Jump to content
Dogomania

STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!


anielica

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdy oddam z tymczasu Fredzia, spróbuję powalczyć w sprawie Sonieczki. Rodzinka powiedziała już "dość" bo obiecałam, że w czerwcu żadnego już nie wezmę, a były już 3... Więc na wakacje chcieli mieć spokój, ale ja nie mogę przestać o niej myśleć :-( Zobaczę co da się zrobić, może załatwię jej tymczas u kogoś znajomego... Wy także popytajcie, BasiaD ma rację, ona nie wytrzyma zimy, a może nawet jesieni... ta wilgoć jest starszna dla starego pieska...

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie kilka dni w domku. Ulaa ogłoszenie wg mnie dobre, już sobie ściągnęłam, byłoby super, gdyby Sonia trafiła do Ciebie. Mam nadzieję, że uda mi się podjechać w tym tygodniu do schroniska, to zobaczę, co słychać u Sonii i może zrobię parę zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś powiesił ogłoszenia?
Są do ściągnięcia kilka postów wcześniej.

To realna pomoc dla Soni!!! Bo takie hopkanie i wstawianie fotek na dogo napewno nic nie da!! Wszystkim nam zależy, by jej życie się zmieniło, więc do dzieła :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiakliny']
Byłam dzisiaj w nowym schronisku, niestety Sonii nie widziałam:(
Postaram się podjechać jeszcze w tym tygodniu na dłużej (jak kupimy wreszcie samochód, bo na razie musimy pożyczać i nie jesteśmy mobilni)[/quote]
:shake: :shake: :shake: chyba odeszła:shake: :placz: ...
[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/589/sonia45nm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...