Jump to content
Dogomania

STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!


anielica

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie chcę nikogo wkopywać, ale pozwoliłam sobie przejrzeć MAPĘ DOGO (bo przecież po to jest) i tak:
* Norbitka: 40km od Lublina (okolice Opola Lubelskiego) oferuje DT dla suczek
*Cathedral: 100km od Lublina (Zamość) oferuje DT - zajęty, ale... oraz DTA
P.S. W ogóle jakoś mało wpisów z lubelskiego :mad:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłyśmy w schronisku. Sonia ma się w miarę dobrze - wyszła do nas, dała sie pogłaskać. Moim zdaniem nie jest chora. Ale domku szuka, szuka...


Co do domów tymcz. Norbitka na razie wyłączona z dogo, więc u niej nie da rady. Poza tym uważam, że dla Soni trzeba szukać domku na stałe, bo jezeli pójdzie do tymczasowego domku, to może bardzo długo w nim pozostać, a przecież nie o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Poniekąd czuję się wezwana do tablicy:oops: . Jako że czasem zabieram głos i staram się jeśli mogę w czymś pomóc a nie ma mnie na mapie dogo, myślę że powinnam napisać słowo wyjaśnienia. Bardzo chciałabym być DT i pewnie nawet mam po temu (mimo 6 psów) warunki tzw.lokalowe ale niestety ze zdrowiem jest kiepsko. Ale jeśli tylko uda mi się po raz kolejny wypędzić to diabelstwo,obiecuję na mapie dogo zawitać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunia1'] Bardzo chciałabym być DT i pewnie nawet mam po temu (mimo 6 psów) warunki tzw.lokalowe ale niestety ze zdrowiem jest kiepsko. Ale jeśli tylko uda mi się po raz kolejny wypędzić to diabelstwo,obiecuję na mapie dogo zawitać.[/quote]
Nie ma JEŚLI Buniu !! [B][COLOR=Red]Pokonasz [/COLOR][/B]a my wszyscy wyślemy w strone Ciebie mase pozytywnej energii. Jestes psom i nam bardzo potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...