Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niektóre psy to już chyba mają genetycznie taki włos niezniszczalny, wtedy to sama przyjemność pielęgnować i patrzeć jak rośnie dłuższy i dłuższy... :) Do salonu mojej mamy przychodzi jedna suczka, która biega po ogródku, kopie dziury, gryzie patyki, papilotów nigdy nie miała a włos się po ziemi ciągnie i wąsy nieobgryzione, co miesiąc ma płaszczyk podcinany o kilka cm :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tak szczerze Ci powiem że kłopotów z pielęgnacją nie mam żadnych,zero kołtunków,jedynie to problem odrastającej sierści(a chcę mu zapuścić taką długaśną:),no w każdym bądż razie zobaczymy co z tego i jak szybko to wyjdzie:),włos rośnie mu bardzo szybko a szczególnie po kropelkach Vita vet-regenerator sierści,no i karma royal,dobre kosmetyki i to wszystko,acha zaczęłam go papilotować(brrr,nie mogę się do tych papierków przyzwyczaić!!:(

Link to comment
Share on other sites

Ja też na początku się z papilotami męczyłam, wolałam jak moja mama to robiła. Ale jak zostałam z Gracją sama jak rodzinka pojechała na tydzień nad morze to musiałam się nauczyć, mama mi zapowiedziała że jak Gracka obedrze wąsy to mi głowę urwie :eviltong: No i chcąc nie chcąc się nauczyłam, chociaż z początku długo mi to szło i Grackę przepraszałam że tyle czasu mi to zajmuje (ale ona zawsze była cierpliwa i zawsze w nagrodę szła na długi spacer). A teraz jak już doszłam do wprawy to tych na głowie i wąsach mogę 3 dni nie ruszać i się nie obluzują :p

Link to comment
Share on other sites

Najpierw miałam z papieru ryżowego czerwone, a teraz na wąsy i brodę zakładam foliowe (bo mnie drażniło jak się moczyły przy piciu), na głowie ma ten biały papier, a na tułowiu też ma w folię zawinięte bo się mniej kołtuni włos na styku papilota. Chociaż teraz to już mało ważne co i jak, bo wystawy skończone, na tułowiu ma zawinięte tylko dlatego żeby maluchy mogły dojść do cyca, noszę się z zamiarem obcięcia wąsów, ale coś się zebrać nie mogę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Gracja nie lubi wystaw i nie jest aż takim cudem, żeby ją jeszcze pokazywać, po prostu nie ma po co. Teraz na wystawy mam Ulinkę, póki co jest lepsza niż Gracka w jej wieku, jakby co to z nią więcej powalczę :)
A jeżeli Western po zapuszczeniu włosów prezentowałby się tak samo jak jego brat to faktycznie żal by było go marnować, bo Wrangler jest przepiękny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aga (jedna i druga ;)) ja uwielbiam wystawy, na początku nie myślałam, że aż tak mnie to wciągnie, a jednak :) I to nie samo chodzenia po ringu, ale i nauka, pielęgnacja i ta cała otoczka :) Dobrze że dostałam Ulcię, bo na początku roku już się bałam, że nowy sezon się zaczyna a ja bez psa zostałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Aga (jedna i druga ;)) ja uwielbiam wystawy, na początku nie myślałam, że aż tak mnie to wciągnie, a jednak :) I to nie samo chodzenia po ringu, ale i nauka, pielęgnacja i ta cała otoczka :) Dobrze że dostałam Ulcię, bo na początku roku już się bałam, że nowy sezon się zaczyna a ja bez psa zostałam :eviltong:[/QUOTE]

Własnie to samo przygotowywanie psa jest najlepsze!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Własnie to samo przygotowywanie psa jest najlepsze!!![/QUOTE]
A jeszcze jak przynosi zadowalające efekty to już w ogóle ;)

Idę spać, bo jeszcze zaśpię i dziewczynom śniadania nie zrobię na czas :eviltong: Dobranoc :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...