Jump to content
Dogomania

CAC Inowrocław,16.05.2010.


J.G

Recommended Posts

[COLOR=Purple][SIZE=4]Sędzia Pani [COLOR=Red]KATARZYNA BORYCZKO (PL).
[COLOR=Black]
[SIZE=3]PSY.
[COLOR=Purple][SIZE=2]Klasa młodzieży:
[COLOR=Black]GOOD GUY Smocze Pole-[COLOR=Red]Dosk.II.[/COLOR]
WAIKIKI Żywe Srebro-[COLOR=Red]Dosk.I,Zw.Mł.[/COLOR]

[COLOR=Purple]Klasa otwarta:
[COLOR=Black]BEAUTIFUL STARS TRACKER-[COLOR=Red]Dosk.I,CWC,Zwycięzca,BOB,BOG II.[/COLOR]

[COLOR=Purple]Klasa championów:
[COLOR=Red]Multi Ch.[COLOR=Black]SPLENDIDO SPLENDENTE del Cantico delle Creature FCI-[COLOR=Red]Dosk.I,CWC.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']A co to za pies z klasy otwartej ?[/QUOTE]
Czarny podpalany ur.01.09.2006,tylko MŁ.CH.CZ.
o.GOLDEN STARS ROCKET MAN,m.BEUTIFUL STARS MICKY.hod.Pongsak Pultapnimit,wł.Maciej Sowiński,Liaya Emeliyanova.
Piesek w tym wieku nie ma ogłady wystawowej,bardzo słaby włos,bardzo słabej kości objawy karłowatości,według mnie nie powinien dostac oceny doskonałej,ale oceny sędziów są często zaskakujące...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Czarny podpalany ur.01.09.2006,tylko MŁ.CH.CZ.
o.GOLDEN STARS ROCKET MAN,m.BEUTIFUL STARS MICKY.hod.Pongsak Pultapnimit,wł.Maciej Sowiński,Liaya Emeliyanova.
Piesek w tym wieku nie ma ogłady wystawowej,bardzo słaby włos,bardzo słabej kości objawy karłowatości,według mnie nie powinien dostac oceny doskonałej,ale oceny sędziów są często zaskakujące...[/QUOTE]

Jacku

tak bywa :) Nie zawsze wyroki są oczywiste.
Nie możemy zapomnieć, że sędzia też człowiek. Widocznie pies ten był dla sędziego najbardziej zbliżony do ideału.

p.s.

jak to [B]tylko[/B] ML CH CZ - moim zdaniem to całkiem dużo.
W Czechach w cale nie jest tak łatwo , miło i przyjemnie. Chyba sam o tym wiesz :)

Poza tym doskonale wiadomo, co określa wartość hodowlaną psa :) z pewnością nie ilość tytułów.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie sędzia ma zawsze rację ale swoje zdanie na temat jego oceniania każdy może miec,zgadza się w Czechach u Czeskich sędziów zrobienie Championatu graniczy z cudem.Tylko bo w wieku 4 lat pies który nie ma nawet jednego Championatu to coś znaczy.Co do wartości hodowlanej psa,oczywiście masz rację ale ten jeden Championat jest potwierdzeniem że pies przedstawia tą wartoś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Dokładnie sędzia ma zawsze rację ale swoje zdanie na temat jego oceniania każdy może miec,zgadza się w Czechach u Czeskich sędziów zrobienie Championatu graniczy z cudem.Tylko bo w wieku 4 lat pies który nie ma nawet jednego Championatu to coś znaczy.Co do wartości hodowlanej psa,oczywiście masz rację ale ten jeden Championat jest potwierdzeniem że pies przedstawia tą wartoś.[/QUOTE]

Mlodziezowy Championat robi się krótko ( tzn ramy czasowe są krótki) a pies jak widać jakoś ten Championat Czech zrobił.
Nie znalazłam informacji na jego temat więc moze pies "leżał odłogiem" i dlatego nie robił championatów. Ale widać przyjechał do Polski i pewnie zacznie kariere wystawową.


Jacku - nie ma się co martwić, jeden lubi ogórki, a drugi córkę ogrodnika :)

Link to comment
Share on other sites

Marta nie martwię się bo nie mam czym DIDUŚ jak zwykle doskonały,pytałaś co to za pies z otwartej więc napisałem swoje zdanie,życzę mu sukcesów chociaż wiem że nie będzie mu łatwo u obcych sędziów,9 miesięcy to bardzo długi okres czasu biorąc bod uwagę że co tydzień jest wystawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G'][COLOR=purple][COLOR=purple][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=purple][COLOR=purple][SIZE=2]Klasa młodzieży:[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=purple][COLOR=black]GOOD GUY Smocze Pole-[COLOR=red]Dosk.II.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=purple][COLOR=black]
[SIZE=4][U]WAIKIKI Żywe Srebro-[COLOR=red]Dosk.I,Zw.Mł.[/COLOR][/U][/SIZE]

[COLOR=purple][COLOR=black][COLOR=purple][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

Jak wygląda ten Waikiki ? Jestem ciekawa, bo jego ojcem i dziadkiem od strony matki jest Tequilla Klejnot Bałtyku - ojciec mojej Rysi i dziadek Gucia i Tosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']he he wkońcu widać nie na darmo ma TOYBOXY w rodowodzie :)

Byłam ciekawa bo to wkońcu "rodzinka" ....[/QUOTE]
Super,prześliczna rodzinka,bardzo piękny pies bardzo mi się podoba.

Link to comment
Share on other sites

witajcie.
pies jest nie tylko młodzieżowym championem czech ale również dorosłym championem czech i kilku innych krajów również między innymi rosji,ukrainy,białorusi itd.a do interchampionatu brakuje mu jednego caciba,oczywiście zgadzam się że każdy może mieć swoje zdanie i swoje typy w każdej rasie,ale pisanie o cechach karłowatości u rasy która ma być mała nie należy do sympatycznych,rzeczywiście w porównaniu z wieloma psami polskimi która są podobno "miniaturowe"może się wydawać zaskakująco mały ale nie zapominajmy że to w końcu zwergspitz a nie mały i jak na swoją wielkość ma proporcjonalną głowę,kość a napewno nie ma złego charakteru i nie jest bojażliwy.

ps.
TRACKER NIE TYLKO ZDOBYŁ BOB W INOWROCŁAWIU ALE RÓWNIEŻ BOG2.
POZDRAWIAM CAŁĄ KONKURENCJĘ I ŻYCZĘ WIELU MIŁYCH WYSTAW.MACIEJ.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję BOG II.
W katalogu z Inowrocławskiej wystawy jest podany tylko MŁ.CH.CZ.dlaczego nie wnikam bo to nie moja sprawa...,mojemu DIDUŚOWI również brakuje zaledwie jednego CACIB-a do Intera.
We wzorcu jest napisane że szpic miniaturowy ma miec 18-22cm. ja osobiście na Polskich ringach nie widziałem przerośniętego szpica miniaturowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']witajcie.
pies jest nie tylko młodzieżowym championem czech ale również dorosłym championem czech i kilku innych krajów również między innymi rosji,ukrainy,białorusi itd.a do interchampionatu brakuje mu jednego caciba,oczywiście zgadzam się że każdy może mieć swoje zdanie i swoje typy w każdej rasie,ale pisanie o cechach karłowatości u rasy która ma być mała nie należy do sympatycznych,rzeczywiście w porównaniu z wieloma psami polskimi która są podobno "miniaturowe"może się wydawać zaskakująco mały ale nie zapominajmy że to w końcu zwergspitz a nie mały i jak na swoją wielkość ma proporcjonalną głowę,kość a napewno nie ma złego charakteru i nie jest bojażliwy.

ps.
TRACKER NIE TYLKO ZDOBYŁ BOB W INOWROCŁAWIU ALE RÓWNIEŻ BOG2.
POZDRAWIAM CAŁĄ KONKURENCJĘ I ŻYCZĘ WIELU MIŁYCH WYSTAW.MACIEJ.[/QUOTE]

Witamy nowego miłośnika rasy :)

Masz może zdjęcią również innych szpiców ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G'] ja osobiście na Polskich ringach nie widziałem przerośniętego szpica miniaturowego.[/QUOTE]
ojj Jacku ha ha ha , na forum nie ma "sióstr - sisters" które z pewnością wymieniłyby Ci bez oddechu całą listę "GIGANÓW"

Prawda taka, że jak pies przerasta już w wieku młodzieńczym czy szczenięcym to większość sędziów informuje o tym właściciela i te psy albo są przekwalifikowane, albo znikają z wystaw. Ja tak jak Ty nie widze poprzerastanych pomeranianów na ringach, ale ja się nie znam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']A ja uważam że nie ważne są tytuły psa a to co sobą reprezentuje ;).[/QUOTE]
Aniu przyznał bym Tobie rację lecz nie mogę bo zaprzeczasz sama sobie skoro uważasz że:nieważne są tytuły psa tylko to co sobą reprezentuje to dlaczego tytułujesz swoje psy a nie zaprzestałaś na licencjach hodowlanych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Aniu przyznał bym Tobie rację lecz nie mogę bo zaprzeczasz sama sobie skoro uważasz że:nieważne są tytuły psa tylko to co sobą reprezentuje to dlaczego tytułujesz swoje psy a nie zaprzestałaś na licencjach hodowlanych?[/QUOTE]
Jacku nie do końca mnie zrozumiałeś.
Chodziło mi głównie oto że różne psy chodzą po ringu. Często bardzo łatwo można zrobić championat i później chodzą psy championy które nie powinny nimi być.
Dlatego najpierw patrzę na psa a później na to jakie tytuły posiada.
Nie zachwyci mnie Interchampion z chudymi nogami, długą kufą i brzydką anatomią.

Wracając do twojego pytania to lubię wystawy,moje psy również (mam nadzieję ).
Nie staram się zrobić tytułu psu na siłę.
A że po drodze robienia uprawnień hodowlanych dostały wniosek na championa jeden lub dwa to nie widzę nic złego w dokończeniu danego championatu.
Doskonale znam swoje psy i wiem którego na co stać.
Tytuł to dla mnie taki dodatek.

Link to comment
Share on other sites

temat dotyczy wystawy w Inowrocławiu a tu jakiś off sie zrobił :)
ja wracam do tematu..
do Polski przyjechał z Rosji (pochodzący z Tajlandii)na kilka miesięcy i zamieszkał u mnie
Mł. Ch Rus, Champion Rosji, Białorusi, Ukrainy, Czech
Beautiful Stars TRACKER
dosk1, Najlepszy pies w Rasie, BOB i 2BOG!!!! :)

[URL="http://img180.imageshack.us/i/mac2m.jpg/"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/290/mac2m.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img39.imageshack.us/i/mac3h.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7964/mac3h.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Maciek a jak tam Wasza "mejbi" :) :)

A teraz jeszcze co innego.ZAKOPANE DZISIAJ ZASYPANE ŚNIEGIEM,A JA I MÓJ KOCHANY KRAKÓW WALCZYMY Z POWODZIĄ :((((((ogród zalany,garaż zalany,nowo-budowany dom zalany,ulicą płynie rzeka,moje biedne psiaki tylko w domu :(((((mamy jeszcze prąd,niech ten deszcz przestanie padać:(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...