je byle gdzie, do pijaków i innych nieodpowiedzialnych ludzi, aby tylko się ich pozbyć. Są to duże wilowate psy, których wyżywienie jest oczywiście obciążeniem dla 80 letniego emeryta.
Jeśli więc ktoś jest chętny do pomocy, albo zna jakiegoś skutecznego łapacza, nawet za pieniądze, to bardzo proszę o pomoc

Patrycja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja ostrowska']Witam, potrzebuję kilku chętnych do złapania ciężarnej suki, która mieszka u starszego pana na terenie byłego gospodarstwa rolnego w
Warszawie. Suczka jest łagodna, podchodzi, ale nie daje się dotknąć. Sterylkę mam gratis. Mile widziane osoby, które mają jakiś pomysł lub sprzęt do tego celu. W najgorszym wypadku trzeba będzie zaganiać suczkę w kozi róg.
Sterylizacja tej suki, to mus. Oprócz niej są jeszcze 2 podobne, które naokrągło się rozmnażają. Ostatnia urodziła półtora miesiąca temu 5 szczeniaków. Teraz się szykuje następne kilka. Ten pan oddaje je byle gdzie, do pijaków i innych nieodpowiedzialnych ludzi, aby tylko się ich pozbyć. Są to duże wilowate psy, których wyżywienie jest oczywiście obciążeniem dla 80 letniego emeryta.
Jeśli więc ktoś jest chętny do pomocy, albo zna jakiegoś skutecznego łapacza, nawet za pieniądze, to bardzo proszę o pomoc

Patrycja[/QUOTE]

Patrycja - zalozylas watek,ale nie podalas zadnego kontaktu do siebie?!:shake: Jak Cioteczki z Warszawy maja pomoc tej suni,skoro nie wiadomo gdzie ona dokladnie jest?:shake: Odezwij sie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie !!
Cieszę się, że posypało się tyle osób do pomocy, bo przez jakiś czas od rozpoczęcia wątku była posucha.
Sunia mieszka na dużym gospodarstwie rolnym, otwartym na pole u starszego pana przy Trasie Siekierkowskiej w Warszawie. Tak więc suka w każdej chwili może na to pole prysnąć.
Starszy pan jest humorzasty i jak coś mu się n podoba, to nie chce mnie do siebie wpuścić. Przekupuję go nosząc mu jedzenie dla psów, żeby był bardziej skłonny współpracować. Mój telefon - 788 480 880

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza chętna do złapania Sylwia - zadeklarowała samochód. Tylko jest taki problem, że ja się ze swoim weterynarzem od sterylek muszę umówić na konkretną godzinę i dzień, a tu nie wiadomo, kiedy ją złapiemy. Ja mam pomysł taki, żebyś ze mną poszła na rekonesans, tylko 2 osoby, żeby nie straszyć dziadka, a potem ustalimy strategię, termin i ile osób będzie potrzebnych do łapania. Mój meil [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do veta, żeby ustalić termin, a on mi wyskakuje, ze skończyło mu się pozwolenie na ketaminę, a bez ketaminy nie może zrobić zabiegu. Dla tej ciężarnej suki potrzebne jest 10 ml. Czy ktoś może pożyczyć od jakiegoś veta,tą ketaminę to on wtedy sterylkę zrobi nawet w nocy. Lek odda po uzyskaniu pozwolenia.

patrycja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...