Jump to content
Dogomania

poszukujemy opiekunki na wakcje


brydzia

Recommended Posts

Jestem wolontariuszką przy przytulisku dla psów w Lesznie , rok temu do adopcji poszła suczka, państwo którzy ją adoptowali zgłosili się do nas z prośbą o poszukanie kogoś , kto zaopiekowałby się suczką podczas wakacji a konkretnie od 31 lipca do 15 sierpnia, nie chcą jej zostawiać w hoteliku, bo mogłaby to źle znieść. Szukamy kogoś kto mógłby się nią zaopiekować w domu. Suczka jest spokojna nie mają z nią problemów. Jeżeli byłby ktoś chętny z Leszna Wlkp. to będziemy wdzięczni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jestem po spotkaniu z właścicielami i pieskiem. Po ustaleniu wszystkiego niestety po paru dniach się okazało, że mój narzeczony w tym terminie dostał urlop i niestety nie możemy się zająć sunią, ponieważ też wyjeżdżamy.
Fryga jest troszkę ponad rocznym mieszańcem do kolan, bardzo kochana i mądra- popisała się sztuczkami, które zna a nie jest ich mało. Nie brudzi w domu i nie niszczy, pani mówiła, że jest nauczona zostawania sama w domu, ale jak już słyszy, że domownicy się zbliżają zaczyna szczekać z radości.
Lubi się przytulać i pieścić, z psami też się dogaduje (bawiły się z moją suczką) ale jak przyszedł większy pies (retriever) to się skulila- troszkę się go bała, ale w tym strachu nie było ani troszkę agresji. Naprawdę kochana niunia.
Obiecałam pani, że poszukam dla niej opiekunki, więc jeżeli ktoś mógłby i chciałby się zająć Frygą proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...