Jump to content
Dogomania

młody króliś uciekł przed wężem, już w dt


kora78

Recommended Posts

znalazłamkontakt z kolesiem pracującym u handlarza zwierząt, w tej chwili mają 7 świnek morskich z grzybicą:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185206-świnki-morskie-z-przeznaczeniem-na-karmę!-pomocy[/url]!

i 2 króliki czarne, podpalane na brązowo, młode lecz ciut już za duże, jak dla sklepowych chętnych na zakup. Zwierzaki w nadchodzącym tyg mają transport do gadziarza, jeśli szybko domó jakiś nie znajdą
Daj choć dt!!!!


edit
od 13.06 kroliczek w dt u UVL. samiec
samiczka oddana wczesniej do adopcji przez wlasciciela

Link to comment
Share on other sites

dowiedziałąm się, że wyadoptowana samiczka
koleś naprawdę jest ok, studiuje coś prozwierzęcego, pracuje u tego handlarza zwierzaków, wydaje do adopcji

miałam plan brać samca w wekend na dt, jeśli nic się nie znajdzie, ale się okazuje, że mi klatki brak, bo dziś dziadkowie dostali królisia małego gdzieś znalezionego i musze im moją starą klatkę dać, nie wiem, na ile
może ma ktoś pożyczyć klatkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']będę we wrocku w sobotę, ale bardziej prawdopodobne, że w niedzielę
więc wtedy zamierzam jechać po króla, nimfę i mogę klatkę też zabrać :)
a te domki skąd są?[/QUOTE]

Moje znajome.
Jedna się boi, że królik będzie dziki, w jakim są wieku i czy coś wiesz o ich zachowaniu.
Masz może umowę adopcyjną?
Jutro zobaczę jak stoję z klatkami, tylko będziesz ją usiała sobie niestety odkazić, bo ja nie mam czym, a bywały w niej gołębie.

Link to comment
Share on other sites

ale to typ0owo królicza, czy jakaś ptasia? musi być długa i niska. tzn nieska nie musi ;D ale długa tak :)

nic nie wiem o zachowaniu. ponoć fajny i kochany. ale co oni tak moą zobaczyć... luzem pewnie puszczane nie są, nie wiadomo, jak w mieszkaniu się zachowuje, itp. królisia trzeba zawsze sobie wychować, jak się bierze młodego. tu nie ma, jak z psami.
wieku dokładnego nie znam. młody, tyle,że już podrośnięty. to może z pół roku ma max? więcej, niż 3 mce
na pewno nie jest to rasa mięsna, nie waży 5kg. normalna miniaturka ponoć

a znajoma na dt nie może go wziąść z Twoją klatką?

umowy są na stronie Stowarzyszenia Pomocy Królikom do ściągnięcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...