Jump to content
Dogomania

opryski przeciwko kleszczom


Sylwia K

Recommended Posts

znalazałm na allegro takie coś:

[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=987482652&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E[/URL]

PROFESJONALNE OPRYSKI NA KLESZCZE DO OPRYSKU TERENÓW OGRODÓW GOSPODARSTW.1 GALON NA 1200m.CZAS DZIAŁANIA 2-3 MIESIĘCY.POSIADAJĄ WSZYSTKIE WYMAGANE ATESTY UNIJNE I POLSKIE.PEŁNA SKUTECZNOŚĆ

[URL=http://img708.imageshack.us/i/oprysk.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2897/oprysk.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sądząc z etykiety widocznej na zdjęciu to jakieś oszustwo - "roach and ant killer" - czyli to środek na mrówki i karaluchy.
Może zadać pytanie sprzedawcy czy etykieta jest do środka, który sprzedaje i poprosić o opis produktu i ewentualnie zgłosic do allegro naruszenie zasad.
Kurcze - a już miałam nadzieję, że da się zrobić opryski przeciw kleszczom (tak jak na komary :/)

Link to comment
Share on other sites

wiesz, ja na razie tak czysto teoretycznie o czymś takim myślę...
Mam podwórko na którym jak na razie kleszczy nie było, ale zważywszy na to że u nas jest ich plaga wolałabym je 'odkleszczyć' zanim moja córeczka zacznie bawić się na 'bosaczka' na trawce przed domem.
Zwłaszcza że do mego ogrodu przychodzą wszystkie okoliczne koty -więc jakiś napity kleszcz mógł z nich spaść i złożyć jajeczka w ziemi:/

Przeczytałam w jakimś temacie tu na dogo, że ktoś stosuje coś właśnie do spryskania ziemi przeciw kleszczom i szukam czegoś takiego w necie, ale oprócz tego nic nie znalazłam.

Jakby ktoś z was znalazł coś działającego to proszę napiszcie tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie jakby coś takiego było ale trzeba do faceta napisać pytanie bo na pierwszy rzut oka wygląda mi to na oszustwo - chyba, że zdjecie jakie wstawił jest od innego produktu albo to coś zabija wszystko jak leci. Ale wtedy w opisie powinien dać, ze jest na mrówki, karaluchy i kleszcze a tam tylko o kleszczach pisze!

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy jest nieszkodliwy dla wszystkich ssaków? I na czym polega jego działanie - może coś w necie będzie o tym. Wygląda jakby działał po prostu na bezkręgowce - swoją drogą to niezły zajzajer musi być - całkowicie wyjałowi ogród ze wszystkich żyjątek. Zastanawiam się, czy nie jest też pośrednio trujący dla ptaków na przykład (jak ptak zje takiego spryskanego owada)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Equus']Sądząc z etykiety widocznej na zdjęciu to jakieś oszustwo - "roach and ant killer" - czyli to środek na mrówki i karaluchy.
Może zadać pytanie sprzedawcy czy etykieta jest do środka, który sprzedaje i poprosić o opis produktu i ewentualnie zgłosic do allegro naruszenie zasad.
Kurcze - a już miałam nadzieję, że da się zrobić opryski przeciw kleszczom (tak jak na komary :/)[/QUOTE]

Oczywiście ze są środki na kleszcze, ja kupiłam w specjalistycznym sklepie taki środek ciper pluwizoo jest bardzo wydajny! Można go stosować na psy kropelkowo, ale również do oprysku na kleszcze w ogrodzie! Polecam wszystkim którzy mają problem z kleszczami. A dla zwierząt w szczególności polecam bo szkoda kasy żeby inwestować w te kropelki od weterynarzy! zobaczcie sobie jaka jest wydajność tego środka. Ja kupiłam w sklepie [url]www.pryskaj.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Przeniosłam wcześniejszy wpis do żywszego wątku o kleszczach - o tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/109836-Co-na-kleszcze-NAJLEPSZE?p=20904764#post20904764[/url]

Edited by zielone
uniknięcie dublowania wiadomości
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...