Jump to content
Dogomania

Cezar już za TM.


Jade_Natalia

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Ja tam wiem co to jest bol kregoslupa, dlatego latwo mi zrozumiec tok myslenia mamy Natali. Napewno czlowiek i zwierze szuka pozycji ktora przynosi ulge w bolu.[/QUOTE]

U Cezarka może byc inaczej, gdyż ta narośl, ten bliznowiec który uciska na kręgosłup może powodować, że uciska nerwa i może nie czuć nic.... Wet w Oświęcimiu (chyba Grzebinoga, ale nie pamiętam dokładnie) mówił coś na ten temat...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Ale ja wlasnie to mam, zrosty po operacyjne ktore uciskaja na nerwy, i przy lekkim przeciazeniu boli jak cholera. Wiec nie wierze ze Cezar zyje bez bolu.[/QUOTE]

Więc niech Pani zdecyduje o jego losie... Jeśli sie męczy i nie ma dla niego ratunku, to może lepiej pozwolić mu odejść? Ulaa pisała że ma chęć życia, ale Natalia pisała że jest bardziej osowiały niż wcześciej. Ja jestem rozdarta :(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=#ff0000]:x-mas::x-mas::x-mas: Witam i [/COLOR][COLOR=lime]zapraszam [/COLOR][COLOR=#ff0000]na świąteczny [/COLOR][COLOR=lime]bazarek [COLOR=#ff0000]prezentowy [/COLOR]u [COLOR=red]ŚW. MIKOŁAJA[/COLOR] [/COLOR][COLOR=#ff0000], [/COLOR][COLOR=lime]znajdziecie[/COLOR][COLOR=#ff0000] tam filmy,[/COLOR][COLOR=lime]książki[/COLOR][COLOR=#ff0000](dużo dla dzieci),[/COLOR][COLOR=lime]gry[/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=#ff0000],ciuchy :tree1::tree1::tree1:[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197622-Bazarek-u-Św.MIKOŁAJA-z-prezentami-dla-Wszystkich-do-12-XII-godź-12.00?p=15865377#post15865377"][B][COLOR=black]http://www.dogomania.pl/threads/197622-Bazarek-u-Św.MIKOŁAJA-z-prezentami-dla-Wszystkich-do-12-XII-godź-12.00?p=15865377#post15865377[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...