Jump to content
Dogomania

Małe kotki wyrzucone w reklamówce, pod Kościołem w Gdańsku Oliwie


punk

Recommended Posts

Dzisiaj ktoś wyrzucił cztery kilkutygodniowe kotki pod Kościołem Cystersów w Oliwie. Zaopiekowali się nimi dobrzy ludzie. Dzięki ich działaniu tzn. zaczepianiu każdego, kto przechodził, udało się znaleźć domy dla dwóch z nich. Pozostały jeszcze dwa...
Do jutra będą miały dom tymczasowy. Co dalej nie wiadomo... [B]Bardzo proszę o pomoc![/B]
Kotki są śliczne i bardzo potrzebują ciepła.
Bardzo proszę, roześlijcie tę wiadomość do znajomych, może ktoś je adoptuje.

Jutro będę miał ich zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Co z kotami ?[/QUOTE]

Dzisiaj okoł 18.00 dostałem wiadomość, że wszystkie cztery kotki mają dom, ale u ludzi z alergią... Potrzeba około tygodnia aby określić czy ich sierść wywoła odczyn, czy nie...
Wciąż czekam na zdjęcia...
Dziękuję Wam wszystkim, zwłaszcza Kanie i Fiks za zaangażowanie.
Będę informował jak się sprawy mają i proszę o zainteresowanie przez ten tydzień!


Pani Aniu, bardzo prosimy o zdjęcia kotków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milcia17']Mogę porozwiesić ogłoszenia w terenie Przymorza, Oliwy ? (na tydzien ejstem w Gdasnku)[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję:smile:.
Jednak wstrzymajmy się do wtorku/środy.
Pani, która znalazła kotki pięknie zadziałała i w rezultacie wszystkie mają dom.
Niestety dwa z nich trafiły do osób z alergią... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, ale musimy poczekać.

Jeszcze raz dzieki. Na początku tygodnia się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwoniłem i sytuacja wygląda tak: Wszystkie kotki mają dom. Odczyn alergiczny nie wystąpił. Wszystko wygląda ok.
Pani, która znalazła kotki jest w kontakcie ze wszystkimi "kotkobiorcami" i w razie jakby się coś zmieniło, ma dać znać. Mam nadzieje, że nie będzie to konieczne...

Jeszcze raz Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie!:Rose:
Przy okazji sobie i Wam życzę jak najmniej takich akcji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...