Jump to content
Dogomania

7 szczeniaków w DS Dziękujemy za pomoc ;)


OlaLola

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No więc tak szczeniaki, można zabrać pod koniec tego tygodnia, czyli właściwie są już do adopcji.
Ania prosiła mnie abym Wam przekazała jej słowa, gdyż ma problem z logowaniem się:

[COLOR=Black][B]Witam dziewczyny i dziękuje za pomoc w szukaniu domków ,jeden piesek dziś już poszedł do domku ( ten czarny z paskiem na pyszczku chłopczyk) 2 czarny który został to dziewczynka .dzwoniła pani chętna na dziewczynkę ale ze szczecinka .
chciałabym napisać coś na obronę tego chłopaka, u którego są pieski , to nie jest bezsensowne rozmnażanie, jemu podrzucili sukę jak pozostałe 4 psy i 2 koty bo na wsi wiedzą ze on się nimi zaopiekuje. Potem okazało się ze jest w ciąży a on jest niewtajemniczony w usypianie czy sterylni aborcyjne , to prosty chłopak.teraz osobiście dopilnuje żeby zrobić porządek z sterylkami
[/B]
Psiaki jedzą już same i łobuzują. Ja sama o nich więcej nie wiem, więc kieruj ludzi do Ani lub właściciela. A co do Pani ze Szczecinka zorientuje się jakie są decyzję.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pani ze szczecinka to chyba ta sama z którą ja pisała
niestety nic nie odpowiedziała na pytanie o umowę ..
czekam na odpowiedź tej Pani czy podpiszę umowę czy tez nie
chce psiaka dać na prezent dziecku na komunie co mnie osobiście troszkę wystraszyło
to ile jest jeszcze psiaków ?
i czas jest tylko do piątku ?

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie jestem przeciwna dawania dziecku na prezent szczeniaka/czy innego psa. Nie wiedziałam, że psiak ma iść na prezent.... Co za brak odpowiedzialności, dziecku pies za tydzień się znudzi i jeszcze na ulice pójdzie....

Link to comment
Share on other sites

jestem podobnego zdania
psiak ma być członkiem rodziny nie maskotka
właśnie dlatego nie byłam pewna
ale mimo wszystko zapytałam o umowę i wizytę
i Pani się nie odzywa
a czy rodzina u której są psiaki wie o tych rzeczach ?
bo ludzie mają różne pomysły

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Oki już wszystko wiem, więc domku szukają 3 szczeniaki, same suczki. Jedna czarna, jedna puszysta[COLOR=#717171][FONT=Arial] [SIZE=2][COLOR=Black]biała i biała z brązowymi oczkami :) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/INDENT][COLOR=#717171][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black] [COLOR=Red][B][SIZE=3][SIZE=4]I szukamy transportu dla jednego szczeniaka, do nowego domku, z Zendka/ Tarnowskich Gór w okolice Żor[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkRed]
Pozostałym szczeniakom zostały 4 dni.... Każdy DT/DS na wagę złota...[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No więc Ania ma skontaktować się z domkiem, czy byłby wstanie pokryć koszty transportu. Ja jestem niezmotoryzowana, więc nawet nie wiem ile by to wyszło:oops:
Domek bardzo fajny właśnie z Twoich ogłoszeń dineh:loveu:
PS jestem OlaLola:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko pójdzie dobrze, to jutro będzie wizyta przed adopcyjna u ludzie z Żor, a psiak trafiłby do nich we wtorek ;)
I do adopcji poszły dziś 2 szczeniory, chyba, że coś pokręciłam, bo się coś maluchów nie umiem doliczyć... ale po dzisiejszym dniu marze tylko o tym, żeby ten dzień się już skończył.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta była ;) chciałabym bardzo podziękować za nią mikoadzie i chalimali. Myślę, że szczeniak pojedzie do tego domku. Trochę mnie martwi, że poprzedni psiak zginął pod kołami samochodu, ale dajmy ludziom drugą szanse :)
Dziękuje również dineh za ogłoszenia i wszystkim pozostałym za obecność i wsparcie :) Zdamy jutro relacje z przekazania psiaka....

Link to comment
Share on other sites

Nie no ja panikuje, masakrycznie, zawsze panikowałam, nawet jak miałam w domu psiaka z ulicy, który miał wracać do właścicieli. Na adopcji mojego tymczasa, (kota) trzęsłam się jak osika, babka do mnie coś gadała, a ja potakiwałam głową i nie bardzo jej słuchałam, bo myślałam czy będzie mu tam dobrze.... ale nie powiem, lepiej nie mógł trafić, do ludzi, którym jego indywidualizm i charakterek nie przeszkadzał. Inni myślę, że by go oddali... Miał chłopak szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...