Jump to content
Dogomania

REE AmadoradoAurea Flama


Ela_Ok.

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaasik91']Mi się przydadzą dyski (żadnym nie pogardzę ;)), szczególnie, że mój zapasik topnieje przez niedelikatne pyski innych psów:placz:: czy to Hero Air 235
[SIZE=1]mam nadzieję, że też mogę brać udział:roll:[/SIZE][/QUOTE]

Tak jak pisałam, zagadka jest dla wszystkich :lol:.

Nawet jeśli ktoś nie chce nagrody, a zna prawidłową odpowiedź, to może wygraną przekazać innej osobie :cool1:.

[quote name='Nikita89']A ten dysk to chociaż jakiś Hero jest? :)[/QUOTE]

[quote name='Nikita89']te żłobki przypominają mi jakiegoś Hero :D ale i tak dziura[/QUOTE]

W tym przypadku żłobki nie są wyznacznikiem, mają je również dyski innych firm.

Ale dla ułatwienia potwierdzę, iż są to dyski firmy Hero.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']

co do konkursu, hehe, wiem jaki, byłabym pierwsza! :D[/QUOTE]

[quote name='Toller']Pomarańczowy jest [/QUOTE]

Kuś obstaje przy : "mandarynkowy" :confused: mając (jak sądzę) na względzie smak:hmmmm:

Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie, jednak jak rozumiem pytanie dotyczy marki i co z tym związane parametrów dysku ( kolor czy smak - poza konkursem:D:D)


Ps.
Coby o kumoterstwo nie być posądzoną, nie weźmiemy udziału w konkursie jednak trzymam kciuki za zwycięzcę i przyszłego właściciela tych jakże praktycznych dysków:razz:;):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']To są chyba Hero Air, ale, że ta odpowiedź już była, to ja stawiam na Sonic Xtra 215 :)[/QUOTE]

Jeśli miałaś w ręku (lub ktokolwiek) dyski z logo Disckillers, to są takie same. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zbliża się koniec zagadkowego tygodnia.

Niedługo się dowiemy do kogo powędrują dyski (o ile podał prawidłową odpowiedź :cool3: )

Zachęcam jednak do podawania odpowiedzi.

...szkoda, że niektórzy "znając" odpowiedź, nie chcą się podzielić dyskami z innymi :evil_lol:
W końcu oddać wygrane dyski to nie problem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tajemniczy model dysku to

[B]Hero V-model Cool
[/B]
Model dostępny prawie* wyłącznie w Japonii.

*w końcu jakoś znalazł się i u nas :lol:

Niestety nie padła prawidłowa odpowiedź.

Jeden z uczestników wątku, zarzekał się, że zna odpowiedź, ale najwyraźniej nie chciał skorzystać z możliwości podarowania tych dysków innym (sam w końcu nie musiał ich odbierać). Chyba, że to było tylko czcze gadanie :eviltong:

Niemniej jednak, z tego co naliczyłam, 4 uczestników odważnie podjęło się rozwiązania zagadki.
Za to należą się gratulacje...trzeba próbować!

W związku z tym każdy z nich otrzymuje po jednym dysku Hero Xtra 235. :multi:

Pozostaje jeszcze jeden dysk: pojedzie on do REEni, jako rekompensata za TOLLERowanie OFFa i udostępnienie wątku :cool3:


Psikut, Nikita, Guciek - dajcie na priva swoje adresy gdzie mogę przesłać dyski.
Kasik - zapraszamy po odbiór osobisty i odstresowanie pomaturalne, adres znasz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Blue]Dyski w drodze![/COLOR][/B]
Najpóźniej pojutrze powinny dotrzeć.

[B]Psikut, Nikita[/B] - sprawdzajcie skrzynkę :cool3:
[B]Guciek[/B] - sprawdzaj skrzynkę u sąsiadów :diabloti:
[B]Kasik[/B] - daj sygnał jak już ochłoniesz (no chyba, że chcesz żeby Ci w tym pomóc), to się spotkamy :cool1: :popcorn:
[B]Ela_ok[/B] - znaczy REEnia - dostaniesz przy okazji pokazów :evil_lol: :knajpa:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikita89']No, nagroda konkursowa dotarła szybciej niż prezent ^^ dziś przyszłam a mój TŻ zachwycony dyskiem bo cięższy od Wham-O fastback i lepiej mu lata :D dziękuję :)[/QUOTE]

Ekspresowa zagadka, to i ekspresowa nagroda :lol:

Dysk jest cięższy o jakieś 10g, ale przez to, że lepiej "klei się" do dłoni można odnieść wrażenie, że jest dużo cięższy.
Xtra 235 Distance waży 105g, Fastback 95g, ale są też źródła, które podają 104g.

Jeśli przyjmiemy drugą wersję wagi, to oba dyski ważą właściwie tyle samo, a odczucie różnicy to sprawka "klejącego" materiału Xtra 235 :)

Miłej zabawy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psikut_zabrze']No ja nadal czekam xd ale mysle ze jutro powinien byc :D[/QUOTE]

Czekaj i wyglądaj awizo, bo może listonoszowi nie będzie się chciało nieść koperty. :angryy:

No a poza tym, mam nadzieję, że to opóźnienie to nie wina wielkiej wody :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...