Jump to content
Dogomania

strzyżenie pekińczyka


Aleksandra:)

Recommended Posts

widzę, że mamy tu specjalistę od wszystkiego...
pod każdym względem NAJ.

nie masz chłopie pojecia jak wcześnie skracany był włos mojego psa, stąd moje oburzenie i szok na widok ostatniego zabiegu!
znam swojego psa najlepiej, więc daruj... bo pośmiewisko robisz wytykając komuś błędy.
gdy mieszkaliśmy w bloku na ostatnim piętrze, latem temperatura w mieszkaniu wynosiła blisko 40 stopni... miałam trzymac go w lodówce?

zawsze się jakiś obciach doczepi, taki co wie wszystko... a tak serio to wie tyle, co wyczyta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem w szoku, że dopuszczono niedoświadczoną osobę, żeby strzygła psa. Biedny psiak :shake: Co do sporu o strzyżenie, to uważam, że każdy ma prawo strzyc swojego psa, jak mu się podoba i jak chce. Jak w ogóle psiak? Podgoiły mu się rany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Na początek proszę przeczytać w temacie Czesanie wątek napisany przez Kaszmir " Grzebienie Spratts " i odpowiednio się do tego odnieść .
Czytając posty Pszonki i Aleksandry widać , że nie wiedzą jak pielęgnować pekińczyka , wspominanie o temperaturze nie potrzebnie .
Przecież trzeba wiedzieć , że przekroczenie rano 20* to już dla zwierząt jest za wysoka temperatura i tylko trzeba zwierzęta i nawet siebie chronić przed promieniami słonecznymi .
U pekińczyka pielęgnacja jest dość prosta , czesanie i jak włos jest za długi należy skrócić na odpowiednią długość.
Potrzebne do tego są degażówki , nożyczki zwykłe oraz maszynka z ostrzem 9 mm. Strzyżenie a raczej cieniowanie tylko włosem .
Ważne potrzebna jest druga osoba do trzymania , bo takie małe lewki różnie się zachowują .

Aleksandra piesek lepiej wyglądał przed jak po strzyżeniu .

Agnieszka K. jeżeli chciałaś coś napisać ,trzeba było podobnie jak Marta23t albo wcale ,bo stać Cię na lepiej .[/QUOTE]

Grey ja baardzo dobrze wiem jak pielęgnować swojego psa.
Każdy dobry groomer powie tobie że pielęgnacja nie jest taka prosta.... jeśli takich nie znasz to poczytaj sobie w necie....
mój pies jest zadbany a nie potrzebuje tych twoich je........... degażówek....
wystarczy go regularnie wyczesywać kąpać i nakładać odżywkę.....
I nie wiem co z Cb za psi fryzjer, skoro nie umiesz okiełznać pekina... pieska trzeba brać sposobem.....
może daj zdjęcie 'Twojego pekina' zobaczymy jak go zrobiłeś.... bo fryzjerka mojego Słitusia podeszła fachowo, i nie jest źle ... wiadomo że pies ładniej wygląda jak ma długą sierść ( przynajmniej większość) nie liczyłam na to że będzie lepiej wyglądać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...