Jump to content
Dogomania

Litewskie klubówki w Druskininkai


Shaluka

Recommended Posts

Hej, w tym roku w Druskininkai odbedzie się kilka klubówek i wystaw specjalnych,prócz tego 2x CACIB. Odbywać się będą 06-08.08.
Mianowicie:
* CACIB “DZUKIJOS SUMMER’ 2010’'
* CACIB “DRUSKININKU CUP 2010”
*FCI 3 group and Black Terrier club show
*FCI group 5 section 5 club show
* American Staffordshire Terrier and Staffordshire Bullterrier
*Bull Terrier club show
* Schnauzer-Pinscher club show
* Bouledogue Francais and Pugs club show
*Sighthounds club show
* Retriever club show
*Dobermann club show
*Companion dog club show
* Newfoundlands and Landseer club show
*Beagle club show
*Kavkazskaya Ovtcharka club show
*Rottweiler club show
*Sennenhund club show
* Nordic Breed club show

Kto się wybiera?
Ja będę jechać chyba z dwójką, Gisu i Kalą. Jak coś mam miejsce dla jednej osoby z małym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sie zastanawiam, chętnie bym dołączyla do jakiejs grupki z moim dandie więc jesli ktoś jedzie i moze przytulić manie za dandie dinmont terrierem to będe wdzieczna za informacje, bo chyba niedługo mija termin zgłoszeń, a brak pewnego transprtu trochę manie wstrzymuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mjola']ja sie zastanawiam, chętnie bym dołączyla do jakiejs grupki z moim dandie więc jesli ktoś jedzie i moze przytulić manie za dandie dinmont terrierem to będe wdzieczna za informacje, bo chyba niedługo mija termin zgłoszeń, a brak pewnego transprtu trochę manie wstrzymuje ...[/QUOTE]

Hejo,
skad jestes ??
Ja jade na dwa CACIBy (nie mamy klubowki) bede jechac z Krakowa wiec sporo mozliwosci ulozenia trasy zeby Cie zgarnac:)
Jade duzym autem planuje wyjazd w czwartek (nocleg przed wystawa) i powrot bezposrednio po drugiej wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Hejo,
skad jestes ??
Ja jade na dwa CACIBy (nie mamy klubowki) bede jechac z Krakowa wiec sporo mozliwosci ulozenia trasy zeby Cie zgarnac:)
Jade duzym autem planuje wyjazd w czwartek (nocleg przed wystawa) i powrot bezposrednio po drugiej wystawie[/QUOTE]

mieszkam między Warszawą, a Otwockiem więc niejako po drodze :)
tulko, ze mój danduś to nie zupełnie mały psiak trochę miejsca potrzebuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mjola']mieszkam między Warszawą, a Otwockiem więc niejako po drodze :)
tulko, ze mój danduś to nie zupełnie mały psiak trochę miejsca potrzebuje ...[/QUOTE]

Moje auto do malych nie nalezy :) (jezdze Traficiem) wiec mysle ze jakos by sie zmiescil:)

Link to comment
Share on other sites

My rowniez wybieramy sie na te wystawy....ale mamy problem z noclegami :(. Tylko 2 hotele chca przyjac z psami..a cena jest dosc wygorowana. Cyz ktos z Was moze polecic jakis nocleg tanszy niz 200 za dobe. Pozdrawiam i z gory dziekuje. A

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, ktoś ostatnio polecał tam kempingi, czy mozna prosić o namiary??
Ja też będę najprawdopodobniej mieć miejsce, dla 2 osob z dwoma psiakami. Jadę tylko na CACIB-ówki, ale mam wówczas urlop więc mogę zostać dłużej ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.kinologija.lt/?page_id=1012&lan=eng[/url] tu sa wszelkie info o ich wystawach.
Przyznam, że różnica między ich ceną dla zagranicy, a ich ceną dla Litwinów, jest powalająca... I jeszcze to osobne płacenie za katalog i w ogóle.. :/
Za to uwielbiam Słowaków, ta sama cena dla wszystkim, a w cenie już praktycznie wszystko i ciekawe nagrody, dla psiaków. :)

Link to comment
Share on other sites

My już na liście , z potwierdzeniami itd. ;) Co prawda moja bura przed wrzoraj, w chaszczach rozcieła sobie obie łapy, ale bynajmniej jej to nie przeszkadza w dalszym szaleństwie, a ja latam za nia i ciagle dogladam, ran- ladnie się goją, ale ja panikuje, ze zaraz je gdzies znow naruszy... Ech.. najwiekszy szałaput, adhad z całego stada... Z zerową wrażliwością na ból..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...