Jump to content
Dogomania

Wyrzucony z samochodu biały kudlacz juz w DOMU :-)


nincia

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten biaąłsek jeszcze biega po ulicy :(
DT miało być..ale sie chyba rozmyje - problemy rodzinno sytuacyjne:/

Aimez..bierz kudłatego do siebei na obserwacje:)

Monika D. moze podjdziesz do Szydłwoca i zapoznasz sie z białaskiem...taki pierwszy kontakt z ludziem pokazujue jaka jest osobowosc piesa..
jak nie ucieka od Aimez...da sie obfocić i pogłaskac..prytula sie i nie warkocze na Kubusia :P

tzn. ze ma dobre rokowania...
a i tak swoje prawdziwe oblicze pokaze za rok...jak zapomni o bezdomnosci...

Z oczu mu dobrze patrzy...heh...

Pieso w wielkiej potrzebei
MonikaD...jednego mozesz byc pewna:) piesa wykompanego dostaniesz:P
Aimez ma juz praktyke w SPA

i jeszcze jedno..najwazniejsze...
jak sie go wypucuje to bedzie z niego prrawdziwy puchaty PRINCE
jak go nikt nie weźmie to moze ja go na tymczas wezme...miałam wziasc Komara z Azylu...ale dyziol w wiekszej potrzebie

Link to comment
Share on other sites

[B]Anita[/B] mogę podjechać po piesia jutro po 14. Tylko nie znam Szydłowca, więc wolałabym umówić się z kimś koło dworca pks i odebrać malca, albo razem poszukać.
Jeśli chodzi o kąpiel to dam sobie radę - nie musi być wykąpany przed odbiorem. On nawet taki upaprany wygląda przesłodko :)

Link to comment
Share on other sites

hej Monika D :)
będziesz przeszczęśliwa posiadaczką kolejnego pięknicha z Szydłowca...

napewno nincia i dzidzia na kawke sie z Tobą spotkają i cie ZPRZESKANUJA :P
naszykuj sie...nawet zbierają odciski palców:)
hihihih

reasumując...
Aimez jak masz umowe - mozesz wydrukowac i podpiszesz z Moniką ...jesli nie masz to na wizycie u Dyzia umowe sie podpisze...

Monika...jedno jest pewne kastracja nieunikniona...ale same plusy tego są
1. brak zainteresowania dziewczynkami..nawet jak jakaś podstawią mu pod nosek
2. profilaktyka antynowotworowa
3. zadoweolenie dogomaniaczek :)

Link to comment
Share on other sites

Hi hi mam się już bać :mad: Sprzątać dokładnie w szafkach jak taki rentgen będzie :cool3:

A tak poważnie mówiąc to kiedy mogę się Was spodziewać? Umówiłam się jutro z Aimez, ale w sumie jestem zdecydowana wziąć malucha (jeśli mi go oddacie :cool3:) to może nie będę jechała... Pojadę już po Waszej wizycie... Co o tym myślicie?

Jeśli chodzi o kastrację to właściwie nie ma takiej potrzeby - od zawsze mamy psiaki i nigdy jeszcze, żaden z nich nie był tatą. Ale jak trzeba to trzeba. Powiedzcie mi tylko jaki mam na to termin, bo narazie finansowo nie dam rady :shake: Prawdę mówiąc wolałabym, żeby był już po kastaracji :oops:

Link to comment
Share on other sites

Monika zobacz co bierzesz :P

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/296/41bd6767190937df.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/296/4329b73ae34853ae.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/296/41bd6767190937df.jpg[/IMG][/URL]

p.s.
odn kastracji...
nie ma takiej mozliwosci zeby wykastrowac psa z ulicy - bezpośrednio...
nie mam dla niego DT w Szydlowcu...nie byloby go gdzie przetrzymac po operacji
Ja jestem w Warszawie i mogłabym go na DT wziasc..

jak dla mnei to mozna zrobic tak, ze kastracja dopeiro po całym podstawowym serwisie
- odrobacz ebnie
- szczepienie
i po miesiacu.dwóch kastracja

kastracja w szydłwocu to ok 120 zł /jak u Borysa...Dyzio mneijeszy wiec ok 100zł/ - my w swojej szydłwoeickiej skarnonie mamy mało grosza...podejrzewam, ze kase ogołoci ATOS, kt jest w hoteliku. za miesiac moze sytuacja byc inna i wtedy mozliew byloby 50 zł z kasy Szydłowiaków...
Mam nadziej,z e wszyscy tak sammo mysla z Szydłwoiaków....poddaje pod głosowanie mój pomysł

Link to comment
Share on other sites

Ojej gdzie ten umorusany słodziak :crazyeye: Prawdziwa perełka z niego - ale się cieszę, że go pierwsza wypatrzyłam hi hi :diabloti:

A jeśli mam czas na kastrację to super :) A jak jeszcze będziecie mogły pomóc to już rewelacja :) Tak się zastanawiam i może poszperam w 'starociach' domowych ... Może byłaby możliwość, żeby takie nieużywane rzeczy przekazała, którejś z Was, wystawiły byście to na bazarku i jakby udało się sprzedać to kaska byłaby na Dyzia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest bardzo grzeczny, slicznie je i bawi sie zabawkami.
Cala noc przespal spokojnie pod balkonem a rano slicznie pozalatwial swoje potrzeby na dworku.
Zjadl sniadanko i teraz spi pod lozkiem.....:)
Idealny maluszek...
Acha.... szczeka.... glosno i chetnie....:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika.D']Ojej gdzie ten umorusany słodziak :crazyeye: Prawdziwa perełka z niego - ale się cieszę, że go pierwsza wypatrzyłam hi hi :diabloti:

A jeśli mam czas na kastrację to super :) A jak jeszcze będziecie mogły pomóc to już rewelacja :) Tak się zastanawiam i może poszperam w 'starociach' domowych ... Może byłaby możliwość, żeby takie nieużywane rzeczy przekazała, którejś z Was, wystawiły byście to na bazarku i jakby udało się sprzedać to kaska byłaby na Dyzia :cool3:[/QUOTE]

jasne...to jest wyjscie....trzeba tylko oblookac regulami bazarków...jak zatytuowac taką sprzedaz..bo pamietam jak była zbiórka na bernardynka zuzlikowej to admin zablokował temat...

Link to comment
Share on other sites

No to jesteśmy już w domku :) Narazie mój Basti jest bardzo bojowo nastawiony :angryy: i muszę psiaki trzymać oddzielnie. Myślę jednak, że to tylko zazdrość i po kilku dniach będą razem brykać ;) Białasek wywołał w okolicy furorę - wszyscy się nim zachwycają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika.D']No to jesteśmy już w domku :) Narazie mój Basti jest bardzo bojowo nastawiony :angryy: i muszę psiaki trzymać oddzielnie. Myślę jednak, że to tylko zazdrość i po kilku dniach będą razem brykać ;) Białasek wywołał w okolicy furorę - wszyscy się nim zachwycają :cool3:[/QUOTE]
hehjka..
tak jak pisałam Ci na PW...
1. nie rozdzielac..wyawal towazystwo na podwórko niech sie dogaduja...bez was...ale pod okiem z okna:)
jakby była potrzebna interwencja to strzel łyzką po garku i pokaz im kto tu rządzi..ze nie musza sie ukąłdac i bic o wąłdze bo Król jest jeden - TY :)

dacie rade...białas to wg Aimez gówniarz...taki dogada sie zawsze...juz z Dago sie dogadał..wiec dobrze wrózy :)

A BIAŁASKA pilnuj---bo jeszcze Ci ktos go dziabnie..bo rasowiec z niego pełną gębą:)
obroza...adresatka...zawsze na szyi - nawet jak w domu, musi sie chłopak przyzwyczaic do "obejscia"

i powtórze - nie rozdzielać...niech sie docieraja...rozdzielanie pogarsza klimaty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...