Jump to content
Dogomania

Jak wzbogacić dietę?


inuka

Recommended Posts

Mam młodego Malamuta. 14 mies. Stosuję Royal Canine z Iams oraz mnóstwo smaków w postaci sera białego, żóltego, marchwii, jabłek, smaków z wapniem i kości z zoologa, czsem gotuje podroby z ryzem, czasem tez daje jajko do michy i kosci wolowe, jedzenie w ilości poleconej przez weta. Widzę jednak, ze moja sunia zajada świeżą skoszoną trawę i owcze kupy. Czego jej brak? minerałów? Jak to uzupełnić? Widzę, że rośnie i jak czegos bardzo chce, to jej nie żałuję. Jablko i marchew - nie dosc ze gryzak to jeszcze zdrowy, ona zawsze o to prosi. Jak moge jeszcze zapewnić jej mocne kości i zbalansowany wzrost? Dajcie rady i linki. Chetnie jeszcze poczytam. Co myscie na temat warzyw i owoców? W zeszłym roku musieliśmy ja odganiac od śliwy bo nic innego nie jadla tylko same sliwki!! a potem kupy, mega kupy i kupy usiane pestkami :) Musialam jej to troche ograniczyc. Uwielbia tez podjadac pomidory z warzywniaka. Dawac jej miekkie warzywa? ile i jakie najlepiej?
Znawcy - doradzcie!
Od razu ostrzegam - reaguje bardzo nerwowo, jak ktos mi zarzuca ze psu robie jakas krzywde - moj pies jest moim kompanem i przyjacielem. Nie jestem specjalista ani hodowca. O mojego misiaka dbam jak tylko moge i chyba jest szcześliwa bo czesto se do nas uśmiecha i jest pełna energii. Ma sporo ruchu. Chce jej dać to co najlepsze, bo pies kocha bezwarunkowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...