Jump to content
Dogomania

świnki morskie z przeznaczeniem na karmę! już w ds


kora78

Recommended Posts

mam kontakt z gościem z wrocławia, który ma jakiś kontakt u hodowcy, któy niesprzedzwalne zwierzaki daje na karmę
w tej chwili 7 świnek morskich, gładkich i rozetek, z mało zaawansowaną grzybicą walczy szybskie znalezienie dt lub ds. jedna niedawno zmarła
są malusieńkie
mam 1 foto. tutaj teraz nie dam

świnki z grzybicą, w fatalnym stanie pojechały 13.06 do ULV na 2-3 dni i jadą docelowo na tymczas u Bianki. Jedna świnka zmarła niestety :( Pozostałe są w złym stanie, były u weta
królik zostaje na dt u ULV, jest zdrowy, ale już dość spory
świnki będą po wyleczeniu szukac domów poprzez Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim
[url]http://www.swinkimorskie.eu/forum/viewtopic.php?f=34&t=4774[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w piatek mam odbiór tego, co dom znajdzie jakikolwiek
świnki: rozerki 2 czarno białe z przewagą czarnego
aguti głądka
biało-ruda głądka
białą z kremowym na głowie głądka
albinos rozetka
czarna z białym i rudym na głowie,rozetka
i cała czarna rozecie odeszła za TM

mają grzybicę, niektóre były przeziębione
takie mam info od pracownika

Link to comment
Share on other sites

od linoblau bierze je dziewczyna z wrocłąwia na tymczas :) czekam na jej tel, już jest umówiona, ma miejsce, weźmie wszystkie :) :) :)

Elurin, ale Ty... chciałaś je wszystkie wziąść na dt, czy ds, czy jak?

może się podzielicie? a może znacie się z linoblau? może masz jakieś ds już dla nich?

takie świnki będą się powtarzać co jakiś czas. jak w hodowli jest grzybica to co chwilę jakieś będą chorować i koleś będzie je oddawał, bo nie sprzeda
jeśli te 7 już zyska nowe życie, będą nowe. Wątek będzie się ciągnął, będę dodawać info o nowych świnkach

To się trochę uspokoiłam :) teraz króliczki 2 na głowie mam jeszcze stamtąd :(

edit
zobaczyłam na caviarni, że Wy razem działacie :)
może da radę na piątek odbiór. gościu ma je do siebie do domu wziąść w czw, by mi podwieźć, więc możę ten 1 dzień u siebie przetrzyma. wyślę mu maila,ale on odpowiada wieczorami. student. nie mam jego nr kom jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']Elurin, ale Ty... chciałaś je wszystkie wziąść na dt, czy ds, czy jak?[/QUOTE]
ChciałEś, jeśli już ;)
No to już jesteście umówione, tak? Spróbuję załatwić odbiór na czwartek, ale niczego nie gwarantuję.

Link to comment
Share on other sites

ja czekam teraz na tel od dziewczyny, co ma je na dt brać
i aż koleś mi poda swój nr kom, wieczorem dziś może odpowie na maila. mam z nim tylko kontakt mailowy, jak do tej pory

sorki za Nią, a nie Niego :)

Facet pisał, że może przed zajęciami je w pt podrzucić do centrum. wczoraj tak pisał, nie doczytałam tego wcześniej

Link to comment
Share on other sites

świnki wszystkie na raz mogą nie być do odbioru. to się wyjaśni w czw dopiero. właściciel wszystkich nie chce oddać, bo może część zdąży wyleczyć i sprzedać

świnki, jakie się da, trafią na dt, a dt już będzie sobie sam im ds szukał, więć Blood i agaton85 tam się potem zgłąszajcie.
wszystko będę pisać na bieżąco
niech najpierw świnki zostaną odebrane przez dt

Link to comment
Share on other sites

Ja chcę wyjaśnić , że moim zadaniem jest jedynie przetrzymanie świnek , i ich leczenie . Adopcją , zgodnie z umową , zajmie się SPŚM .
Proszę do mnie nie pisać w sprawie adopcji , gdyż przyjmuję świnki grzecznościowo na prośbę Elurina . Nie mam możliwości dowozu ani weryfikacji DS .Działam wyłącznie na zasadzie pogotowia . Na tej samej zasadzie przyjadą do mnie maleńkie kocięta ze schroniska . Ich adopcją zajmie się w odpowiednim czasie " zlecenidawca " :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blood']ja mam rozne klateczki jedna taka jak na zdjeciu jak bede w domu to zmierze;)
a jaka jest taka odpowiednia wielkosc?? to moze 2 wezme;)[/QUOTE]

Dla jednej świnki - klatka o długości 80 cm. Ewentualnie o długości 70 cm.
Dla dwóch świnek - klatka o długości 100 cm.

+ do tego codzienne bieganie po domu :)

Link to comment
Share on other sites

Bianka podałąm przez linoblau nr tek do chłopaka od zwierzaków. czy dostałaś?
zgubiłam Twój nr kom, podaj mi na pm, jak możesz :)

wszystkich 7 świnek nie dadzą, bo właściciel chce leczyć te mniej chore i sprzedać. nie ma się, co dziwić.
bardziej chore to te, co mają łyse placki wkoło oczu, tam nie da się Imaverolem smarować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...