Jump to content
Dogomania

Łasuszek ma dom!!!!


hesia

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja zmienilam tytul, bo ogloszenie w gazecie, to w danej chwili najlepszy z pomyslow jaki mi przychodzi do glowy. Nie wiem tylko jak taka gazete znalezc.
Z pierwszej strony zniknelo jedno ze zdjec Lasucha. Nie wiem dlaczego. Wstawie je jutro ponownie, bo na nim widac, ze to malizna, nie duzy ONek.

Link to comment
Share on other sites

Co u Saby ?? Jestem zdziwiona i nie chcę o tym nawet myśleć, że Państwo tak lekkomyślnie podejmują decyzję. Aleksandro jesteś dobrem, które jest pomocą dla Saby i dla innych psów, dzięki Tobie psy mają swoje domy, podtrzymujesz Ludzi w słuszności ich decyzji o adopcji to ważne. Życzę Sabie i Łasuchowi stabilnej Rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Pani nie oddaje Saby ale też nie do końca rozumie psie lęki, tłumaczymy, poddajemy gotowe, sprawdzone rozwiązania, na razie jest ok.

Łasuch zostal dzis pokazany pani, która chce psa "bez szans" , często to słyszymy, mam nadzieję że pani weźmie od nas psa, na razie myśli.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bym chciala, zeby Lasuch znalazl dobry domek. Nie wiem nad czym tu myslec, brac i kochac.

Miejmy nadzieje, ze pani przywiaze sie do Saby i juz jej nie odda. Ja mam sunie, ktora zostala oddana przez pana po 2 miesiacach. Nawet nie odwiozl jej do schroniska, tylko zadzwonil, zeby ja zabrac. Tak bardzo nie chciala wracac do schroniska. Jak ja zabierali, wczepiala sie pazurkami w pana. A teraz jest naszym oczkiem w glowie... Wszystko dobre, co sie dobrze konczy.

Link to comment
Share on other sites

Biedne te psiaki, jak musza byc zestresowane, ze robia sie tak agresywne w stosunku do zyczliwych sobie osob. Mam nadzieje, ze z kolezanka wszystko w porzadku.
A czy Lasuch tez byl na spacerze? Dostalas jakas odpowiedz z gazety w sprawie kacika ogloszen dla psiakow? Pytam, bo nie wiem juz jak pomoc Lasuchowi. Ogloszenia nie skutkuja, mial juz tak dlugo odnawiane. Mam jeszcze nadzieje, ze gazeta by pomogla, tylko tak z daleka nie wiem jaka.

Link to comment
Share on other sites

Pan redaktor zadzwonil do mnie wczoraj, przeprosil za zwloke, powiedzial, ze naczelna sie zmieniala i trzeba od poczatku starac sie o kacik adopcyjny :(

Wczoraj zadzwonila do mnie pani, ktora chciala Pimpusia Serduszko, ktory zostal juz zaadoptowany, polecilam Pani Lasucha ale nie mam odpowiedzi, dom super, warunki wspaniale, o takim domku marzylismy, psiak musi byc zgodny bo Pani ma duza wilkowata sunie, Lasuch powinien pojsc do domu z psami bo w klatce schroniskowej spedzil 6 lat i kazda chwila tego zycia przebiegala w towarzystwie wilkowatych duzych psow.

Bardzo bym chciala, wyslac go do domu.

Link to comment
Share on other sites

Oby Pani sie zdecydowala!!! Tak bardzo bym chciala, zeby moj pupil Lasuch znalazl dobry dom.
Aleksandro, a w tej gazecie nie maja platnych ogloszen psiakow? Bo to moze znow minac troche czasu, zanim cos zdecyduja.

Dziewczyny, prosze zajrzyjcie na watek z mojego ostatniego banerka. Strasznie wspolczuje Kasi, ktora go zalozyla. Im wiecej osob bedzie podnosilo watek, tym wieksza nadzieja, ze jakies dobre zerduszko pomoze...

Link to comment
Share on other sites

Sama zadzwonilam do Pani, jej sunia ma 13 lat i zaczela chorowac wiec adopcja zeszla na dalszy plan, ja tej pani proponuje tylko lasuszka jako najlepsza opcja w tej sytuacji: spokojny, grzeczny, malo wymagajacy, lubiacy inne psy, mistrz w unikaniu konflikotow z psami, pies przebywajacy od szczeniecia w schronisku, musze go dac do domu, zasluguje na to.


Gazetka nie ma malych ogloszen platnych, tylko reklamy na cala strone a to jest bardzo kosztowne.

Jesli uda mi sie cos wynegocjowac dam znac.

Link to comment
Share on other sites

Nic nowego? Juz mialam nadzieje...
Do 12go lipca mam troche ograniczony dostep do netu, ale Lasuszku, obiecuje, ze potem sie poprawie i zaczniemy kampanie od nowa. Moze dla odmiany allegro? Szkoda, ze z gazeta nic nie wyszlo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lasuszku, przepraszam, ze cie zaniedbalam. Troche mnie nie bylo, po powrocie mialam cicha nadzieje na dobre wiesci, ale domyslam sie, ze nic nowego.
Po 15 sierpnia postaram sie o wyroznione allegro. Teraz wakacje, pewnie ogloszenia i tak by nic nie daly.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...