Jump to content
Dogomania

Cezar już za TM.


Jade_Natalia

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']W takim razie może poproszę Agnieszka_K aby zrobiła Cezarkowi allegro ? Cioteczka ma w tym wprawę ;)[/QUOTE]
Jesli tylko wyrazi zgode to bardzo chetnie, ale poprosimy ja o kontakt z Ika/Sonia bo my jako Fundacja mamy konto na Allegro.

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku dla Cezarka uzbierało się 99 zł :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/204857-Koniec!-Rozliczamy!!!-Ciuszki..biżuteria-...Na-rehabilitację-dla-Cezarka!"][COLOR=#4444ff]Koniec! Rozliczamy!!! Ciuszki..biżuteria ...Na rehabilitację dla Cezarka[/COLOR][/URL]
Bardzo proszę o informację od kogo pieniążki dotarły ;) wtedy będę mogła wysyłać przesyłeczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Cioteczko jak się czuje Cezarek ? Do kiedy może zostać w obecnym DT ?[/QUOTE]
Z DT go nikt nie wygania, ale mnie chodzi o jego opieke solidna. Nie mozna dobrze spelnic swojego zadania majac 10 psow pod opieka, to jest nierealne, takie jest moje zdanie. Dotarlo kolejne [B]200 zl.[/B] od aniola anula. Wczoraj dotarla przesylka z tabletkami na wzmocnienie miesni, juz dostarczona do Cezarka. Nie wiem co u Cezarka bo ja nie dysponuje na tyle czasem zeby tam czesto dojezdzac i bede spokojniejsza o opieka nad nim jak bedzie w domu w ktorym beda tylko maksymalnie dwa psy a Cezar trzeci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']Zrobiłam Cezarkowi allegro
z racji, że nie dostałam gotowego teksu ani info - oto moja inwencja twórcza;)
[CENTER][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1573118824[/URL][/CENTER]


[LEFT]Zgłaszajcie prędko co poprawić/dopisać/usunąć - czekam :)[/LEFT]


[/QUOTE]
Kochana z tego co wiem to Cezarek ma ok 10 lat chyba :roll:
a Allegro wspaniałe, cudowne i takie pomysłowe :multi:
Ty poprostu jesteś niezastąpiona kochana w tych swoich pomysłach.
Z całego serduszka Ci dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Kochana z tego co wiem to Cezarek ma ok 10 lat chyba :roll:
a Allegro wspaniałe, cudowne i takie pomysłowe :multi:
Ty poprostu jesteś niezastąpiona kochana w tych swoich pomysłach.
Z całego serduszka Ci dziękuję :loveu:[/QUOTE]

o kurczaki 10 lat???
gdzieś przeczytałam, że 5 na wątku, ale może to było info wstepne...;)

co jeszcze poza wiekiem zmienić?

ile w ogóle potrzeba na ten wózeczek?
o i jeszcze jakies literowy zauwazylam - poprawię wszystko na raz tylko powiedzcie co jeszcze mogę zmienić?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']o kurczaki 10 lat???
gdzieś przeczytałam, że 5 na wątku, ale może to było info wstepne...;)

co jeszcze poza wiekiem zmienić?

ile w ogóle potrzeba na ten wózeczek?
o i jeszcze jakies literowy zauwazylam - poprawię wszystko na raz tylko powiedzcie co jeszcze mogę zmienić?:)[/QUOTE]
Kochana wózeczek Cezarek dostanie po Kosteczku który już niestety za TM :( Potrzebne będą pieniążki na dostosowanie tego wózeczka do potrzeb Cezarka i koszty przesyłek. Dodatkowo pieniążki na leki i karmę. Leki na wzmocnienie cały czas musi dostawać aby mógł jakoś funkcjonować. To leki najprawdopodobniej na wzmocnienie mięśni :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Kochana wózeczek Cezarek dostanie po Kosteczku który już niestety za TM :( Potrzebne będą pieniążki na dostosowanie tego wózeczka do potrzeb Cezarka i koszty przesyłek. Dodatkowo pieniążki na leki i karmę. Leki na wzmocnienie cały czas musi dostawać aby mógł jakoś funkcjonować. To leki najprawdopodobniej na wzmocnienie mięśni :([/QUOTE]

ok no to trudno - ja napisałam, że na wózek i wystawiłam 200 sztuk na allegro - teraz już nie będę chyba tego zmieniać nie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']ok no to trudno - ja napisałam, że na wózek i wystawiłam 200 sztuk na allegro - teraz już nie będę chyba tego zmieniać nie? :)[/QUOTE]

Może tak zostać kochana ...przynajmniej tak sądze. Bo kto wie czy wózeczka nowego nie będziemy potrzebowali. Na razie jest wysłany do przeróbki jak wróci to mam nadzieję że będzie odpowiedni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Może tak zostać kochana ...przynajmniej tak sądze. Bo kto wie czy wózeczka nowego nie będziemy potrzebowali. Na razie jest wysłany do przeróbki jak wróci to mam nadzieję że będzie odpowiedni.[/QUOTE]

dobra to poprawię wiek póki co, albo go w ogóle wyrzucę no i literówki, a ewentualnie jeszcze później coś poprawię tylko mogę do 20 chyba bez konsekwencji, że to będzie wyglądało inaczej:)

Edit: no i d... blada nie mogę już nic zmienić tylko dopisać - może dlatego, że ktoś (ja;p) już kupił cegiełkę? kurcze no lipa, może wystawię jeszcze raz??? na swój koszt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']dobra to poprawię wiek póki co, albo go w ogóle wyrzucę no i literówki, a ewentualnie jeszcze później coś poprawię tylko mogę do 20 chyba bez konsekwencji, że to będzie wyglądało inaczej:)

Edit: no i d... blada nie mogę już nic zmienić tylko dopisać - może dlatego, że ktoś (ja;p) już kupił cegiełkę? kurcze no lipa, może wystawię jeszcze raz??? na swój koszt[/QUOTE]
Kochana to tylko dodaj ...jak wchodzisz to powinno się dodać w dodatkowych informacjach ...coś takiego i wtedy na dole pojawi się dodano dnia 20.04. i się wyświetli dodatkowa informacja;) A jak się nie da to tak zostaw. Najwyżej jak wystawimy ponownie to zmienimy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Kochana to tylko dodaj ...jak wchodzisz to powinno się dodać w dodatkowych informacjach ...coś takiego i wtedy na dole pojawi się dodano dnia 20.04. i się wyświetli dodatkowa informacja;) A jak się nie da to tak zostaw. Najwyżej jak wystawimy ponownie to zmienimy ;)[/QUOTE]

no własnie moge tylko dodac w info na dole - ale trochę taka lipa pisać, że pies jednak 2x starszy;)
przepraszam no kurcze nie wiedziałam, że tak będzie a czekałam z edycją na więcej opinii, żeby wszystko na raz zmienić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']no własnie moge tylko dodac w info na dole - ale trochę taka lipa pisać, że pies jednak 2x starszy;)
przepraszam no kurcze nie wiedziałam, że tak będzie a czekałam z edycją na więcej opinii, żeby wszystko na raz zmienić...[/QUOTE]
To zostaw kochana .....to allegro jest i ogłoszeniowe i cegiełkowe więc jak ktoś bedzie zainteresowany aby dać domek Cezarkowi to zadzwoni, napisze, wypyta o niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']To zostaw kochana .....to allegro jest i ogłoszeniowe i cegiełkowe więc jak ktoś bedzie zainteresowany aby dać domek Cezarkowi to zadzwoni, napisze, wypyta o niego.[/QUOTE]

dokładnie! a do cegiełki nie ma znaczenia ile pies ma lat jeśli chce mu się pomóc... ;)

Link to comment
Share on other sites

Allegro wspaniale, tekst super, nie potrzebne zadne poprawki, nie ma to znaczenia jaki wiek jest wpisany na Allegro. Tak byl na samym pocztku diagnozowany przez naszych wetow. Jednak na konsultacjach w Katowicach, w Tychach i w Wroclawiu oszacowali go na 10 latek. Ktos ciagle stawia belki na drodze Cezarka. Wozek wyjezdza dopiero dzisiaj. Kiedy juz mialam spakowany wozek i zadzwonilam do producenta spytac o adres, oswiadczyl mi ze nie bedzie chodzil na poczte po wozek, mam wyslac kurierem. A tu nastepna kloda, paczka musi miec odpowiednie gabaryty. Dodzwonilam sie do Kasiek z prosba o pomoc w rozkrecaniu wozka, spakowala z kuzynem po demontazu na czesci pierwsze wozek i dzis podjezdza kurier, siedze w domu przykuta do godziny 17. Po zabraniu wozka bede wiedziec ile wynosza koszty kuriera w jedna strone. Jutro wozek juz bedzie u producenta, a jeszcze dzis lub jutro musimy dokladnie wymierzyc Cezarka i meilem przeslac pomiary. Licze na to ze we wtorek producent odesle nam wozek a w srode zrobimy przymiarke.

Link to comment
Share on other sites

oby sie z tym wózeczkiem udało wszystko dobrze załatwić.
tak mi strasznie szkoda Cezarka...
trzymajcie mocno kciuki za allegro - na razie chętnych nie ma - zaraz mężowi każe kupić z jego konta, żeby się trochę rozruszało - zawsze tak jest - im więcej ludzi już kupiło-tym więcej kupuje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']oby sie z tym wózeczkiem udało wszystko dobrze załatwić.
tak mi strasznie szkoda Cezarka...
trzymajcie mocno kciuki za allegro - na razie chętnych nie ma - zaraz mężowi każe kupić z jego konta, żeby się trochę rozruszało - zawsze tak jest - im więcej ludzi już kupiło-tym więcej kupuje;)[/QUOTE]
Wozek pojechal, jutro bedzie na miejscu, koszt wysylki[B] 40 zl.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...